Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 0


Zemes gabala vai mājas drošība – viss ir prasmīga saimnieka rokās!

Redakcija
Redakcija

Visi, kuri ir savas zemes vai mājas saimnieki, kādreiz ir aizdomājušies par to, kā šo vērtību pasargāt no nelūgtiem viesiem un nejaušu garāmgājēju ziņkārīgajiem skatieniem. Pagātnē šādas situācijas risināt nācās krietni vien retāk, jo ļaudis pārsvarā dzīvoja viensētās, bet tur, kur vairākas mājas atradās viena pie otras, pietika ar liela dzīvžoga uzaudzēšanu. Protams, ka tāda opcija pastāv arī mūsdienu pilsētu iemītniekiem, tomēr kvalitatīvu vārtu un žoga uzstādīšana ilgtermiņā prasīs daudz mazāk rūpju, kas nozīmē, ka jums būs vairāk laika patiesi nozīmīgām lietām.

Metāla žogi ir populāra investīcija gan jaunajiem zemes saimniekiem, gan tiem, kuri ir izlēmuši atjaunot un uzlabot jau esošo žoga līniju, kas stiepjas gar jūsu īpašuma robežām. Agrāk bieži izmantotie koka žogi nu ir pagātnē – kā jau zināms, tie neiztur laika zoba radītos bojājumus, tādēļ ik pa laikam tos nākas atjaunot, bet, ja tiek izvēlēti metāla žogi, šāda problēma nepastāv. Šī tipa žogi prasa minimālu apkopi laika gaitā, tādēļ investēt labā metāla žogā noteikti ir tā vērts!

Uzņēmums RGR pluss piedāvā iespēju iegādāties augstas kvalitātes metāla žogus un sētas par pieejamām cenām. Tie tiek izgatavoti pēc katra klienta individuālajām vajadzībām, tādēļ cena būs atkarīga no jūsu konkrētajām vēlmēm – patērētā metāla daudzuma, dekoratīvo elementu skaita, sarežģītības un metāla žogu krāsojuma. Šie metāla žogi un sētas pārspēj cita veida nožogojumus ne tikai izturības, bet arī izskata ziņā, tādēļ varat būt droši, ka iegūsiet ne tikai praktisku, bet arī vizuāli pievilcīgu risinājumu.

Zemes gabala drošības nodrošināšana nebeidzas tikai ar žogu – vārti ir viens no svarīgākajiem elementiem, par kuriem ir svarīgi parūpēties, ja vēlamies izvairīties no nevēlamiem apmeklētājiem. RGR pluss klientiem nodrošina iespēju iegādāties arī tos, jo izgatavoto preču klāstā ir gan metāla veramie vārdi, gan arī bīdāmie vārti. Tie tiek gatavoti pēc jums vajadzīgajiem izmēriem, kas kopā ar metāla žogu vai sētu ļaus jūsu teritoriju nodrošināt tieši tā, kā to vēlaties.

Kā jau minēts, metāla vārti tiek ražoti ar abiem vēršanās virzieniem, tādēļ jums atliek izvēlēties sev piemērotāko. To furnitūra ļauj tos aizvērt pavisam viegli, kas īpaši noderīgi ir gadījumos, ja klienta pasūtījumā ietilpst liela izmēra metāla vārti. Izmantotā konstrukcija dod iespēju arī nākotnē vārtus automatizēt, ja to vēlēsieties.

Bīdāmie metāla vārti ir izcila izvēle tiem, kuriem dažādu apstākļu dēļ to priekšā vai aizmugurē nav pietiekami daudz vietas – vienīgais, kas būs nepieciešams, ir pietiekami gara žoga līnija. RGR pluss jums izgatavos skaistus, kvalitatīvus un drošus bīdāmos vārtus jūsu noteiktajā izmērā. Sargāsim sev svarīgāko un rūpēsimies par drošību kopā!