Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Jāņu dienas horoskops visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Jāņu dienas horoskops visām zodiaka zīmēm
Publicitātes foto

Sāc katru dienu kopā ar uzmundrinošo ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Jo ilgāk notikusi iepriekšējās nakts svētku svinēšana, jo lielāka varbūtība, ka Auni piecelsies ar sāpošu galvu un nevēlēsies sniegt nevienam nekādus paskaidrojumus par savu ekscentrisko uzvedību..
Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Apkārtējiem Vērši būs kā paraugs kam līdzināties, kuram prasīt padomus. Galvenais ir nekļūt iedomīgam. Koncentrēties Vērši spēs uz domām, kas neprasa nekādu piepūli un turpinājumu. Gudra atpūta.
Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Pat tad, ja papardes ziedu vakar nav izdevies atrast – jāturpina ticēt brīnumiem. Vismaz labajiem, lielajiem un skaistajiem noteikti. Viss labs, kas sirdij un miesai liek gavilēt.
Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēži centīsies saglabāt iekšējo mieru, neiesaistoties apkārtējos notikumos. Vieglāk tas būs izdarāms, atrodoties ūdens tuvumā vai ņemot talkā savu iekšējo pārliecību par to, ka viss tāpat nokārtosies.
Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Draugu kompānija tā arī var neprasties beigt līgot un šodien var aizvest Lauvas arī Jāņot kādā citā pļavā. Pārdomāti izspēlētas kārtis var sagādāt patīkamu svētku pēcgaršu.
Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Kā jau tas dažkārt pēc jestrām ballītēm gadās, arī Jaunavām liksies, ka apkārtēji pārāk daudz audzina un neļauj brīvi izpausties. Galvenais atpūsties un pamēģināt vismaz brīvajās dienās nedomāt par darbu.
Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Enerģija un prāts skrien vienā ātrumā, tamdēļ vieglāk veicas, jo īpaši mazie darbi. Dziesmu skaņas pāri kalniem velsies. Laiska diena filozofiskā noskaņojumā. Kopā sirsnīgāk.
Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Dažreiz iedomātā realitāte krietni atšķiras no īstās realitātes. Tāpēc nevajag uzreiz ņemt rokās kara cirvi un sarežģīt situāciju. Labāk ieiet kārtīgā lauku pirtiņā un padomāt par pašsajūtas uzlabošanu.

Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Aktīvi piedalīsies pagājušās nakts notikumu apspriešanā. Kas tik viss pa nakti nebūs noticis, ko katrs darījis un kur pamodies. Tas Strēlniekus interesēs visvairāk.
Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Ēšanas svētku lielo bremzi jāspiež cik jaudas. Stabilas vērtības šodien zelta vērtē – ūdens un dabiskie vitamīni. Miegs kā labākā atpūta pār visām citām.
Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīri var ļauties mīļotā cilvēka vai papardes zieda pēcgaršai. Vislabākā atpūta būs tur, kur būs Ūdensvīru sirds un uzmanība. Sportiskāka veida aktivitātes palīdz atbrīvoties no saguruma jautrā veidā.
Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Sakopjams kā piemājas, tā arī iekšējās pasaules dārziņš. Putekļu dzenāšana no viena uz otru kaktu nav tā jēdzīgākā nodarbe. Vērts apspriest idejas un iespējas uzlabojumiem dzīvesvietā.Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre