Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Karjeras horoskops – ko par tevi kā par darbinieku var pastāstīt Zodiaks?

Redakcija
Redakcija

Vai zinājāt, ka 15% darba devēju atsaka pieņemt darbā cilvēku tikai tāpēc, ka, pēc viņa domām, tam nav piemērota Zodiaka zīme? Un šim faktam ir vērts pievērst uzmanību, jo zinot darbinieka spējas, plusus un mīnusus, darba devējam ir daudz vienkāršāk, veidot un vadīt kolektīvu, kā arī plānot darbu.

Starp citu, par vadītājiem, visbiežāk, izvēlas Lauvas, Vērša un Ūdensvīra zīmju pārstāvjus- viņiem ir iedzimti dotumi šim amatam. Taču, ja jūsu vadītājs ir kādas citas zodiaka zīmes pārstāvis, tas liecina par neordināru vadības stilu.

AUNS

Ja pie Jums uz pārrunām ierodas Auns, tad esiet gatavi vareniem pavērsieniem, ātrai virzīšanai pa karjeras kāpnēm un vadošā amata ātru iegūšanu. Auns nekad apkārtējiem īpaši neizrādīs savu ieinteresētību karjeras augšanā, bet par to, ka viņš tajā ir ieinteresēts, esiet pārliecināti!
VĒRSIS

Ja jūs pieņemsiet darbā Vērsi, tad esiet pārliecināti - kārtība un stingra jaunu noteikumu sistēma jums ir nodrošināta. Vērsis necieš neko spontānu vai negaidītu, viņam ir svarīgi, lai viss būtu maksimāli paredzams un stabils. Starp citu, Vērši nav vienaldzīgi pret uzslavām – tādu darbinieku noteikti ir jāpaliela un jāmin kā piemēru citiem, tad viņš jūsu dēļ "kalnus gāzīs", tiesa, pēc tam noteikti tos atkal noliks vietā, un vēl akurāti aizslaucīs sabirušās lauskas un gružus.
DVĪŅI

Dvīņi ir gudri cilvēki, radoši darbinieki un ļoti patīkami kolēģi. Viņus kolektīvā mīl, ar viņiem labprāt dalās visos jaunumos. Taču šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk vienveidība un rutīna; labāk, lai viņi atrodas kustībā, izbraukumos, komandējumos, vācot informāciju vai, tieši pretēji, to izplatot.
Dvīņi viegli atrisinās jebkuru problēmu, viņi atradīs izeju no visgrūtākās situācijas. Tikai neaizmirstiet viņus pienācīgi atalgot,- Dvī'ņi ļoti labi zina savu cenu.
VĒZIS

Vēzis ne visai mīl saspringt, tāpēc parādiet viņam, kā darīt vienu vai otru darbu, un viņš to labprāt paveiks - tuvākajos simts gados neko nemainot. Bet nevajag domāt, ka Vēži ir inerti vai nav radoši cilvēki: kamēr viņu rokas ir aizņemtas ar piņķerīgu un nevajadzīgu nodarbi, viņu galva izgudro kaut ko ļoti derīgu cilvēcei vai viņam pašam.
LAUVA

Lauva vienkārši dievina par kaut ko atbildēt! Dodiet atbalsta punktu un dažus desmitus pakļauto, un viņš apgriezīs zemi kājām gaisā. Lauvām noteikti jāieņem vadošās vai līdera pozīcijas- kā pakļautie viņi sāka nīkuļot. Un jāsaka, ka vadītāji no viņiem sanāk teicami – gudri, uzmanīgi un demokrātiski.
JAUNAVA

Jaunava- šos padotos ļoti mīl priekšniecība. Šīs zīmes pārstāvji attiecībā pret priekšniecību izturas ar cieņu, nekad nepārkāpj subordināciju un ar milzu precizitāti pilda visus rīkojumus. Jaunavas ir darbaholiķi, viņi iet uz darbu darba pēc, un varbūt tieši tāpēc vienmēr izvēlas sev profesiju, kas tuva dvēselei, neorientējoties uz algas apzmēriem.
SVARI

Svaru zīmes pārstāvjus kolēģi ļoti mīl- tie ir jauki un sabiedriski cilvēki, vienmēr uzmanīgi pret citiem darbiniekiem un laipni kontaktējoties ar priekšniecību. Ja domājat uzticēt viņiem kādu darbu, varat nešaubīties- tas būs paveikts spīdoši. Svariem gan ne visai patīk kaut ko uzsākt pašiem, viņi ir vairāk iesāktā turpinātāji, taču arī šajā gadījumā visu izpildīs maksimāli rezultatīvi.
SKORPIONS

Jūs nekad neuzzināsiet, kas tad īstenībā ir prātā Skorpionam: viņš vienmēr patur savas personiskās emocijas saprātīgās robežās. Šī zīme nekad neizrādīs priekšniecībai savas pretenzijas attiecībā pret darba algas apmēriem vai darba apjoma dēļ: viņš cietīs, cik pietiks spēka, bet pēc tam vienkārši aizies.
STRĒLNIEKS

Ja kāds patiesi tiecas uz varu, tad tas ir Strēlnieks – viņš nekad jūsu kolektīvā neieņems vidus pozīciju. Viņam vajag vai nu visu vai neko. Pie tam Strēlnieki nav īpaši strādīgi, tā teikt, paslinki, bet tāpēc viņu darbam ir jābūt tādam, kas patīk viņiem pašiem vai arī labi apmaksātam. Abos gadījumos Strēlnieks izrādīs vienlīdz lielu atbildību.
MEŽĀZIS

Strauja karjerar Mežāžus neinteresē. Viņiem vajadzīga iepriekšēja sagatavošanās, ilga plānošana un iešūpošanās, tikai tad tie padarīs savu darbu spīdoši. Kopumā tā ir ļoti strādīga zīme, kas var pilnībā atdoties darbam kopēju mērķu dēļ. Mežāžu darbaspējas ir vienkārši satriecošas. Mežāži kā vadītāji nekad neatļausies paaugstināt balsi pret padotajiem, viņi vienmēr būs ļoti pieklājīgi, pacietīgi un taktiski.
ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri ir neparedzami darbinieki: vienreiz viņi var būt precīzi un izpildīgi, ka pilnīgi prieks skatīties: izpilda darbu rūpīgi, pievienojot personīgos štrihus, padarot rezultātu vēl labāku, bet citreiz- neuzmanīgi, izklaidīgi, tā ka vispār nav skaidrs, par ko viņi domā. Protams, ka otrais variants ir sastopams retāk, taču gatavam uz to ir jābūt.
Kolektīvā gan vienmēr pret Ūdensvīriem izturas ļoti silti, arī priekšniecība parasti viņus ciena.
ZIVIS

Pieņemot darbā Zivis, atcerieties, ka šīs zīmes pārstāvji būs lieliski darbinieki tikai tādā gadījumā, ja darbs viņiem patiesi patiks. Šajā gadījumā viņi parādīs augstu profesionalitāti un darbaspējasi pat par ļoti zemu samaksu. Komandēt un nostrādināt gan Zivis ir bezjēdzīgi- tās tik un tā nepakļausies, drīzāk nomainīs darba vietu uz tādu, kur priekšniecība būs autoritāte.