Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Horoskopi 2016.gadam no astroloģes Initas Dilānes

Redakcija
Redakcija

Lai arī kāds bijis iepriekšējais gads, tomēr katru nākamo mēs gaidām ar cerībām, ka tas būs labāks un veiksmīgāks. Kāds katrai horoskopa zīmei solās būt Pērtiķa gads, to lasiet astroloģes Initas Dilānes prognozē.

AUNS

Jaunas iespējas var tikt saskatītas profesionālajā jomā. Īpaši veiksme un izdošanās tiem, kuriem tā ir saistīta ar veselību, apkalpojošo sfēru, lauksaimniecību, rokdarbiem un citām praktiskām darbībām. Iespējama nodarbošanās jomas paplašināšana, sastapti jauni sadarbības partneri. Pārbaudījumi un izaicinājumi gaidāmi izglītības jomā. Partnerattiecībās veiksme iespīdēs gadam griežoties uz otru pusi.


VĒRSIS

Visā krāšņumā tiks izgaismotas jūsu prasmes un talanti. It īpaši pacēlums un augšupeja radošo profesiju pārstāvjiem - aktieriem, mūziķiem, pasākumu vadītājiem, skolotājiem. Pievēršanās kādam hobijam būs kā sevis ieraudzīšana pavisam citā, spožāka gaismā. Partnerattiecībās jaunus pavērsienus ieviesīs tendence pēc spilgtākām izjūtām. Stabilitāti būs iespējams noturēt, ja vien pratīsiet mainīties un pielāgojoties partnerim.


DVĪŅI

Gads būs veiksmīgs dzīvesvietas pilnveidošanai, nekustamo īpašumu iegādei, kā arī stabilas ģimenes dzīves izveidei. Partnerattiecībās atbildība, saistības un solījumu turēšana būs liels izaicinājums. Profesionālajā jomā var nākties mainīt ierasto ikdienu un pievērsties kādam neparastam darbības veidam. Finansiāli ieguvumi var nākt caur iepriekš veiktiem ieguldījumiem un iestrādēm.
VĒZIS

Pirmais pusgads būs veiksmīgs jaunu sadarbības kontaktu veidošanai. Panākumi izglītības jomā tiem, kuriem ir mērķis pilnveidot savas esošās prasmes. Ģimenes veidošanai, dzīvesvietas pilnveidošanai, pamatu liešanai piemērota būs gada otrā puse. Darba vietā atbildība un profesionalitāte būs īstā panākumu atslēga. Partnerattiecībās komunicēšanas ceļā tiks atrisinātas visas neskaidrības.


LAUVA

Panākumi ir gaidāmi karjerā un savu mērķu sasniegšanā. Finansiāli labvēlīgāka būs gada pirmā puse - papildu peļņas iespējas un jauni darījumi. Partnerattiecībās tiks pieliktas pūles un centieni, lai tās pilnveidotu un veidotu noturīgas - pārbaudījumi uz izturību un stabilitāti. Rudenī pievēršanās studijām, jaunas informācijas un valodu apguvei, pavērs papildu iespējas jūsu profesionālas darbības lauciņā.


JAUNAVA

Gada pirmajā pusē vairāk uzmanības tiks veltīts sev un savas pašsajūtas uzlabošanai. Var rasties interese par izglītības iespējām saistībā ar dažādam skaistumkopšanas un terapijas metodēm. Otrais pusgads būs veiksmīgs ienākumu gūšanai. Pārbaudījumi skars ģimenes zonu, tāpēc vēss prāts un nesasteigtas darbības būs pareizā rīcība svarīgu lēmumu pieņemšanā.
SVARI

Savu talantu un potenciālu realizēšanai veiksmīga būs gada otrā puse. Partnerattiecībās sapņu un vēlmju piepildījums ļaus justies patiesi laimīgiem. Sašaurināsies paziņu loks, jo attiecības veidosiet, rūpīgi izvērtējot to nozīmi un lietderību jūsu ikdienā. Studējošiem - pienākums un atbildība ļaus sasniegt iecerēto. Vērīgāk jāieklausās augstākstāvošo padomos un ieteikumos.
SKORPIONS

Gads būs nozīmīgs tiem, kuri veido uzkrājumus, finansiālas rezerves. Savas vērtības un unikalitātes apzināšanās būs ceļš uz pašizaugsmi. Savu ieceru piepildījumam atbalstu gūsiet no domubiedriem. Tiks iepazīti cilvēki, kuri ieņems nozīmīgu lomu jūsu dzīvē. Mīlestība ceļu uz otra cilvēka sirdi atradīs caur patiesu cieņu un draudzību. Gada otrajā pusē noticēšana brīnumiem būs noticēšanas vērta.
STRĒLNIEKS

Daudz enerģijas tiks veltīts savai izaugsmei profesionālajā jomā. Aktuāli kļūs jautājumi, kuri saistīti ar nekustamo īpašumu. Ģimene un mājas prasīs papildu rūpes un uzmanību. Partnerattiecību pilnveidošanā tieksieties savu mērķu virzienā. Gada otrā puse būs veiksmīga kādas vērtīgas idejas attīstībai. Satikti vērtīgi sadarbības partneri palīdzēs īstenot jūsu sapņus.


MEŽĀZIS

Gada pirmā puse būs veiksmīga studējošiem, piedzīvojumu meklētajiem un tālāku ceļojumu mīļiem. Jauni iespaidi, piedzīvojumi un iegūtās zināšanas ieviesīs lielāku pārliecību pašam par sevi. Partnerattiecību veidošanā balstīsieties uz garīgām vērtībām. Profesionālajā jomā atzinība un panākumi ir gaidāmi gada otrajā pusē. Nepalaidiet garām savu iespēju pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm.


ŪDENSVĪRS

Gada galvenais uzdevums būs prasme iemīlēt sevi, pieņemt dāvātās dāvanas un nejusties kādam parādā par tām. Darba vietā panākumi gūstami, balstoties uz jūsu daudzpusīgajam prasmēm un zināšanām. Gada otrajā pusē aktuāli kļūs jautājumi, saitīti ar izglītības iestādēm un kādu jums nozīmīgu ceļojumu. Partnerattiecībās uzdrošināsieties riskēt un spert pārdrošus soļus.


ZIVIS

Gada pirmajā pusē laime tiks saskatīta saskanīgās un harmoniskās partnerattiecībās. Profesionālajā jomā jo augstāk nosprausts tiks mērķis, jo augstāki būs sasniegumi. Savu meistarību spēsiet parādīt, pielietojot iepriekš apgūtās prasmes. Otrais pusgads būs veiksmīgs gūstot labumu finansiālos darījumos, biznesā un attiecībās ar ietekmīgiem sadarbības partneriem.

Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Inita Dilāne