Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:13, Did:0, useCase: 0


Ulubeles minku īsstāsti

Redakcija
Redakcija

Ulubeles minku īsstāsti
Mince

Visiem, kuriem Latvijā nav vienaldzīgs kaķu liktenis, Apgāds Zvaigzne ABC sarūpējis jauku dāvanu – sirsnīgu stāstu par to, kā kāda puiša un klaidoņkaķa tikšanās uz visiem laikiem pārvērta viņu abu dzīvi. Turklāt – tas nav kino, tā ir dzīve! Bobs ir pavisam reāls kaķis, un grāmatas "Ielas kaķis, vārdā Bobs" autors Džeimss Bouvens tiešām ir viņa saimnieks – ielu muzikants, kuram dzīvnieka adopcija kļuva par pozitīvu pavērsiena punktu.

Džeimss deva Bobam mājas, savukārt kaķis palīdzēja viņam justies patiesi mīlētam un noticēt, ka dzīvē ir iespējams kaut ko mainīt. To, ka ieguvēji no draudzības ir abi – gan saimnieks, gan kaķis, – lieliski zina dzīvnieku patversmes ULUBELE darbinieki. Līčos daudz zina par cilvēka nevērību, nežēlību un neieinteresētību, tomēr daudz ir arī laimīgo stāstu par sirdīm, kas iežēlojas par mūsu mazajiem brāļiem. Arī Tev ir iespēja adoptēt kādu kaķi, kurš alkst glāstu un savu īsto māju.
Lūk, 10 lielākās Latvijas patversmes „Ulubele” kaķu īsstāsti!

Izdari sirds darbu, lem atbildīgi un dāvā kādam murrātājam mājas!

9 gadus jaunās kaķu dāmas saimniece nomira, un mince nonāca patversmē. Viņa kārtīgi ēd un ir ļoti tīrīga. Ienācējus kaķu mājā uzlūko ar skumju un prātīgu skatienu. Kaķenīte gaida cilvēku, ar kuru kopā vadīt mierīgu dzīvi. Mincei nevajag, lai viņu “mīca” – viņai vajag vieglus glāstus un siltu sānu, kam pieglausties. Kaķe ir sterilizēta un vakcinēta.3 gadus jauno Pelīti no ielas pacēla kāda sirma kundze. Viņa uzreiz saprata, kāpēc mincīte tikusi izmesta: kaķenītei ir tā saucamā “zaķa lūpa”. Tacu Pelīte nezina, ka nelielais kosmētiskais defekts viņas sejiņā daudzus atbaida. Katram viņa nāk klāt, murrā un stāsta, ka būs ļoti, ļoti labs draugs. Ārkārtīgi mīlīga, sabiedriska un kārtīga. Pelīte ir vakcinēta un sterilizēta8 gadus jaunā pūkainā skaistule patversmē nonāca pēc tam, kad viņas saimniece devās aizsaulē. Kaķenītei nedaudz miglojas viena actiņa, bet viņa no tā necieš. Kārtīgais dzīvnieciņš cer, ka reiz atnāks cilvēks, ar kuru kopā viņa varēs vadīt mierīgas vecumdienas. Mince ir sterilizēta un vakcinēta.7 gadus jaunais kaķu vīrs nevar pierast pie dzīves patversmē. Viņam ir depresija, un viņš negrib pieņemt sugas brāļu un māsu mierinājumus. Viņš sēž savā mazajā kaķu istabiņā un domā, ka viss notikušais ir ļauns, ļauns sapnis. Mincis ir tīrīgs, kastrēts un vakcinēts.2 gadus jaunā kaķu jaunkundze ir sabijusies, jo nesaprot, kāpēc nonākusi vietā, kur tik daudz kaķu viņai minku valodā stāsta, ka šeit ir patversme un viņai nav saimnieka. Kaķenīte cer pēc iespējas ātrāk nokļūt jaunās mājās, no kurām viņu vairs nekad neviens projām nenesīs. Mince ir sterilizēta un vakcinēta.3 gadus jauna, ļoti skaista kaķu jaunkundze gaida cilvēku, kurš būs pacietīgs un atkal iemācīs viņai uzticēties, kurš parādīs, ka cilvēks nenes ļaunu, bet viņa glāsti sasilda un balss mierina. Kaķīte ir tīrīga, sterilizēta un vakcinēta.Laimīgā kaķenīte jau ir atradusi savu saimnieci un devās uz Abavas novadu, Sventes dzirnavām būt par peļu pavēlnieci.9 gadus jaunā skaistā kaķu dāma vēlēsies būt draugs mierīgam pensionētam pārim vai gados vecākam cilvēkam, kurš viņu nestaipīs un nemurcīs, bet būs priecīgs, ka blakus ir kaķis, kuru noglāstīt un ar kuru parunāties. Kaķu dāma ir sterilizēta, vakcinēta un ļoti kārtīga.3 gadus jauns, draudzīgs un lustīgs mincis ļoti gaida cilvēku, kuram netraucētu viņa niecīgais kosmētiskais defekts – kaķu puikam nav vienas actiņas. Tas gan nekavē tumši rudā, skaistā kažoka īpašnieku būt priecīgam un draiskulīgam. Kaķis ir vakcinēts un kastrēts.5 gadus jaunajam, ļoti mīlīgajam kaķu rudulim nelāgs vīruss ir laupījis vienu actiņu, bet tas netraucē viņam darīt visu, ko dara kaķi – mājas mīluļi. Viņš grib spēlēties, viņam patīk kāpelēt, saritināties un skaļi murrāt, skriet pretī cilvēkam. Mincis ir vakcinēts, kastrēts un ļoti tīrīgs.

Bez augstāk minētajiem Tevi gaida arī citi mazie draugi, kuriem nepieciešama mīlestība un rūpes!