Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 0


2013.gada horoskops visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Ticam mēs vai neticam tam, ko sola zvaigznes un astrologi, taču gandrīz katrs no mums reizēm ieskatās horoskopos. Sevišķi, ja tie attiecas uz nākošo- jauno 2013.gadu.

Auns

2013. gadā Auniem viss pašu rokās. Horoskops 2013. gadā neko daudz Auniem neietekmēs, kas varbūt ir pat labi - vismaz liktenis ir savās rokās.

Auniem nāksies izvēlēties starp mīlestību un karjeru. Atbilde ir pašsaprotama. Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu karjerai, lai vispirms iegūtu naudu, labklājību, stabilitāti, pārliecību un tikai pēc tam mīlestību. Īpaši, ja jebkurā šī sarežģītā plāna solī var kaut kas noiet greizi. Jo galu galā mīlestību var iegūt arī bez šiem visiem starpposmiem.

2013. gadā Auna ģimenē uzlabosies labklājība un saticība. Gada sākumā iespējamas nesaprašanās starp dažādām paaudzēm, taču līdz gada beigām pierīvēsieties un piekāpsieties viens otram. Iespējams, ka gada vidū kāds no ģimenes locekļiem dosies prom uz ilgāku laiku.

2013. gadā galvenais ir nepadoties, nesteidzīgi tiekties uz savu mērķi. Kā saka, ”nekad nesaki nekad”.

Jūs gaida veiksme, ja pārstāsiet šaubīties un pabeigsiet lietas līdz galam. Neslinkojiet un jūs sagaidīsiet vēlamo rezultātu.

Ar veselību 2013. gadā Auniem viss būs kārtībā. Biežas pastaigas un svaigs gaiss nāks tikai par labu. Ieteicamas būtu arī peldes.

Zvaigznes šai horoskopa zīmei sola, ka 2013. gadā ar naudu būs kā ar bitēm - nekad neko īsti nevar zināt, tāpēc labāk 2013. gadā nepaļaujieties uz horoskopiem naudas lietās. Spriediet paši, izpētiet tirgus situāciju, jomas, kuras ir vērts apgūt, runājiet ar pieredzējušiem cilvēkiem.

Vērsis

2013. gadā Vēršiem jāpiepūlas attiecību jomā, kā arī jāsaprot, ko viņi vēlas un jācenšas to sasniegt, nenovirzoties uz citām, mazsvarīgākām lietām.

Neattiecieties vieglprātīgi pret savam attiecībām 2013. gadā, lai vēlāk to nenāktos nožēlot. Ja jums vēl nav attiecību, tad pēdējais laiks būtu tādas uzsākt. Ja līdz 2013. gada vasarai princis baltā zirgā neatjās, vai varde nepārvērtīsies par princesi, tad kalnam būs vien jāiet pie Muhameda. Vienkārši runājot, ejiet, sameklējiet kādu, kas jums patīk, un kam patīkat jūs!

Īpaši sekojiet radinieku veselības stāvoklim. Ne tikai fiziskajam, bet arī emocionālajam. Iespējams, ka uzmanīgi vērojot, 2013. gads jums atnesīs daudz jaunas atklāsmes par lietām, par kurām jūs pat nenojautāt iepriekš. Gada otrajā pusē mazāk uztraucieties par citiem, vairāk pievērsiet uzmanību paši sev, neatstājiet sevi novārtā!

Un vairāk pašizpausmes, neskatoties uz to, ko par to saka citi. Viņiem skauž, taču jums ir pašiem sava galva, tāpēc sekojiet saviem sapņiem un mērķiem un ejiet līdz galam. Beigās samaksa būs visu pūļu vērta.

Pievērsiet savu uzmanību sīkām detaļām, jo no mazām lietām aizsākas lielās.

2013. gada horoskops norāda, ka vajag pievērst lielāku uzmanību savai veselības stiprināšanai. Dzeriet vairāk vitamīnus, ēdiet vairāk svaigus augļus.

Materiālie ieguldījumi jums nenesīs prieku 2013. gadā, tāpēc labāk padomājiet par citām prioritātēm tā vietā, lai dzītos pēc naudas. Diemžēl arī mīlestību par naudu nespēsiet nopirkt. Taču jums būs lieliska iespēja uzlabot kāda cita cilvēka finansiālo stāvokli, tāpēc izmantojiet to un agri vai vēlu tas jums atmaksāsies.

