Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 9. janvāris – Kaspars, Aksels, Alta

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Kaspars, Aksels un Alta. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Kaspars

Enerģisks, dzīvespriecīgs, mīlošs, gādīgs un nenogurdināms. Dzīvi tver radoši un vēlas uzvarēt par katru cenu. Ar savām uzvarām ļoti lepojas. Prot novērtēt skaistumu un dzīvē ciena harmoniju. Elastīgi pielāgojas situācijām, pieņem jebkurus apstākļus, taču vislabāk jūtas komfortā. Kaspars vienmēr tura doto vārdu un ir labs draugs. Laime ir viņa sabiedrotā, jo, lai kas notiktu, Kaspars vienmēr pratīs no visa iziet sveikā. Viņš precīzi seko savam nospraustajam mērķim un neatkāpjas no tā, ko iecerējis.

Kasparam likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.

Aksels

Akselam piemīt liels gribasspēks un varēšana cītīgi darboties. Viņš ir mērķtiecīgs, neatlaidīgs un jautrs cilvēks, kas labprāt pavada savus brīvos brīžus kopā ar domubiedriem un draugiem. Patīk izzināt pasauli, ceļot un risināt dzīves rēbusus. Vienmēr cenšas sasniegt mērķi, bieži vien šim nolūkam liekot lietā savas diplomāta spējas. Dažreiz kļūst melanholiks un iegrimst sevī, bet lielākoties ir dzirkstoša un apkārtējiem tīkama personība. Savas problēmas pieradis risināt pats, tāpēc reti lūdz padomu vai palīdzību citiem cilvēkiem. Vienmēr tiecas pēc labākas dzīves un cer atrast savu īsto mīlestību.

Aksela likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Alta

Alta nekad netērē laiku velti. Viņa zina, ka laiks ir nauda un, lai kaut ko sasniegtu, ražīgi mācās un strādā. Alta ir ļoti "savākta", precīza, prot lietderīgi izmantot katru minūti, sistemātiski strādāt un rūpēties par nākotni. Līdztekus tam, viņa neaizmirst arī rūpēties par savu veselību un labo pašsajūtu. Nemīl riskēt, visu dara pēc plāna un ierastās kārtības. Mīl komfortu un labas lietas.

Altai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīga un asa, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināta līdere, par kādu arī esat dzimusi.