Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 0


Video: Astroloģiskā virtuve. Ko likt galdā Svariem?

No Epadomi.lv arhīviem. 2014. gada materiāls. Piedāvājam vēlreiz atcerēties "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Šis ir Svaru laiks (23.septembris - 22.oktobris), bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida. Visi 13 raidījumi ŠEIT..

Tātad 11. cikla raidījums ''Ko likt galdā Svariem?". Raidījumā kā ierasts piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē Svariem - pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības, laba vēlējumi un 3 gardas receptes Svariem - zupa, otrais un saldais.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja raidījuma idejas autore Iveta Apškrūma un sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs).

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Visas 13 cikla sērijas varat noskatīties ŠEIT.
Vērtējums: +3