Dvīņi

Jauni pavērsieni sagaida Dvīņus 2013. gadā. Nevajag pārāk aizrauties, viss ir mierīgā gaisotnē jāizsver un jārīkojas pārliecinoši.

Esat vientuļi? Varbūt ir vērts pamēģināt iepazīties internetā? Dvīņiem 2013. ir lielisks gads jaunām idejām un jauniem pasākumiem. Ar aklajiem randiņiem gan labāk neaizrauties, bet citādi,- kurš neriskē, tas nedzer šampanieti! Jūs neesat vienīgais cilvēks, kurš alkst mīlestības un siltuma!

2013. gadā radīsies iespēja paceļot ar ģimeni, izmantojiet to! Neatlieciet lietas, kas jūs uztrauc, uz vēlāku laiku un nepaturat tās pie sevis, bet izrunājieties ar radiniekiem pēc iespējas ātrāk. 2013. gads nebūs viegls ģimenes attiecībās, taču jo ātrāk tās noskaidrosiet, jo mazāk par ko būs jāuztraucas un varēsiet virzīt savu enerģiju pozitīvā gultnē.

Vajag būt vēl nosvērtākiem. Jāseko saviem vārdiem, jo jūs varat nejauši apvainot otru cilvēku nemaz to nemanot. Esiet laipnāki un cilvēki tieksies pēc jums. Svarīgi, lai jums tuvumā būtu labi draugi, kuriem jūs varat uzticēties. Ja jums tādi būs, varēsiet sasniegt jebko.

Navajag baidīties no konkurences, jātiecas uz priekšu, pretī mērķim. Kamēr citi atpūšas un neko nedara, cīnieties un tiecieties pēc sava mērķa.

2013. gadā būtu ieteicams mazāk lietot uzturā gaļu. Gada aukstajos mēnešos ģērbieties silti, horoskops norāda tieksmi uz saaukstēšanos. Esiet uzmanīgi pie ūdeņiem.

2013. gadā naudu tērēsiet neapdomīgi, tāpēc varbūt ir vērts palūgt, lai kāds pieskata jūsu finanses un laicīgi apstādina jūsu šķiešanās vēlmi. Diemžēl ar visu savu naudu visus Āfrikas bērnus tāpat pabarot nevarēsiet, tāpēc izvērtējiet prioritātes, kur ir vērts tērēt naudu un kur nē.

Vēzis

Vēžiem 2013. gada sākumā jāpieskata savas attiecības ar otro pusīti, bet gada vidū jāuzmanās finanšu jomā. Sekojiet savām izjūtām!

Ja jums ir otrā pusīte, uzmanieties un nepazaudējiet to 2013. gada sākumā. Nemēģiniet viņu izsekot, vai pieķert krāpniecībā – nevajag cīnīties ar sekām. Cīnieties ar cēloņiem – esiet paši tādi, lai otrai pusītei nerastos vēlme iet pa kreisi. Ja jums nav otrās pusītes, tad 2013. gada vasarā jums radīsies lieliska iespēja to iegūt. Vai to izmantot, vai nē, paliek jūsu pašu ziņā.

Bērniem šogad uzsmaidīs veiksme. Gada sākumā ģimenē attiecības varbūt nebūs pašas ideālākās, taču 2013. gada beigās, ja mācēsiet pielāgoties viens otram, attiecības uzlabosies. Nenovērsieties no ģimenes karjeras dēļ, tad arī 2014. gada horoskops jums būs labvēlīgāks.

Esiet emocionālāki un pozitīvāki. Katru rītu celieties ar kādu priecīgu domu, neskatoties uz to, kas noticis. Ja visu uztversiet pozitīvi, pamanīsiet, ka jūsu dzīve mainās uz labo pusi un jūs varēsiet sasniegt visu, ko vēlaties.

Nepadodieties pie pirmās neveiksmes, jo cilvēks mācās no savām kļūdām. Piecelieties un ejiet tālāk, jo neviens cits jūsu vietā to nedarīs.

2013. gadā esiet uzmanīgi ar velosipēdiem un automašīnām. Būtu ieteicams nodarboties ar skriešanu - tas palīdz nostiprināt sirdi.

