Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:430, Did:0, useCase: 0


26. jūnija horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Redakcija
Redakcija

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Vissvarīgākā lieta, kas Aunam jāiemācās, ir ticība un paļaušanās uz labo. Ir dzīvē tādas lietas, ko nevar izprast ar prātu vai izskaitļot ar varbūtības teorijas palīdzību. Dziļas pārdomas un apcere par dzīvi.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Lai sasniegtu lielus un skaistus mērķus nākotnē, ir jāatsakās no lietām vai cilvēkiem tagadnē, kas traucē Vēršu virzību uz priekšu. Ieteicams prasīt padomus draugiem vai iesaistīties organizācijā, kas sniedz atbalstu.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Kādā brīdī tā vien gribēsies iesaukties – lai vai kādi vēji pūš, visi pūš man pāri. Tā arī būs. Dažkārt jau pārmaiņas dzīvē notiek. Dvīņi emocionāli būs tām gatavi un uzņems pat ar zināmu prieku. Izaugsme.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Pagaidām vēl laiks atpūsties un baudīt skaistās brīvdienas. Par sarežģītām situācijām un darbu Vēži varēs domāt, kad tur nonāks. Mieru izdosies rast ticībā un cerībā, ka kāds grūtā brīdī palīdzēs un dos padomu.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Savus godkārīgos centienus un vēlmi pēc varas Lauvas varēs apmierināt, vien sekojot labajam un ticot taisnīgajam, nevis nodarbojoties ar aizkulišu darbībām, kas ne pie kā laba nekad nav novedušas.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavas saviem tuvākajiem gribēs teikt skaistus un cēlus vārdus, sirsnīgi paust savu pieķeršanos. Galvenais ir ļaut partnerim izteikt savas domas, īpaši, ja runa iet par kādu ieilgušu konfliktu vai neatrisinātu situāciju.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Neatlaidīgi un stūrgalvīgi jāturas pie sava izredzētā dienas plāna. Pasakaini, ja tajā tiks iekļauta sportiska atpūta un veselīga ēdienkarte. Darba daudz. Viss jālīdzsvaro. Dots devējam atdodas simtkārtīgi.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Bieži vien tieši bērni ir tie, kas satur kopā ģimeni, kad vecākiem radušās domstarpības. Arī Skorpionu gadījumā, risinot savstarpējo attiecību problēmas, vairāk nāksies domāt par vērtību saglabāšanu. Vēlme priecāties.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Jācenšas vairāk pabūt mājās, pastrādāt dārzā vai darīt lietas, kas sagādā baudu. Ilgākā laika posmā uzkrātā spriedze un nervu pārpūle var atstāt negatīvas sekas uz Strēlnieku veselības stāvokli. Tieksme protestēt.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Možs noskaņojums un laba fiziskā forma Mežāžiem ļaus justies brīvi un nepiespiesti. Daudzas lietas nokārtosies viegli, bez īpašām pūlēm un saspringuma. Pilnīgi negaidīti var iešauties galvā kāda laba ideja.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Lai saglabātu materiālo stabilitāti un drošību, Ūdensvīri darīs lietas, kas prasīs ne vien lielāku piepūli kā parasti, bet arī izmaiņas iepriekš izvirzītajos principos. Iespēja sakārtot esošās attiecības un salīgt mieru ar tuvajiem.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Savu dzīvi uzlabot vai padarīt skaistāku var tikai pats cilvēks. Tāpēc Zivis centīsies mainīties un pārvarēt sevi, lai uzlabotu situāciju mājās. Lai tur vai kas, kopumā viss izdosies samērā labi.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre

www.astrologi.lv