Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:245, Did:0, useCase: 0


Sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj apsveikumu maratonu Latvijai

Redakcija
Redakcija

Patriotisma projekta „Apsveikums Latvijai” ietvaros notika kūkas cepšanas meistarklase, ieskandinot labdarības projektu, kurā par katriem desmit apsveikumiem Latvijai tās simtgadē kūku cepēji dažādos Latvijas novados izceps kūciņu un uzdāvinās bērniem Latvijas bērnunamos. Jau šobrīd, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni www.apsveikumslatvijai.lv, skolēni no dažādiem novadiem ir nosūtījuši jau 1200 apsveikumus. Pirmās kūciņas tika nosūtītas VSAC "Rīga" filiālei "Teika".

Ikviens var piedalīties bērnu institūcijās iepriecināšanā, nosūtot līdz 16. novembrim apsveikumus www.apsveikumslatvijai.lv

Kūciņas cepa Jānis Bārda, VAS „Elektroniskie sakari” valdes priekšsēdētājs un projekta iniciators, un citi pasākuma vēstneši - Lelde Ceriņa, Māris Olte, Mārtiņš Egliens, Ieva Sutugova, kā arī Rīgas 69. vidusskolas 6. a klases bērni.
Kūciņu maratona atklājēja Rīgā bija konditore Svetlana Vinogradova no "Kairi", kas cepa īpašus mafinus un eklērus. Arī citos reģionos labdarības maratonā pieteikušies konditori.

Projekta „Apsveikums Latvijai” iniciators ir VAS „Elektronisko sakari”, kas jau ceturto gadu īsteno apsveikumu maratonu, aicinot skolēnus un Latvijas iedzīvotājus kopumā līdz 18. novembrim apsveikt Latviju tās simtgadē, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni. Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti.

Šogad projekts veltīts Latvijas simtgadei un labdarībai - katri desmit apsveikumi pārtop par kūciņu, kas tiek nogādāta Latvijas bērnunamos dzīvošajiem bērniem. Savukārt šogad zibakcija tiks veidota ar īpašu sveču sienu, ko veidos bērni.
Projekta ietvaros darbojas speciāla lietotne www.apsveikumslatvijai.lv, kurā ikviens var ģimenei, draugam, kolēģim vai paziņai nosūtīt savu apsveikuma tekstu Latvijai dzimšanas dienā, aizšifrējot to ar Morzes ābeci.