Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:430, Did:0, useCase: 0


28. jūnija horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Redakcija
Redakcija

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pereizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

No rīta pieceļoties, Auni vēl īsti nezinās, kā atrisināt kādu sarežģītu privātu vai profesionālu jautājumu. Tomēr dienas gaitā situācija strauji mainīsies, mudinot Aunus aktīvi paust drosmīgas idejas.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Problēmsituācijas ar ietekmīgiem pretiniekiem ne vienmēr vajag risināt, sitot galdā dūri. Šoreiz labākā taktika ir nevienam neredzama un nejūtama aizkulišu darbošanās. Noslēpumainība dominēs it visā.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dienas moto varētu skanēt šādi – kas par daudz, tas par skādi. Svarīgi ievērot mērenību it visā un atcerēties, ka ne vienmēr savs viedoklis ir tas pareizākais. Ieteicama apvienošanās ar līdzīgi domājošiem, ideju pilniem cilvēkiem.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Jāievēro piesardzība lietās, kas saistītas ar informācijas apmaiņu un naudas līdzekļiem. Iespējams, ka Vēži pasteigsies pieņemt kādu lēmumu, pirms būs zināmas visas no tā izrietošās sekas. Dinamiska diena.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Ja problēmas darbā vai attiecībās ir samilzušas tik lielas, ka Lauvas nezina kā rīkoties, svarīgi nekautrēties, bet droši vaicāt padomu draugiem vai erudītiem cilvēkiem. Izeja ir atrodama no jebkuras situācijas.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Nedomājot par tālejošām sekām, Jaunavas savu viedokli par dažādām jomām paudīs ļoti autoritatīvi. Izteikta vēlme atbrīvoties no traucējošiem sakariem, saistībām vai norunām apvienojumā ar vētrainām emocijām.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Pārmaiņas, kas šobrīd notiek, ir cieši saistītas ar politekonomisko situāciju valstī. Lai Svari veiksmīgāk tuvotos saviem mērķiem, jāceļ ne tikai zināšanu līmenis, bet arī jāmeklē jaunas sadarbības iespējas.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Neizskaidrojamu apstākļu dēļ tuvākajā apkārtnē var notikt lietas, kas Skorpionu padarīs nervozu un viegli aizkaitināmu. Kā glābiņš un izeja no iekšējā saspīlējuma varētu būt pievēršanās publiskā tēla spodrināšanai.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Ja cilvēks savu radošo potenciālu māk izmantot konstruktīvi, viņš var paveikt lielas lietas. Tomēr ir arī otrs variants – destruktīva darbošanās emociju iespaidā. Atliek vien izvēlēties sev piemērotāko.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Aktīvi iesaistīsies procesos, kas norisināsies gan Mežāžu darbavietā, gan mājās. Ieteikums būtu pārbaudīt pienākošās informācijas patiesumu, pirms pieņemt kādu konkrētu lēmumu. Valdonīgums.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Jo sarežģītāka situācija, jo veiksmīgāk tā tiek risināta ar nestandarta pieeju. Izmantojot savas spontānās un neparastās idejas, Ūdensvīri pārliecināsies, ka bieži vien tās ir vislabākās. Bez grūtībām nav izaugsmes.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Dienas pirmo daļu Zivis pavadīs diezgan lielā neziņā, varētu pat teikt, mākslinieciskā haosā. Toties pēcpusdienā jau pilnīgi skaidri apzināsies savas prioritātes un mācēs nodefinēt vēlmes. Ģimene.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre

www.astrologi.lv