Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:258, Did:0, useCase: 0


Baltijā pirmais virtuālo atrakciju parks VOLT

Redakcija
Redakcija

Šodien darbu sāk Baltijā pirmais virtuālo atrakciju parks VOLT. Līdz ar to bērniem no 7 gadiem un pieaugušajiem būs unikāla iespēja apvienot iepirkšanos ar aizraujošu piedzīvojumu un izbaudīt asas izjūtas amerikāņu kalniņos skaistākajās planētas vietās. Turklāt sajūtas būs tādas, it kā viss notiek īstenībā.

VOLT ir ainavu krāšņums, jauna videotēlu paaudze un neticami piedzīvojumi mazākiem un lielākiem apmeklētājiem. Unikāla tehnoloģija ļauj izveidot pilnīgu klātbūtnes efektu. Atrakciju parkā VOLT Rīgā tiek izmantotas virtuālās realitātes ķiveres ar video brillēm un iebūvēto stereo sistēmu. Pašlaik tā ir progresīvākā apkārtējās telpas imitēšanas tehnoloģija. Ķivere apstrādā visas galvas kustības ar ātrumu 1000 kadri sekundē un ar augstāko precizitāti, kas nav salīdzināma ne ar vienu 3D vai 4D kinoteātri.

Parka apmeklētājiem atliek tikai izvēlēties savu realitāti un atrakcijas veidu un doties pretī piecu minūšu aizraujošam piedzīvojumam!

„Pašlaik VOLT ir piemērs tam, kā vienkopus var izmantot virtuālās realitātes tehnoloģijas izklaides jomā. Līdzīgi centri ir ļoti populāri lielākajos tirdzniecības centros Amerikā, Eiropā un Āzijā, bet Latvijā tāds vēl nav bijis. Mēs vēlamies, lai pēc iespējas vairāk rīdzinieku un pilsētas viesu varētu to izbaudīt, tāpēc visu septembri piedāvāsim 20% atlaidi atrakcijām,” skaidro projekta vadītājs Tomass Arno.