Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz tavu likteni. 12. maijs - Valija, Ināra, Ina, Inārs

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Valija, Ināra, Ina, Inārs. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Valija

Valija ir komunikabla, draudzīga un radoša personība, kas tendēta uz nākotni. Viņa ir spējīga uz upuri, pretimnākoša un bezgala labsirdīga. Apveltīta ar artistismu, smalku skaistuma izpratni un saprotošu dvēseli. Valija ir gana praktiska un apzinīga, tāpēc savus pienākumus pilda ar vislielāko atdevi, taču savā būtībā romantiska būtne, kas alkst pēc mīlestības un maiguma. Sevišķi vēlas būt novērtēta no savu tuvāko cilvēku puses.

Valijai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Ināra

Ināra ir principiāla, jūtīga, gudra, miermīlīga, taču pārāk taisnprātīga. Centīga un strādīga, taču augstus mērķus viņai sasniegt grūti tikai tāpēc, ka Ināra nav pārāk elastīga. Tāpat viņai trūkst takta izjūtas. Toties viņai netrūkst praktiskuma un spējas ikvienā lietā saskatīt būtiskāko. Ināra ir ļoti acīga un vērīga. Apveltīta ar pikantu gaumi, daudzējādā ziņā oriģināla un neparasta. Ne pārāk labi saprot humoru, taču viņai piemīt ne viens vien radošs talants un spēja apsteigt notikumus.

Inārai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Ina

Ar Inu ir viegli kontaktēties un patīkami būt kopā. Viņa ir jautra, draudzīga, miermīlīga, strādīga un labi prot pielāgoties situācijām. Savā domāšanā bieži vien neordināra un izdomas bagāta. Priekšroku dod vīriešu sabiedrībai un ar vīriešiem vienmēr ir jauka un mīļa, kaut gan pret savu otro pusīti mēdz izrādīt greizsirdību. Tomēr viņa nemēdz apvainoties vai ilgi turēt sevī dusmas, kā rezultātā spēj izvairīties no daudzām problēmām savā dzīvē. Inai ir labas analītiķa spējas un savs neatkarīga eksperta viedoklis.

Inai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Inārs

Kaut arī ārēji Inārs bieži vien nešķiet spēcīgs vīrietis, tomēr iekšēji viņš ir stiprs, līdzsvarots un apveltīts ar smalku dvēseli. Citos cilvēkos augstu vērtē līdzjūtību, mieru un labsisrdību, arī pats neatsaka nevienam savu palīdzību, ir tendēts uz mīlestību un harmoniju. Pārliecināts par sevi, drosmīgs un darboties gribošs. Tiecas pēs stabilitātes un materiālās labklājības. Reizēm mēdz būt arī kaprīzs un spītīgs, taču lielākoties ir jauks un patīkams.

Ināram likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.