Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:246, Did:0, useCase: 0


Video: Kas īpašs Vēžu dārzā. Astroloģiskie dārzi

Redakcija
Redakcija
No Epadomi.lv arhīviem. 2015./16. gadā Epadomi sadarbībā ar Astrocentrs veidoja raidījumu sēriju "12 dārzu maģija", kurā varat skatīt jaukākos Latvijas dārzus un optimisma pilnos dārzu saimniekus. Epadomi sadarbībā ar profesionālu astroloģi Ilzi Reihu (Astrocentrs) Vēžu laikā piedāvā atcerēties raidījuma "12 dārzu maģija" 4. sēriju - "Vēža dārzs. Viesos pie Līgas un Aivara Beņķiem Dobelē."

Ja jums kādreiz nākas doties uz Dobeles pusi, tad noteikti piestājiet Liepu ielā 5, kur mitinās kāda ļoti jauka, strādīga un ārkārtīgi viesmīlīga latviešu ģimene- Līga un Aivars Beņķi, kas paralēli ikdienas darbam, apsaimnieko arī savu "Skaisto un parkatisko ideju dārzu", kur padomāts pilnīgi par visu. Līdzās krāšņajam daiļdārzam, saimnieki ierīkojuši arī burvīgu atpūtas zonu, kurā svarīga vieta atvēlēta Aivara paša darinātam grilam, kurš vēsos vakaros kalpo arī kā āra kamīns. Brīnišķīga ideja, kuru tā vien gribas "nošpikot". Kaut gan saimnieki to nebūt neliedz un labprāt dalās savā pieredzē un mākslā saimniekot. Un tās nu viņiem netrūkst. Jo bez košumdārza, šeit iekopts arī paliels sakņu dārzs un siltumnīca, kur netrūkst absolūti nekā. Ir pat interesanti aizjūras augi. Un, protams, kūpinātava. jo kā gan kārtīgs latvietis var iztikt bez smeķīga gaļas gabaliņa!

Paldies Ilzei Reihai par ideju un viesmīlību un īpašs paldies sirsnīgajiem 12 dārzu saimniekiem, kuri mūs uzņēma savās ziedu valstībās.

Visas 12 cikla "12 DĀRZU MAĢIJA" sērijas noskatāmas ŠEIT

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā
Vērtējums: