Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:245, Did:0, useCase: 0


Kad un kādus lubrikantus izmantot?

Redakcija
Redakcija

Dabīgā mitrināšana - ir plaši izplatīts viedoklis, ka sieviete būs gatava seksam, tikai maksts izdalījumu dēļ. Lai to sasniegtu, pietiek paskatīties vienkārši acīs, noskūpstīt vai tikai glāstit pievilcīgās krūtis. Patiesībā, sievietēm ir nepieciešams daudz vairāk laika un uzmanības, glāstīšanas, tomēr pat tad, ja sievietei sasniedz maksts sekrēciju, tā var neizdalīties caur maksts kanālu un nesasniegt vulvu, tādeļ pat visgudrākajiem vīriešiem jāpievērš liela uzmanība un laiks ne tikai glāstīšanai, varbūt arī papildu mitrināšanai.

Galvenie iemesli, kas izraisa nepietiekamu dabisko mitrināšanu:

1. Nepietiekams uzbudinājums vai vienkārši nav vēlmes seksam.

2. Pārāk strauja ieiešana, penetrācija, kad sieviete vēl nav uzbudinājusies.

3. Stress.

4. Dažādu medikamentu (piem.: izotretinoina, dekongestanta, antihistamīna preparātu) lietošana.

5. Narkotisko vielu (piem.: marihuānas) lietošana.

6. Hormonālie traucējumi, deļ hormonālo kontracepcijas līdzekļu lietošanas, hormonālās izmaiņas grūtniecības un zīdīšanas laikā.

7. Dažādas infekcijas.

8. Vecāka gadagājuma menopauze.

9. Menstruālā cikla laikā.

Vērts pieminēt, ka mitrināšana var būt nepietiekama bieža, intensīva, ilgstoša dzimumakta, dažādu pozu, kas ir mazāk patīkamas dēļ, dažos gadījumos ari sakarā ar prezervatīviem u.t.t.

Tomēr lubrikanti ir neatņemama aktīvas dzimumdzīves sastāvdaļa, un ir svarīgi seksa produktu izmantošanā. Daudzos gadījumos tie uzlabo sajūtas, atvieglo ieiešanu un nodrošina lielāku baudu. Dažos gadījumos lubrikanti ir vienkārši nepieciešami (piem.: anālā seksa laikā vai seksam dušā). Un kur vēl visas sildošās, atsvaidzinošās, smaržīgās un garšīgās smērvielas. Kā neapmaldīties un izvēlēties tieši to, kas vajadžigs tieši jums?

Galvenais lubrikantu iedalījums ir atkarīgs no to sastāva:

Ūdens bāzes lubrikanti ir vispopulārākie, universālākie, piemēroti visiem gadījumiem. Tie ir pilnīgi nekaitīgi lateksam un tāpēc ir piemēroti lietošanai ar prezervatīviem, diafragamām un citiem lateksa un silikona izstrādājumiem. Lielākajai daļai cilvēku nav novēroti ādas kairinājumi, alerģijas vai jebkāda cita negatīva ietekme. Šie lubrikanti ir viegli notīrāmi no visām virsmām. Tomēr daļā ūdens bāzes lubrikantu ir glicerīns, kas dažām sievietēm neder, jo izceļas ar ātrāku izžūšanu, tāpēc būs nepieciešams lielāks daudzums vai nepieciešama atkārtota uzsmērēšana vai papildus mitrinātājs - siekalas.
Augstākās kvalitātes piemēri: Lubrikants Pjur Natural, Dabiskums, Universalitāte.

Eļļas bāzes lubrikanti – tas ir vazelīns, losjons, masāžas (ja vien tā piemērota gan masāžai, gan seksuāliem aktiem), bērnu vai pat pārtikas eļļa. Negarantē drošu seksu, parasti nav piemērots lietošanai ar prezervatīviem. Šādu eļļu kārta aptver maksti un taisno zarnu, kas var ietekmēt infekcijas. Piemērots tikai vīriešu masturbācijai, mēģinot kaut ko jaunu, lai izvairītos no beršanas, bet pēc tam to janomazgā ar ūdeni un ziepēm.