Izrunājiet un izplānojiet kopā ar ģimeni savas finanses un budžetu 2013. gadam jau laicīgi, lai gada vidū nebūtu pēkšņi jāuzduras uz kādiem zemūdens akmeņiem finanšu jomā. Ir vērts ieklausīties vecāku cilvēku padomos. Kopumā ļoti labvēlīgs gads finanšu jomā.

Lauva

Pievērsieties vairāk ģimenei 2013. gadā. Uztveriet apkārtējos ar vēsu prātu. Vēlams vairāk atpūsties.

Kad esat pēdējo reizi dāvājuši ziedus savai mīļotajai vai likuši sajusties mīlētam savam mīļotajam? Varbūt vēl pat neesat paspējuši atzīties mīlestībā? 2013. gada sākums būtu lielisks laiks to izdarīt! Pat, ja tas beigsies slikti un zaudēsiet kauju, taču, varbūt, uzvarēsiet karu. Bet, ja iznākums būs pozitīvs, pārējās horoskopa zīmes varēs jūs tikai apskaust!

Esiet biežāk kopā ar ģimeni. Ģimene būs tā, kas jums palīdzēs tad, kad visi pārējie novērsīsies, neskatoties ne uz ko. Palīdziet arī jūs saviem ģimenes locekļiem, vēl nevar zināt, kurš kuram paliks beigās parādā.

Neesiet tik emocionāli. Neņemiet citu cilvēku kritiku tuvu pie sirds. Ieklausieties tuvajos cilvēkos, svarīgi, ka viņi vēl jums labu. Nekad nezaudējiet tādas rakstura īpašības kā pārliecību par sevi un mērķtiecību.

Ja vēlaties būt līderis, iemācieties nodibināt kontaktus ar ietekmīgiem partneriem un neesiet lepns. Lepnums nav atslēga uz veiksmes.

Pacentieties vairāk atpūsties. 2013. gada vidū iespējami lieli satraukumi, kas var negatīvi ietekmēt nervu sistēmu, ja nebūsiet pietiekoši atpūties.

2013. gada sākumā labāk atlieciet līdzekļus neparedzētiem gadījumiem. Pat, ja tie nebūs nepieciešami, tomēr sniegs sirdsmieru un drošības sajūtu, kas jums būs tik ļoti nepieciešama 2013. gadā. Gada vidū iespējami negaidīti ienākumi. Finanšu joma nebūs gada lielākā prioritāte.

Jaunava

Gada nogalē Jaunavas baudīs gada sākumā sastrādātā augļus. Horoskops 2013. gadā iesaka uzmanīties no traumu gūšanas.

2013. gada sākumā horoskops sola Jaunavām jaunas iespējas, kuras ir vērts izmantot. Nelaidiet izdevības garām! Varbūt tieši gada sākumā izvilksiet lielo laimestu! Gada otrā puse Jaunavām būs mierīgāka mīlestības jomā, pievērsieties attiecību nostiprināšanai. Gada nogalē redzēsiet, kādus augļus nes darbs.

Nemēģiniet pasargāt bērnus no ūdens, labāk iemāciet tiem peldēt un cīnīties ar grūtībām, nevis izvairīties no tām. Esiet uzmanīgi ar vecākiem. Diez vai jums vēl izdosies mainīt viņu pārliecības un uzskatus. Kāds no radiem 2013.gadā sagādās jums negaidītu pārsteigumu.

Sāciet beidzot uzvesties normāli un ieklausīties citos, neesiet egoisti. Biežāk smaidiet, jo jums piestāv smaids.

Ne viss ir tik viegli kā šķiet, tāpēc neko neatlieciet uz vēlāku laiku, bet dariet tagad un cīnieties pēc uzvaras.

2013. gadā Jaunavām īpaši jāuzmanās no traumām. Gada sākumā būtu ieteicams aiziet pie ārsta pārbaudīties, lai gada nogalē nebūtu jāuztraucas par komplikācijām, kuras varēja novērst.

Ja uzsāksiet 2013. gadu bez parādiem, tad finanšu problēma jūs neskars līdz gada beigām. Pacentieties arī uz nākamā gada sākumu iztikt bez parādiem. Pacentieties gada sākumā daļu no finansēm veltīt sev. Savam skaistumam, atpūtai vai ceļojumam. Atcerieties, ka nauda ir tikai līdzeklis, nevis pašmērķis.

