Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


“Mansards” izdevis ceļvedi bērniem “Rukšons Parīzē”

Redakcija
Redakcija

Grāmata “Rukšons Parīzē” stāsta par Šņukurienes iedzīvotāja Rukšona piedzīvojumiem Francijas galvaspilsētā Parīzē, tā rosinot bērnos vēlmi izzināt citas valstis un kultūras. Rukšons kopā ar saviem jauniegūtajiem draugiem Amēliju un Leo nobauda franču tradicionālo virtuvi, apskata Eifeļa torni un citus Parīzes “dimantus”.

Grāmatas idejas un teksta autore Linda Mateša “Rukšonu Parīzē” veidojusi, iedvesmojoties no ceļojuma uz Parīzi, un velta to saviem ceļabiedriem Kristam un Agnesei. Grāmata veidota kā ceļvedis, un bērni tajā var meklēt atbildes uz ceļojumā aktuāliem jautājumiem, piemēram, cik sver Eifeļa tornis, kuras ir divas augstākās celtnes Parīzē, kas ir franču tradicionālā zupa un kas galu galā ir Napoleons Bonaparts, kā arī daudzas citas atbildes par Parīzi.

Parīzes “dimantus” – vietas, ar kurām parīzieši īpaši lepojas, – grāmatas ilustrācijās attēlojusi Elizabete Doloresa Šakare. Tajās lasītāji redzēs Svētās Sirds baziliku, Parīzes Dievmātes katedrāli, Triumfa arku un, protams, laimīgo Rukšonu un viņa ceļabiedrus.

Jaunā grāmata pie maziem un lieliem ceļotājiem pirmo reizi nonāca aizgājušā gada nogalē¬ – laikā, kad piepildās sen loloti sapņi. Par atbalstu ceļveža nonākšanā pie lasītājiem autore saka paldies daudziem ziedotājiem. Autores honorārs no katras pārdotās grāmatas tiek ziedots smadzeņu audzēju pacientu atbalstam. Grāmatu var iegādāties apgāda “Mansards” e-veikalā https://www.apgadsmansards.lv/lv/bo... kā arī grāmatnīcās visā Latvijā.