Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:254, Did:0, useCase: 0


Video: Vai atceries? Kā atklāja Maskavas Olimpiskās spēles 1980.gadā

Ar grandiozu atklāšanas parādi sākušās Olimpiskās spēles Londonā. Rīkotāji vienmēr mēģina pārspēt viens otru atklāšanas un noslēguma ceremoniju krāšņumā, tiek izmantoti dažādi tehnikas jaunumi un piesastītas pasaules zvaigznes. Tieši to pašu mēģināja arī agrāk . Piedāvājam atcerēties Maskavas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju pirms 32 gadiem. Stāsta, ka Padomju funkcionāri padomājuši pat par laika apstakļiem- sinoptiķi diezgan precīzi noteikuši, ka Maskavā šai dienā stipri līs. Tad nu liktas lietā gan tehnikas iespējas- mākoņi gaiņāti ar helikopteriem, gan talkā aicināti ekstrasensi un citi brīnumdari. Lai vai kā, pāris minūtes pirms atklāšanas virs Maskavas uzspīdējusi saule un atklāšana notikusi lieliskos laika apstākļos. Maskavā mūsu atlēti PSRS komandas sastāvā tika pie 4 zelta medaļām, ko arī novēlam mūsu sportistiem Londonā!
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2012-07-28 14:25, pirms 8 gadiem
Kā tad ne? Man tajā dienā un stundā bija KĀZAS!

     [+] [-]

, 2012-07-28 15:46, pirms 8 gadiem
Atceros!

     [+] [-]

, 2012-07-29 13:30, pirms 8 gadiem
Nu, tiem laikiem tas bija ļoti progresīvi un moderni, līdz tam arī citur neredzēts. Pie viena noskatījos arī noslēguma dziesmu par laskovij miša, man šķiet, tieši tā ar savu sirsnīgumu kļuva ļaužu atmiņās par šīs olimpiādes simbolu.