Svari

2013. gadā gaidāmas saspringtas attiecības ģimenē. Horoskops Svariem šim gadam iesaka uzsākt nodarboties ar kādu jaunu sporta veidu.

Ja neveltīsiet pietiekošu uzmanību savam mīļotajam cilvēkam, iespējams, ka viņš jūs sāks krāpt. Vai jūs to spēsiet pārdzīvot un piedot? Jebkurā gadījumā, atcerieties, ka problēmas sakne ir jūsos. Tačut, ja novērtēsiet savas otras pusītes dotības, tas jums atmaksāsies daudzkārtīgi!

Horoskops 2013. gadam Svariem sola saspringtas attiecības dažu ģimenes locekļu vidū. Pacentieties šīs attiecības nokārtot ģimenes lokā. Lielisks gads saskaņas nostiprināšanai vecāku un bērnu starpā.

Nenoslēdzieties sevī. Dalieties ar visu, kas jūsos ir sakrājies, ar tuviem cilvēkiem, tad arī dzīvē viss nokārtosies.

Trenējiet savu gribasspēku, lai nekad nepadotos un būtu vienmēr pirmais.

Lielisks gads Svariem, lai sāktu nodarboties ar kādu jaunu sporta veidu! Īpaši noderīgi veselībai 2013. gadā būtu ziemas sporta veidi - slēpošona, snovošana, slidošana. Gada otrajā pusē iespējamas biežākas galvas sāpes, taču tur varētu līdzēt kāds atpūtas ceļojums.

Finansiālā situācija 2013.gadā Svariem daudz neatšķirsies no situācijas 2012. gadā. Ja 2012.gadā jums gāja slikti, tad diemžēl arī 2013.gadā jums neklāsies pārāk viegli. Bet, ja 2012. lielu problēmu nebija, tad arī 2013. gadā jums nav par ko daudz uztraukties šajā jomā.

Skorpions

Mierīga ģimenes dzīve, mainīgs veselības stāvoklis, jāuzmanās no iekļūšanas slimnīcā. Naudu 2013. gadā labāk ieguldīt, nekā krāt.

2013. gads Skorpioniem mīlestībā būs kā pa kalniem un lejām. Iespējamas biežas partneru maiņas, nenoturīgas attiecības, daudz kašķu un pārdzīvojumu. Esiet uzmanīgi, lai kādam nenodarītu pāri savu emociju uzplūdu un garastāvokļa maiņu dēļ. Jums pašiem jāsaprot, kādam jābūt tam cilvēkam, kuru vēlaties redzēt sev blakus.

Ģimenes dzīvē Skorpioniem nav par ko uztraukties, ja vien neesat ko sabojājuši iepriekšējā gadā, attiecības 2013. gadā būs stabilas, nekas būtiski nemainīsies. Tikai pacentieties neielaisties ar radiniekiem nekādos finanšu darījumos vai mantas dalīšanās.

Pavadiet vairāk laika ar saviem tuviniekiem, jo viņiem nepietiek jūsu uzmanības, tāpēc rodas ķildas.

Neesiet pārāk augstprātīgi pret citiem, sekojiet līdzi sev un savai veiksmei, tad arī karjerā būs uzlabojumi.

2013. gadā horoskops sola mainīgu veselības stāvokli. Iespējams, ka pat nāksies apmeklēt slimnīcu. Ļoti nopietni attiecieties pret visiem ārsta norādījumiem!

Naudu 2013.gadā labāk neglabāt, bet ieguldīt, pretējā gadījumā var nākties to nožēlot. Veiksmīgs gads ieguldījumiem ražošanā un vērtspapīros. Izvairieties ņemt aizņēmumus, tos vēlāk var būt daudz problemātiskāk atmaksāt, nekā sākotnēj bijāt plānojušii.

Strēlnieks

2013. gadā Strēlniekiem labāk paskatīties vairāk uz sevi. Darījumos ir vērts saprātīgi riskēt. Pievērsiet uzmanību vecākiem un bērniem.

2013. gadā mīlestībā neveiksies. Protams, ne jau visiem šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem, bet tendence ir acīmredzama. Nenāksies viegli panākt kompromisus un izlīgumus. Nebūs viegli iegūt jaunas pazīšanās. Toties veiksies citās jomās, varbūt 2013.gadu labāk veltīt attīstībai citos virzienos?