Silikona bāzes lubrikanti ir ir jaunākais produkts tirgū. Tāpat kā ūdens bāzes lubrikanti, tos var droši izmantot ar prezervatīviem un citiem lateksa izstrādājumiem, taču tie ir daudz noturīgāki. Piemērots seksam dušā vai vannā, bet tas nozīmē, ka to ir grūtāk notīrīt, vajadzēs lietot ziepes vai citus mazgāšanas līdzekļus. Anālajam seksam paredzētie lubrikanti, visbiežāk ir silikona bāzes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie lubrikanti nav piemēroti seksa rotaļlietām no silikona, jo tie var tās sabojāt. Jums vajadzētu izmantot prezervatīvu vai izvēlēties ūdens bāzes lubrikantu.
Augstākās kvalitātes piemēri: Anos, Pjur Backdoor anal, Pjur Basic.

Lai vieglāk būtu izvēlēties, lubrikanti tiek klasificēti kā oralie, vaginālie un anālie.

Orālie ir ar patīkamu smaržu un garšu, piemēroti sievietēm un vīriešiem, kuri ir jutīgāki pret dažadam smaržām un garšām. Šos lubrikantus var lietot arī vaginālajam seksam, ja prezervatīvu vai izdalījumu smarža nav pieņemama. Smaržu izvēle ļauj jums izvēlēties. Piem.: Cherry, Vanilla, Meža zemene, Granātābols, Arbūzs.

Vaginālie ir parasti, universālie, piemēroti ari anālajam seksam (bet būs nepieciešams lielāks daudzums vai arī silikona pamata) lubrikanti, lielākā daļa no tiem ir bez smaržas, bezkrāsaini, piem.: Klatschness, Silicone Glide, Zīda maigums, Aqua, tomēr daļa var iezīmēties ar dažādām smaržām, kā piem.: Banāns, Zemene, Kaisles auglis.

Anālie - pārsvarā uz silikona bāzes, lai nodrošinātu pietiekami intensīvu mitrināšanu, tomēr ari universālie uz ūdens bāzes izgatavotie lubrikanti nodrošina vēlamo mitrināšanu, ja uzsmerēsiet vairāk nekā parasti.

Pāriem, kuri vēlas daudzveidīgākas sajūts, ieteicami lubrikanti ar efektiem:

Saldējoši, sniedzoši atsvaidzinošu vēsuma efektu – Cool, Ledus. Kvēli ķermeņi un piparmētru vēsums - šis kontrasts garantēs iepriekš nebaudītas sajūtas.

Sildošs, piešķirot kaislei citādāku, pulsējošu nokrāsu - Lust Glide & Ride warming un Flutschi extra vai Siltuma avots. Visu ķermeni apņem karstums, kurš koncentrējas uz visjutīgākajām ķermeņa daļām.

Lubrikants Fisting, kas dod jums iespēju izjust spēcīgāku XXL lieluma rotaļlietu, dzimumlocekļa vai plaukstas, pēdas ieiešānu.

Anālā seksa draugs - Anālais sprays Mega, ar anestezējošu efektu, atslābina muskuļus un sniedz iespēju izbaudīt katru mirkli bez diskomforta.

Aptiekās tiek pārdoti lubrikanti ar spermicīdiem, kas iznīcina spermu, tomēr ieteicams tos lietot tikai kā papildu aizsardzību pret grūtniecību, nekādā gadījumā kā galveno. Rūpīgi izlasiet un sekojiet rekomendējamām instrukcijām.

Pirms izmantot jaunu lubrikantu, mēs iesakām veikt alerģijas testu - uz rokas uzklājiet nelielu daudzumu lubrikanta, ja 24 stundu laikā Jums nerodas nieze, apsārtums vai citas iekaisuma pazīmes, lubrikanta lietošana ir droša.