Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:258, Did:0, useCase: 0


Jūrmala izdod ceļvedi ģimenēm ērtai atpūtas plānošanai kūrortpilsētā

Redakcija
Redakcija

Gādājot par ģimenēm draudzīgas un ērtas atpūtas nodrošināšanu, Jūrmalas pilsētas dome izdevusi ceļvedi atpūtai kūrortpilsētā ģimenēm ar bērniem. Tas palīdzēs izplānot ērtāko atpūtu kopā ar bērniem aktīvās, veselīgās un radošās izklaidēs Jūrmalā.

Ceļvedis “Jūrmala – kūrorts bērniem” veidots trīs valodās – latviešu, krievu un angļu. Tajā līdztekus ģimenēm piemērotākajiem apskates un izklaides objektiem uzskaitītas tās vietas pilsētā, kurās atrodamas ērtas vietas zīdaiņa pārtīšanai vai barošanai, bērnu rotaļu istabas, kafejnīcas, kurās pieejama bērnu ēdienkarte.

“Ģimenes ar bērniem veido samērā lielu daļu no kopējā tūristu skaita, īpaši vasaras periodā, kad bērniem ir skolu brīvdienas. Tā īpatsvars pēdējo gadu laikā arvien palielinās. Pilsētu kartes un brošūras par bērniem piemērotiem apskates objektiem un praktisko informāciju, kas vecākiem palīdz komfortabli atpūsties ar savām atvasēm, ir atbalsts ģimeņu tūrisma veicināšanā. Buklets “Jūrmala – kūrorts bērniem” veidots, lai ģimenes varētu izplānot tieši sev visērtāko un piemērotāko atpūtu, balstoties arī uz savas ģimenes praktiskajām vajadzībām – vai nu tā būtu vajadzība pēc bērniem pielāgotas SPA programmas, bērnu ēdienkartes, vai zīdaiņa pārtīšanas vietas, kā arī bērniem domātām radošām darbnīcām un kultūras pasākumiem, ko piedāvā kūrortpilsēta,” stāsta Jūrmalas tūrisma informācijas centra vadītāja Gunta Ušpele.

Pilsētas infrastruktūra ir attīstīta tā, lai ģimenēm ar bērniem nodrošinātu pilnvērtīgas atpūtas iespējas. Jūrmala ir veselības kūrorts kā pieaugušajiem, tā arī bērniem – svaigais priežu gaiss, atpūta “Zilā karoga” pludmalēs labvēlīgi ietekmē ikviena veselību. Ģimenēm, kas iecienījušas aktīvu atpūtu, piemērots “Dzintaru Mežaparks” ar rotaļu laukumiem dažādu vecumu bērniem, skrituļslidotāju trasēm, skeitparku, ielu basketbola laukumiem, 36 metrus augstu Dzintaru skatu torni. Vēl aktīvas atpūtas cienītāji ar bērniem var doties pastaigā brīvā dabā pa pērn atjaunoto 3 kilometru garo Ķemeru tīreļa laipu vai apmeklēt “Līvu Akvaparku”, kur šajā sezonā atklātas vairākas jaunas āra ūdens atrakcijas.

Jūrmalas pilsēta piedāvā arī plašas rehabilitācijas, ārstniecības un SPA atpūtas iespējas, tādēļ ceļvedī atzīmētas tās iestādes, kuras piedāvā bērniem pielāgotas SPA programmas, peldēšanas apmācību, jūras ūdens un minerālūdens baseinus un ūdens aerobikas topošajām māmiņām.

Ceļvedis “Jūrmala – kūrorts bērniem” pieejams Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 7, Jūrmalā un elektroniskā formā portālā Sākumlapa | Jūrmala