Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 0


Sieviešu skatījums: no kādiem vīriešiem izvairāmies iepazīšanās vietnēs

Redakcija
Redakcija

Vīriešiem, kuri cer atrast mīļoto, nevis meiteni uz vienu nakti, jāpievērš uzmanība desmit “stop” signāliem, kas brīdina sievietes: "Nav vērts viņam atbildēt."

Aizpildīt profila datus iepazīšanās vietnē - šķiet, ka varētu būt vienkāršāk? Vīrietim, kurš meklē partneri vienai naktij, tā nav problēma. It īpaši, ja viņš neslēpj savus nodomus. Taču tie, kas cer atrast ko nopietnāku, bieži pieļauj muļķīgas un reizēm arī smieklīgas kļūdas. Kā viņi aizbiedē gudras un skaistas sievietes, ar kurām labprāt iepazītos?

Niks. Neslēpies aiz filmu vai seriālu varoņu vārdiem, tas izskatās bērnišķīgi. Protams, virtuālajam pseidonīmam nevajadzētu saturēt vairāk vai mazāk slēptu uzaicinājumu uz seksu. Niks, kas liek būt piesardzīgai vai atgrūž, mazinās vēlmi apmeklēt tavu profilu iepazīšanas lapā. Pat ja raksti par sevi adekvāti, asprātīgi un jūs varētu būt interesanti viens otram, spēle tiek zaudēta jau pašā sākumā.

Pašbilde vannas istabā. Šī nav labākā vieta pirmajai vizuālajai iepazīstināšanai ar sevi. Ja tomēr nolem iemūžināt sevi tieši šajā mājas daļā, pārliecinies, ka fonā nav liela nekārtība.

Auto, suns un saullēkti (saulrieti), nevis savs attēls. Nezināmu iemeslu dēļ daudzi izvēlas sava reālā portreta vietā ievietot nosauktos attēlus, bet sievietēm nav ļoti patīkami iztēloties jūs automašīnu, dzīvnieku un dabas parādību veidā. Mēs vēlamies iegūt priekšstatu par vīrieša izskatu. Būs labāk, ja ievietosi smaidošu fotogrāfiju pilnā augumā.

Banāla informācija. Mēģināsim uzminēt: darbs jums ir svarīgs, un jūs tam veltāt daudz laika. Jums patīk mūzika, nevarat ciest melodrāmas, bet dievināt suņus. Izklausās pazīstami? Mums arī, jo esam to lasījušas jau tūkstošiem reižu. Mēģini parādīt fantāziju un atklāt par sevi ko neparastāku, kas atšķir no daudziem cilvēkiem, kuri arī strādā un mīl mājdzīvniekus. Palūdz draugam vai bērnam (ja tāds ir) raksturot tevi un dalies ar viņu novērojumiem. Tas var piesaistīt mūsu uzmanību.

Tukšs profils. Kopā ar fotoattēla trūkumu tas liecina, ka visticamāk neesi brīvs un baidies, ka kāds varētu tevi atpazīt.

Vēstules, kas rakstītas “copy - paste” veidā. "Sveika, skaistulīt, kā iet?", "Papļāpāsim?" Visticamāk, nekad nesaņemsi atbildi uz šiem jautājumiem. Tas ir tāpēc, ka nosūtīji šos standarta ziņojumus visām, kas pašlaik ir tiešsaistē. Ja interesē kāda sieviete, uzmanīgi izlasi viņas profilu un uzdod jautājumu, no kura būtu skaidrs, ka uzrunā tieši viņu.

Pareizrakstība, emocijzīmes un saīsinājumi. Internetā izveidojusies sava saziņas valoda, un tomēr vīrieša profilam nevajadzētu izskatīties kā pusaudža lapai ar tikko saprotamiem vārdu saīsinājumiem un slengu. Smaidiņi arī nav tā labākā ideja.

Informācijas neatbilstība. Ja vienā fotoattēlā esi atlēts, kurš cilā stieni vai skrien maratonu, bet otrā – ar uz vēdera uzstutētu alus kausu, mēs nevaram saprast: kā tu izskaties šodien? Vai tagad esi ar bārdu vai atkal draudzējies ar skuvekli, kā redzams citā fotoattēlā? Mēs gribētu paļauties uz ticamāku informāciju.

Tavs profils atrodams visās iepazīšanās vietnēs. Ja ieinteresējāmies par tevi, varam atrast papildu informāciju meklētājprogrammā, un gadās, ka tas parāda vīrieša profilu visās vietnēs. Gan tajā, kur parasti iepazīstas nopietnām attiecībām, gan tajā, kuru dalībniekus interesē tikai sekss. Izlem, kas tieši interesē, un ievieto anketu atbilstošajās lapās.

Mūžīgā cietēja tēls. Ikvienam aiz muguras ir daudz pārdzīvojumu. Bet, ja tavā profilā lasām tikai par to, kā tevi nodeva un pameta, kā joprojām no tā ciet, tas ir nogurdinoši. Mēs nevēlamies pārvērsties par plecu, uz kura izraudāties vai par vēl vienu iemeslu ciešanām.

Ja jūsu nodomi ir nopietni, būtu žēl nesatikties un neiepazīt vienam otru to barjeru dēļ, kuras paši esat salikuši.

Ieteica sociālā psiholoģe Dženifera Zabo.