Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Mīlestības horoskops novembrim katrai zodiaka zīmei

Redakcija
Redakcija

Lai cik arī dīvaini tas nebūtu, rudenīgi tumšajā novembra mēnesī kaisle neatdziest, bet tikai pieņemas spēkā. Nav arī nekāds brīnums, jo šo mēnesi pārvalda Skorpions un Strēlnieks, bet viņiem viss ir pārmēru. Tāp'ēc mēs iemīlēsimies, būsim prasīgi (un pirmām kārtām pret sevi), gribēsim būt mīlēti. Palielināsies iepazīšanos skaits, biežāk gadīsies nejauši sakari un krāpšanas. Tiem, kas jau kādu laiku ir kopā, šis mēnesis būs kā tāds atskaites punkts. Ja mācēsiet nodzīvot šo periodu saticībā, tad turpmāk jūsu attiecības kļūs tikai stiprākas. Bet, ja konfliktēsiet un strīdēsieties (sevišķi, ja strīds ieilgs), rezultāts būs šķiršanās. Tāpēc sargājiet to, kas jums ir, novērtējiet savu mīlestību un esiet iecietīgi pret cilvēku, ar kuru kopā jums patīk iemigt un pamosties.

AUNS (21.03.–20.04.)

Vientuļos Aunus novembrī gaida iepazīšanās, kas pašos pamatos izmainīs ne tikai jūsu personīgo dzīvi, bet arī apziņu. Nav izlēgts, ka satiksiet cilvēku, kura dēļ gribēsies izmainīt visu savu dzīvi. Bet ja jums šobrīd jau ir mīlas attiecības, kas jūs neapmierina, pielieciet tām beidzot punktu.

Ja esat precējies (precējusies), un jūsu ģimenē viss ir labi, tad mainīsieties abi kopā. Visticamāk, jums radīsies jauni kopīgi mērķi, kuru dēļ atteiksieties no kaut kā, kas agrāk bija norma. Izmainīsies arī jūsu intīmā sapratne.

Mēneša sākumā personīgajā dzīvē notiekošais uzliks jums tādu kā zīmogu uz visu jūsu esību. novembra vidū gaidāms seksuālās aktivitātes kāpums, bet mēneša beigās tieksieties pēc ideālām attiecībām.

VĒRSIS (21.04. - 20.05.)

Vientuļajiem Vēršiem novemba mēnesī ieteicams izvairīties no jaunām mīlas attiecībām un nejaušiem sakariem. Uzsāktais "romāns" var izrādīties sarežģīts un kļūt par iemeslu daudzām problēmām, kas negatīvi atsauksies uz jūsu psiholoģisko stāvokli. savukārt, vienas nakts piedzīvojums draud ar nopietnām nepatikšanām.

Ja esat precēts cilvēks, tad, iespējams, jums būs jāpārdzīvo nesaprašanās periods. Gaidāmi strīdiņi tieši seksuālo jautājumu jomā. Dažus Vēršus centīsies iegrožot, liedzot viņiem brīvību, citiem pārmetīs par "vēsumu" attiecībās. Meklējiet savstarpējo sapratni ar savu otro pusīti.

Mēneša sākumā neuzvedieties izaicinoši- ja jums blakus jau ir mīļotais cilvēks, viņš padomās, ka neesat uzticīgi. Bet, ja pagaidām esat brīvi, radīsiet par sevi sliktu iespaidu. Mēneša vidū iespējamas problēmas seksa dēļ, bet mēneša beigās nav izslēgta emocionāla dīkstāve.

DVĪŅI (21.05. - 21.06.)

Vientuļie Dvīņi novembrī kaut kādu iemeslu dēļ uzskatīs par labu turēties pa gabalu no pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pastāv liela iespēja, ka jums vienkārši būs slinkums pievērsties savas personīgās dzīves sakārtošanai. Tiesa, ir iespējams arī spontāna seksa variants ar kādu no paziņām, taču tas pa lielam neko jūsu dzīvē neizmainīs.