Strēlnieki, painteresējieties par saviem vecākiem! Noskaidrojiet, kas viņu dzīvē ir mainījies pēdējā gada laikā, kas viņus uztrauc un ko viņi vēlas? Ja neuzzināsiet neko jaunu, vismaz parādīsiet saviem bērniem lielisku piemēru. Runājot par bērniem, padomājiet, vai jūs viņus pārāk necenšaties norobežot no skarbās dzīves realitātes?

Nodarbojieties ar sevi un paskatieties spogulī. Tā vietā, lai kritizētu citus, labāk uzlabojiet savu raksturu un ārējo izskatu.

Biznesa jomā skatieties vairāk apkārt. Vairāk svaigu ideju Strēlnieka biznesam netraucēs. Ja kāda ideja šķiet reāla un realizējama, dariet to. Jums viss sanāks, galvenais ir nebaidīties uzsākt.

Vairāk veltiet laiku savas veselības un pašsajūtas uzlabošanai, lai gada beigās nenāktos par to samaksāt daudz dārgāk. Varbūt ir vērts sākt rūdīties? 2013. gada vasarā ieteicams turēties tālāk no mitruma un uguns.

2013. gadā finanšu jomā veiksies tieši pretēji kā 2012. gadā. Ja vien neko nemainīsiet savā attieksmē pret naudu un tās pelnīšanas iespējām. Ja vien neaizmirsīsiet nopirkt loterijas biļeti, rudenī iespējams kaut ko laimēt. Neaizmirstiet arī par labdarību, ieguldītais labdarībā 2013. gadā nāks atpakaļ 2014. gadā.

Mežāzis

Horoskops iesaka 2013. gadā Mežāžiem pietaupīt naudu un sargāt savus pirkstus. Lielāka pārliecība par sevi.

Iespējams, ka 2013. gadā Mežāži sastaps savu mūža mīlestību, ja vēl nav to sastapuši. Varbūt ir vērts palūkoties apkārt, varbūt kādu neesat pamanījuši vai pienācīgi novērtējuši? Nolaidieties mazliet uz zemes, atzīstiet arī savas sliktās īpašības un paskatieties, kurš tās piecieš visvairāk. Vai pelnīti?

Ja ne jūsu ģimenē, tad tuvākajiem radiem gaidāms ģimenes pieaugums. Attiecības ar brāļiem un māsām 2013. gadā var pasliktināties. Centieties visu izrunāt un norunāt skaidri, lai nebūtu nekādu pārpratumu. Neaizmirstiet vecāku dzimšanas dienas!

Esiet uzmanīgāki pret citiem cilvēkiem, jo ne viss ir zelts, kas spīd, un neesiet naivi. Katru soli veiciet apdomīgi.

Pārstājiet sapņot un dariet kaut ko. Bez darba rezultātu nebūs. Nevajag daudz runāt; vajag piecelties un iet darīt. Tas ir tas, kas nepieciešams, lai sasniegtu kāpumu karjerā.

2013. gadā Mežāžiem jāsargā savus pirkstus. Iespējams, ka tas ir jūsu darba instruments. Jutīsieties pārliecinātāks par saviem spēkiem un savu izskatu, kas atspoguļosies arī jūsu apkārtnē.

Pietaupiet naudu 2013. gada pirmajā ceturksnī. Tā var lieti noderēt gada vidū, jo var gadīties kāds negaidīts pavērsiens finanšu jomā. Iespējams, ka nāksies kādam palīdzēt vai radīsies lieliska iespēja ieguldīt naudu. Naudu aizdodiet citiem ar mēru, taču neceriet, ka visi spēs atdot to laikā, tāpēc īpaši nerēķinieties ar aizdoto naudu.

Ūdensvīrs

Veiksme sagaida Ūdensvīrus mīlas jomā, bērni sniegs prieku un iespējams kāpums karjeras jomā 2013. gadā. Piesardzīgi ar azartspēlēm!

2013. gada horoskops saka, ka Ūdensvīriem veiksies mīlestībā. Esiet iecietīgs pret otro pusīti, novērtējiet to tā, lai arī viņa justos, ka tiek novērtēta. Gada sākumā iespējami strīdi, taču gudri rīkojoties, tie nespēs sabojāt attiecības. 2013. gada nogalē esiet īpaši iejūtīgs, ja nevēlaties pazaudēt to, ko esat jau ieguvuši.

