Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 0


Seksologu publiskotie fakti un skaitļi - viela pārdomām

Sekss un ar to saistītās lietas jau ilgu laiku arī pie mums vairs nav tabu tēmas. Palūkosim, ko tad jaunu šai jomā atklājuši zinātnieki un pētnieki. Ir viela pārdomām, kādiem secinājumiem...

Izrādās, ka vismaz 52% vīriešu atzīst, ka kaut reizi mūžā ir tēlojuši orgasmu, lai nesatrauktu savu partneri.

5 gadi - tieši tik daudz laika dots pārim, lai nodarbotos ar seksu kvalitatīvi. Savstarpēji "izdevīgu" seksa attiecību augstākais punkts tiek sasniegts pēc kopīgi nodzīvota gada. Sestajā kopdzīves gadā seksuālo pusi attiecībās pamazām sāk nomainīt kopīga vāļāšanās uz dīvāna, kopīgas ēdienreizes un citi ģimeniski prieki.

23 stundas- tik daudz laika vidējais statistiskais vīrietis nodarbojas ar seksu ... GADĀ!

28% vīriešu un 13 % sieviešu apgalvo, ka ir nodarbojušies ar grupveida seksuālām attiecībām. Nu ko te piebilst, atliek aizdomāties, kura no aptaujāto grupām vairāk mānās...

Holandes zinātnieki reiz nu ir atbildējuši uz seno jautājumu - tēlo jaukās dāmas vai nē? Protams, ka katrs vīrietis ir nojautis, ka visi šie oh un ah, vaidi un kliedzieni vairāk ir izrādīšanās un izlikšanās. Taču nu reiz tam ir arī dokumentāls apstiprinājums. Izrādās, ka, ja sieviete tēlo orgasmu, tad asi reaģē un aktivizējas smadzeņu garozas daļas, kas atbild par apzinātām darbībām. Īsta un neviltota orgasma gadījumā šī daļa mierīgi atpūšas, bet reaģē un par visiem 100% strādā smadzeņu daļa zem garozas.

Un tagad pats sensacionālākais zinātnieku atklājums par seksu un orgasmu!
Izrādās, ka lai sasniegtu orgasmu, sievietei nemaz nav vajadzīgs profesionāls mīļākais. bet gan ... vienkārši justies aizsargātai un emocionāli komfortablai.

Tā, ka vīriešiem tikai atliek pievienot savai sirds dāmai aparatūru un iemācīties atšifrēt smadzeņu encefalogrammas.

Taču kāds britu ārst Stjuarts Hills stājās tiesas priekšā, jo parakstīja savām pacientēm orgasmu kā līdzekli pret sāpēm. Pie tam "ārstēšanu" veica pats ar vibratora palīdzību.

Lieta nonāca līdz tiesai, kad par šo ārstēšanas metodi savam vīram pastāstīja kāda paciente, kas sūdzējās par sāpēm ceļos. Prokurors atzīmēja, ka dakteris pielietojis Lielbritānijā aizliegto ķīniešu hormonālās terapijas metodi. Savukārt ārsts savai aizstāvībai teica, ka visas pacientes, sasniedzot orgasmu, jutušās labāk un aizmirsušas par savām problēmām.

Starp citu, dažas pacientes ārstu tiesā aizstāvēja, apgalvojot, ka šī metodika ir tiešām palīdzējusi atbrīvoties no sāpēm.