Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:258, Did:0, useCase: 0


Dodieties izbraucienos pa Daugavu ar plostu „Sola”!

Redakcija
Redakcija

„Beibuks” SIA Daugavpilī piedāvā jaunu tūrisma produktu: izbraucienus pa Daugavu ar motorizētu plostu „Sola” vai liellaivu „Dina”.

Plosta plānotais maršruts : Marka Rotko piemiņas zīme - Nikolaja vārti (Daugavpils cietoksnis). Kursēšanas laiks: brīvdienās ik pēc stundas (abos virzienos), darba dienās - pēc pasūtījuma. Braucienā ar plostu var doties 25 pasažieri. Pakalpojuma cena - 5 EUR/pers. (pieaugušajiem) , 3 EUR/pers. (bērniem. )

Izbraucienus pa Daugavu ar liellaivu „Dina” sāka piedāvāt 2014.gadā. Pēc klientu vēlmēm var izvēlēties un saskaņot ūdensmaršruta garumu, ilgumu un virzienu. Laivai ir arī airi, tamdēļ ir iespēja ķerties tiem klāt, un, nesteidzīgi slīdot pa upes ūdeņiem, vērot skaistos dabas skatus. Laivas kursēšanas laiks: pēc pieteikuma. Laivas garums: 7,50 m. Laivas platums: 2,65m. Maksimālais pasažieru skaits: 13.

Pieteikšanās pa tālruni: +371 29493121.