Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:38, Did:0, useCase: 0

Piedalies un laimē jauno Dove Go Fresh produktu sēriju

Drukāt

Piedalies portāla epadomi.lv un Dove rīkotajā konkursā, kas norisināsies līdz šā gada 28.augustam, un iegūsti iespēju laimēt produktus no jaunās Dove Go Fresh produktu sērijas, kas ir bagātināta ar bumbieru un alvejas svaigajām aromātu notīm. Sulīga bumbiera un atsvaidzinošas alvejas smarža sniegs atspirdzinošu sajūtu, kas palīdzēs uzturēt svaigumu visas dienas garumā.

Piedalies un laimē jauno Dove Go Fresh produktu sēriju

Go Fresh antiperspirants ar bumbieru un alvejas ekstraktus palīdz uzturēt komfortablu sajūtu visas dienas garumā. Bagātināts ar unikālu ¼ mitrinošu krēmu, kas palīdzēs padusēm atgūties no kairinājuma, ko izraisa skūšanās, padarot tās gludas un skaistas. Svaigais un aromātiskais antiperspirants ir pieejamas izsmidzināms, rullveida un zīmuļveida.

Go Fresh Rejuvenate dušas želeja ar bumbieru un alvejas ekstraktu palīdzēs atdzīvināt prātu un ķermeni, saglabās ādas dabisko mitrumu. Vieglie ziepju burbulīši, kas rodas ieziepējoties, bagātināti ar NutriumMoisture formulu, kas maigi un rūpīgi attīra ādu, sniedz tai nepieciešamām uzturvielām, palīdz uzlabot tās stāvokli un padara to jūtami maigāku un gludāku. Piemērots sievietēm, kuru ādai nepieciešamas papildu rūpes.

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt portāla epadomi.lv (draugiem.lv/epadomi ) sekotājam draugiem.lv vai Facebook (www.facebook.com/epadomi) sociālajos tīklos. Katrā no tiem tiks izlozēts kāds balvas ieguvējs.

2. Jāspiež "ieteikt" ("dalies", "retweet") un jāiesaka konkurss saviem draugiem.

Konkurss norisināsies līdz 28.augustam plkst. 23:59. Trīs laimīgos uzvarētājus, kuri būs izpildījuši visus konkursa nosacījumus, paziņosim 29.augustā.

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv