Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 0


Esi lēdija uz ielas, bet gultā.. – intervija ar seksīgo fitnesa modeli Karīnu Akmens

Redakcija
Redakcija

Esi lēdija uz ielas, bet gultā.. – intervija ar seksīgo fitnesa modeli Karīnu Akmens
Karīna Akmens
Foto no erots.lv

Festivāls „Erots” aicināja uz interviju pašmāju seksīgo un pievilcīgo fitnesa modeli, kura daudzām sievietēm un vīriešiem ir kļuvusi par etalonu. Viņa ir sieviete, kura, pateicoties savam lielajam darbam un milzīgajam gribasspēkam, ir ieguvusi perfekti veidotu augumu un sasniegusi vērā ņemamus rezultātus. Viņa ir guvusi lielu atpazīstamību un novērtējumu ne tikai Latvijā, bet arī otrpus okeānam - Amerikā, kur pašreiz dzīvo!

Zināms, ka Tu jau kādu laiku vairs nedzīvo Latvijā. Saki, ar ko tagad nodarbojies?
Strādāju par privāto treneri manā mīļākajā sporta zālē uz pasaules, kā arī gatavojos nākamajām sacensībām un piedalos fitnesa pasākumos un projektos. (smaida) Es nodarbojos ar savu sirdslietu! Šeit to darīt ir viegli - kad sasniegts vismaz kaut kas, te ir ļoti daudz iespēju.

Ja tagad esi vairāk pievērsusies darbam un karjerai, tad privāto dzīvi esi atstājusi otrajā plānā?
Atklāti sakot, man pašlaik nav privātās dzīves!

Kādi plāni šajā jomā?
Plāni? Nu, dzīve rādīs! Man bija svarīgi iemīlēt sevi, sasniegt noteiktas lietas un stāvokli, atgūt iekšējo harmoniju, un tad jau arī attiecības būs vieglas un patīkamas. Man tikko palika 26 - es pagaidām nesteidzos un nemeklēju.

Tagad, kad esi padzīvojusi ASV, vari izvērtēt turienes vīriešus. Kādas atšķirības starp ASV un Latvijas vīriešiem esi novērojusi? Kurus vērtē kā seksuālākus?
Grūti spriest, jo neesmu te iesaistījusies nekāda veida attiecībās ne ar vienu. Noteikti varu teikt, ka šeit cilvēki nav kompleksu pārņemti un ir saprotošāki - visi! Viņi mīl sevi un novērtē to, ka arī kāds cits mīl sevi un strādā pie sevis pilnveidošanas. Pašpārliecinātība un harmonija vienmēr ir seksīga iezīme vīriešos!

Kā ir mainījusies vīriešu attieksme pret Tevi kā sievieti, kopš esi tik lieliskā fiziskajā formā? Esi atzīta par ļoti seksīgu fitnesa modeli! Kāda veida uzmanību no vīriešiem saņem visvairāk?
Bez izskata izmaiņām esmu kļuvusi arī par savas lietas profesionāli, un fitnesa pasaulē cilvēki mani zina. Tas atsaucas arī uz attieksmi kā pret sievieti. Pārsvarā es komunicēju ar cilvēkiem, kas novērtē darbu, kuru esmu ieguldījusi savā izskatā un izglītībā, un izrāda pret mani cieņu. Protams, man tiek daudz uzmanības kā sievietei, kas mani biedē, domājot par nākotni. Vīrietim ir grūti, kad viņa sievieti vajag tik daudziem. Jābūt ļoti pašpārliecinātam cilvēkam, lai ar to varētu mierīgi sadzīvot!

Kā fiziskā forma ietekmē Tavu seksuālo dzīvi un tās kvalitāti? Ko šajā ziņā ieteiktu citām sievietēm?
Es ieteiktu visām sievietēm sportot! Un sportot smagi. Nekas sievieti nepadara seksuālāku kā mīlestība pret pašas ķermeni. Vajag, nevis slēpt netīkamu miesu vizuāli slaidinošās drēbēs, bet ieguldīt laiku un darbu uzturā, sportā un režīmā, lai tu sev patiktu arī kaila. Tam ir milzīga ietekme arī uz seksuālo dzīvi - Tu principā izbaudi pats sevi, ne tikai otro pusi. Vīrietis to ļoti jūt!


Kāds, Tavuprāt, ir veiksmīgu attiecību noslēpums?
Uzticība. Uzticamība. Lojalitāte. Cieņa. Sapratne.

Cik liela loma attiecībās ir seksam? Kas ir mīlestība un kas ir sekss?
Mani uzskati ir tādi, ka sekss var būt labs tikai starp mīlošiem cilvēkiem. Man tas ir vairāk emocionāls nekā fizisks. Ja nav sapratnes, ja nevari otram sevi atdot pilnībā, tad sekss ir plika “nogrūšanās”, kas personīgi mani neinteresē.

Kāda ir Tava attieksme pret eksperimentēšanu seksā – nestandarta vietas, seksa rotaļlietas, u.tt.? Varbūt vari atklāt kādu savu neparastāko pieredzi?
Es uzskatu tā - esi lēdija uz ielas, bet gultā.. Starp diviem mīlošiem un vienam otru cienošiem cilvēkiem tabū nav. Nebūtu jābūt! Kamēr abiem ir patīkami, var mēģināt it visu! (smaida)

Kas ir tas, uz ko Tu seksā nekad neparakstītos? Ko uzskati par savu „tabu”?
Ja mīlu savu partneri un viņam uzticos, tabu nepastāv.

Kā Tu raksturotu seksīgu sievieti un seksīgu vīrieti?
Seksīga sieviete, pirmkārt, ciena un mīl sevi. Viņa izbauda pati savu sabiedrību, un to uzreiz redz viņas acīs. Mani pievelk inteliģence. Izskatā, galvenais, izkopt to līdz detaļām. Manuprāt, dabīgi skaistas sievietes ir seksīgākās. Galvenais necensties atdarināt kādu no žurnāla vāka, bet izcelt savu “es”! Pēc pieredzes saku - kad kļūsti tāda, vīrieši paliek pilnīgi nenormāli un traki pēc tevis! Arī seksīgu vīrieti es raksturotu kā pašpārliecinātu, inteliģentu, veiksmīgu savā nišā un noteicēju savā galvā! Man patīk vīrieši, kuri lieki nerunā un kuru klātbūtnē gribās domāt, ko pati runā. Grūti aprakstīt, bet tas noteikti ir pieaudzis un nobriedis vīrietis. Un man noteikti patīk sportiski vīrieši. Tas uzreiz liecina par personību – ir režīms un kārtība. Tam vīrietim jābūt asinīs!


Cik ilgu laiku, Tavuprāt, sieviete var iztikt bez seksa?
Grūti teikt. Pavisam jaunībā - laikam necik. Personīgi es labāk esmu bez seksa, nekā ar seksu seksa pēc. Man vajag, lai man tas otrs patīk ļoti. Nu ļoti! (smaida)

Cilvēki seksu un erotiku uztver ļoti dažādi. Ir cilvēki, kuri dzīvo pēc principa „sekss tikai pēc kāzām”. Kā Tu uz to raugies?
Noteikti uzskatu, ka sekss tikai pēc laulībām ir ļoti bīstama padarīšana. Un, ja nu tas otrs gultā ir briesmīgs? Tā arī visu dzīvi dzīvot, iedomājoties gultā kādu citu? Nē, tas ir briesmīgi! Labāk zināt otru uz visiem 100, pirms kāpt laulības dzīvē.

Kāda ir Tava attieksme pret viendzimuma attiecībām?
Galvenais, lai cilvēks ir laimīgs. Geji un lesbietes nevienam pāri nedara, lai taču cilvēki dzīvo mierīgi! Nekad negribētu, lai kāds lien manā guļamistabā, un arī pati svešā nelienu. Aiz aizvērtām durvīm, lai katrs dara, ko grib!

Vai esi kādreiz bijusi uz festivālu „Erots”? Kā vērtē šāda pasākuma ideju, un vai ir kādi ieteikumi, ierosinājumi?
Neesmu bijusi, bet vērtēju pozitīvi. Seksuālā dzīve ir daļa no mums pašiem - ir vērtīgi izzināt un saprast pašam sevi, jo ja pārim ir labs sekss, tad izredzes palikt kopā ir daudz lielāks! (smaida)

Intervija publicēta sadarbībā ar festivālu Erots 2014