Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 0


Praktiski ieteikumi, kas palīdzēs iekārtot skaistu viesistabu

Redakcija
Redakcija

Viesistaba parasti kalpo vairākām funkcijām - ne vien viesu uzņemšanai, bet arī atpūtai un kopīgai laika pavadīšanai ģimenes lokā. Tādēļ ir svarīgi, lai šajā telpā būtu patīkami uzturēties. Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs iekārtot skaistu viesistabu, kas patiks gan pašiem mājiniekiem, gan viesiem.

Radiet noskaņu ar krāsām

Tieši krāsu izvēle ir tā, kas nosaka, kāda būs noskaņa telpā. Krāsas var dot enerģiju un var nomierināt - viss atkarīgs, cik intensīvi un silti toņi izvēlēti. Piemēram, zilas un baltas krāsas kombinācija radīs ieturētu, taču elegantu noskaņu, kamēr zaļie un brūnie toņi radīs mājīgu un siltu atmosfēru.

Noformējiet sienas un griestus

Tradicionāli viesistabām tiek izvēlēts sarežģītāks vai formālāks dizains, nekā citām istabām, jo viesistabas ir vairāk publiskas telpas. Lai padarītu to par viesmīlīgu istabu, kas pauž Jūsu personību, izvēlieties tādu sienas un griestu noformējumu, kas atspoguļo Jūsu stilu.

Piešķiriet telpai raksturu ar pareizi izvēlētu apdari

Lai arī apdares darbi pamatā kalpo praktiskiem mērķiem, tomēr tiem ir arī estētiska funkcija. Apdares stils palīdz telpai piešķirt tai raksturīgo stilu - klasisku, mūsdienīgu vai jebkādu citu.

Izvēlieties stilīgu un komfortablu grīdas segumu

Izvēlieties komfortablu, telpas stilam pieskaņotu grīdas segumu. Šajā ziņā izvēle ir plaša - sākot no lamināta, beidzot ar paklājiem un citiem mīkstajiem grīdas segumiem. Piemeklējot atbilstošāko risinājumu, izvērtējiet arī praktiskos aspektus.

Radiet telpas centrālo punktu

Centrālais punkts ir svarīgs jebkurā telpā - viesistaba nav izņēmums. Tas palīdz telpā radīt pabeigtības, pamatīguma sajūtu. Kā vienu no labākajiem centrālajiem punktiem var minēt kamīnu. Tomēr visbiežāk viesistabā uzmanības centrā nokļūst televizors. Arī aizraujošs skats vai lielisks mākslas darbs var kalpot kā labs centrālais punkts.

Izvēlieties piemērotas mēbeles

Izvēlieties Jūsu vajadzībām un telpas stilam piemērotas mēbeles. Viesistabā labi iederas dīvāns un atpūtas krēsli, dažādi plaukti (iegādāties var https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/viesistabas-mebeles/plaukti), kafijas galdiņš. Mēbeļu piedāvājums ir tik daudzveidīgs, ka katrs var izvēlēties savām vajadzībām atbilstošākās mēbeles.
Nevajadzētu arī aizmirst par pareizu mēbeļu izkārtojumu - tam vajadzētu būt tādam, kas veicina komunikāciju un mijiedarbību. Piemēram, ap kafijas galdiņu varat salikt krēslus.

Ja istaba ir liela, varat izveidot divus sarunu vietas, lai iegūtu ērtāku, omulīgāku gaisotni. Varat parūpēties arī par kādiem papildu krēsliem vai citiem sēžamajiem (piemēram, pufiem), ko vajadzības gadījumā izmantot.

Parūpējieties par atbilstošu apgaismojumu

Apgaismojumam viesistabā jābūt vērstam uz brīva, ērta noskaņojuma radīšanu. Izmantojiet vairāku veidu apgaismes ķermeņus.

Galda lampas, kas fokusē gaismu, mudinās cilvēkus apsēsties un atpūsties. Viesistabām piestāv arī stāvlampas - ar to palīdzību var tieši to efektu, kas šajā telpā nepieciešams.’
Plaša stāvlampu izvēle pieejama https://220.lv/lv/mebeles-un-interj...

Piemeklējiet aizkarus

Lai arī daudzās telpās biezie aizkari ir pagātne, viesistaba ir tā vieta, kur tie vēl arvien iederas. Telpas iekārtojumam un vēstījumam piemēroti aizkari palīdzēs radīt vajadzīgo noskaņu. Lai nu kā - ir gudri šim aspektam pievērst pienācīgu uzmanību. Pamēģiniet - būsiet patīkami pārsteigts par rezultātu, ko var panākt ar pareizu aizkaru izvēli.

Paredziet vietu televizoram

Ja Jūsu viesistaba kalpo arī kā dzīvojamā istaba, ļoti iespējams, televizora skatīšanās ir galvenais veids, kā šī telpa tiek izmantota. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir jaunākais vai vecāks TV modelis, iekļaujiet to istabas dizainā tā, lai tas būtu iederīgs, bet ne dominējošs.

Piešķiriet akcentus ar aksesuāriem

Viesistabas sienas atdzīvojas, kad tās izmantojat, lai parādītu mākslas darbus vai kolekcijas, kuras Jums patīk. Lielākam efektam grupējiet priekšmetus un novietojiet tos pietiekami zemu, lai tie veidotu vienotu ansambli ar mēbelēm vai citiem dizaina elementiem. Biežākā kļūda, liekot pie sienas attēlus, ir to pārāk augsta novietošana.

Interneta veikals 220.lv - viss skaistai un omulīgai viesistabai

Lai iegādātos visu viesistabas iekārtošanai nepieciešamo, nav vajadzīgs apmeklēt daudz veikalu - visu nepieciešamo atradīsiet vienuviet - interneta veikalā 220.lv. Piedāvājumu aplūkot un salīdzināt varat jebkurā sev ērtā brīdī. Arī pasūtījuma noformēšana ir ātra un vienkārša.

Viesistaba - telpa gan Jūsu, gan Jūsu viesu priekam un draudzībai. Tās galvenais uzdevums ir sekmēt pozitīvu komunikāciju - pareizi izvēlēts aprīkojums šajā ziņā noteikti palīdzēs.