Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 0


Praktiski padomi virtuves furnitūras izvēlei

Virtuves furnitūras un ierīču izvēle var būt aizraujoša, mulsinoša un ļoti dārga. Ir viegli tikt ievilktam minimālismā un izsmalcinātos modeļos, kas apsola vadīt virtuvi jūsu vietā, bet apdomājiet kārtīgi, ko un kā jūs taisiet ēst un izvēlieties to, kas tik tiešām atbilst jūsu vajadzībām.

Izlietnes un krāni

Virtuves slapjā daļa pieprasa tikpat daudz rūpības dizainā, cik visas pārējās vietas.
Kaut kam vienkāršam un vērtīgam derēs vienkārša tērauda izlietne. Starp citām smalkām izlietnēm, kas tiek piedāvātas, ir tādas, kas ir taisītas ar varu, stiklu, emalju, akrilu un no skaistās un drošās Belfāstas keramikas.
Tā kā krāns ir iespējams visbiežāk lietotais priekšmets virtuvē, tad ir vērts izpētīt to kvalitātes pakāpi.

Ledusskapji un saldētavas

Integrēts(iebūvētais) ledusskapis ir dārga ekstra, bet tam ir priekšrocības, kas ļauj aizņemt mazāk vietas. Citas opcijas iekļauj lielu, kantainu ledusskapju izvēli ar stikla durvīm vai rāmjiem, kas noslēpj to lielo izmēru. Šie parasti ir gludi dizaina elementi, bieži taisīti no iekšpuses ar stiklu un nerūsējošos tēraudu no ārpuses.

Plītis un krāsnis

Lēmums ievietot iebūvējamo plīti un krāsni atsevišķi, dos elastīgāku iekārtojumu virtuvē. Krāsnis var tikt novietotas zem jebkuras virsmas vidukļa līmenī un plīts virskārta tad var tikt novietota jebkur citur.
Savu gala izvēli veiciet pamatojoties un savu ēst gatavošanas stilu. Ja jūs bieži negatavojiet ēst, vai esat gatavi iztērēt bagātību par ierīcēm, kas pārsvarā paliks nelietotas. Ja jūs bieži taisiet ēst, vai jums pietiks budžeta, lai iegādātos savu sapņu krāsni?

Avots: accenta.lv