Bērni jums 2013. gadā sagādās īpašu prieku. Veltiet tiem vairāk laika un neesiet pārāk naivi viņu audzināšanā – bērni vislabāk prot izmantot vecāku vājības un māk vecāku priekšā uzvesties tā, kā no tiem to sagaida vecāki. Ja strādājat naktsmaiņas, varbūt ir vērts kādreiz pārsteigt bērnus nesagatavotus, ierodoties negaidīti mājās? Vai esat gatavi tam, ko varat ieraudzīt?

Pamēģiniet atturēties no azartspēlēm, jo, ja jūs tās aizraus, pastāv iespēja kļūt atkarīgam un zaudēt daudz vairāk, nekā tikai naudu.

Ceļā uz panākumiem esiet godīgi un nenododiet citus, jo nākotnē tas var atspēlēties jums atpakaļ. Ja pārtrauksiet klausīties cilvēkos, kuri maz saprot jūsu jomā un tos, kuri cenšas visu izdarīt, lai jūs kristu vai padotos, tad šis gads jums atnesīs lielus ienākumus un kāpumu karjerā.

Ja dodieties ceļojumā 2013.gadā, sagatavojiet labus zāļu krājumus. Nav teikts, ka tie jums noderēs, taču piesardzība vēl nekad nav nākusi par ļaunu. Gada nogalē nepārstrādājieties un centieties saglabāt vēsu prātu, lai nesabojātu savu veselību.

2013. gada vasarā iespējams, ka Ūdensvīrs iegādāsieties ko lielu. Gada sākumā būs iespēja papildus nopelnīt, izmantojiet to! Kopumā 2013. gada horoskops ir ļoti labvēlīgs nelieliem finanšu darījumiem, taču riskējiet ar mēru, izvērtējot savas iespējas.

Zivs

Vēlams biežāk apciemot radus, pulcēt ap sevi cilvēkus, kam var uzticēties, nevajag pārspīlēt ar slodzēm un tad 2013.gads būs veiksmīgs arī Zivīm!

Mīlestībā horoskops 2013. gadam Zivīm īpašas pārmaiņas nesola, ja vien paši nepieliksiet īpašas pūles, lai ko mainītu. Kā saka, ”katrs pats savas laimes kalējs.” Daudz iespēju no malas, taču tās visas izrādīsies nevērtīgas. Esiet uzmanīgi, neiekrītiet uz skaistiem vārdiem vai šaudīgām actiņām!

Neaizmirstiet apciemot savus radus. Īpaši tos vecākos, kuriem internets vēl aizvien ir svešvārds, un kuri aizvien vairāk novērtē īstas tuvības mirkļus. Tas ne tikai iepriecinās viņus, bet arī jums dos līdzsvaru dzīvē. Ja jums ir brāļi vai māsas, pieskatiet viņus, īpaši gada sākumā. Par bērniem varat neuztraukties – 2013. gadā viņiem nekas nedraud, ja vien neesat ielaiduši viņu audzināšanu.

Esiet labsirdīgāki un cilvēki tieksies pēc jums, jo cietsirdība nekad nav bijusi laba īpašība.

Pacentieties izdarīt tā, lai jums apkārt būtu cilvēki, kuriem jūs patiešām uzticaties, lai grūtā brīdī, kad salūzīs jūsu gribasspēks, viņi vienmēr būtu blakus un varētu jums palīdzēt.

2013. un 2014. gadā jāuzmanās no infekcijām. Iespējams, ka vajag apsvērt vakcinēšanos. Gada vidū jutīsieties spēka pilns, taču nepārspīlējiet ar lielām slodzēm, arī jūsu organisms var jūs apmānīt!

Uzmanieties no krāpniekiem pirmajos 2013.gada mēnešos. Ja neuzmanīsieties, iespējami diezgan lieli finansiāli zaudējumi. Izdevīgs laiks ieguldījumu veikšanai Zivīm būs 2013. gada nogale; ieguldījumi atmaksāsies 2014. gadā ar uzviju. Netērējiet naudu sīkumiem, labāk pietaupiet naudu un iegādājieties ko nozīmīgāku.

Raksts tapis sadarbībā ar Horoskopi | eHoroskopi