Ja esat precējies (precējusies), tad jums un jūsu partnerim var uznākt rudenīga apātija, kas var novest pie atsvešināšanās un vienaldzības vienam pret otru. Kaut gan, trešajā mēneša dekādē viss izmainīsies un kaut arī ne uz labo pusi- tomēr vētraini sāksiet skaidrot attiecības.

Mēneša sākumā jūs, visticamāk, interesēs viss cits, tikai ne mīlestības sfēra. Arī novembra vidū nekas jauns nav gaidāms, toties mēneša beigās emocijas modīsies, kaut gan diez vai tās būs pozitīvas un radošas.

VĒZIS (22..06. - 22..07.)

Vientuļie Vēži novembrī piesaistīs sev pastiprinātu uzmanību. Daudzi tieksies pēc jūsu mīlestības, arī jūs nepaliksiet vienaldzīgi. Tiesa, nav izslēgts, ka jūs atsauksieties uz kāda aicinājumu ne jau kaislīgas mīlestības dēļ, bet gan, lai aizbiedētu rudens perioda grūtsirdību.

Ja esat precēti, jūsu savstarpējās attiecības ar otru pusīti būs samērā harmoniskas. Jūsu savienību gaida garīga un seksuāla attīstība. Bez tam, liela iespēja ir ieņemt bērnu. Daudzi no jums šajā mēnesī uzsāks guļamistabas remontu vai sāks labiekārtot bērnistabu.

Mēneša sākumā pretējā dzimuma pārstāvju uzmanība cels jūsu pašvērtējumu un uzlabos garastāvokli. Novembra vidū gaidāma seksuāla aktivitāte, kas sola pārmaiņas, bet mēneša beigās nav izlēgtas domstarpības ar potenciālo vai esošo partneri, taču tās palīdzēs nostiprināt attiecības.

LAUVA (23.07 - 22.08)

Brīvās Lauvas novembrī gaida paradoksāls mīlas romāna sākums. Nav izslēgts, ka jūs kādā nestandarta situācijā iepazīsieties ar cilvēku, kurš jūs tracinās. tomēr kaut kāda šī cilvēka rīcība liks jūs ieskatīties viņā dziļāk un uzmanīgāk... un jūsu jūtas mainīsies par 180 grādiem- no nepatikas dzims mīla.

Ja esat precēti, tad pastāv liela iespēja, ka piedzīvosiet sadzīviska rakstura konfliktus. visticamāk, jūs satrauks pēkšņi uzradusies nekārtība mājās, kaut gan paši jūs negribēsiet tikt ar to galā, kas rezultātā arī novedīs pie ķīviņiem. Kaut gan trešajā dekādē attiecības sakārtosies.

Mēneša sākumā esošais vai potenciālais partneris izraisīs jūsos ļoti negatīvas emocijas. Novembra vidū jums nāksies atzīt savas kļūdas un atvainoties. Savukārt mēneša beigās stāvoklis mīlas sfērā stabilizēsies, un jūs varēsiet kļūt mierīgāki un laimīgāki.

JAUNAVA (23.08 - 23.09)

Vientuļās Jaunavas novembrī gaida perspektīva mīlas romāna sākums. Pastāv liela iespēja, ka liktenis savedīs jūs kopā ar cilvēku, kas jūs mīlēs un lolos no visas sirds. Zvaigznes sola jums ne tikai kaislīgu mīlestību, bet arī jūtamus materiālos labumus. Galvenais- pastāvīgi uzkurināt sava jaunā mīļotā (mīļotās) interesi.

Ja esat precēti cilvēki, tad jums nāksies kopējiem spēkiem labiekārtot savu dzīvesvietu. Kaut kādi notikumi liks jums kaut ko mainīt interjerā. Un, visticamāk, tas jūs abus vēl vairāk satuvinās.

Mēneša sākumā personīgajā dzīvē gaidāmas pozitīvas pārmaiņas- vientuļās Jaunavas gaida zīmīga tikšanās, bet precētos- svarīgas ziņas. Novembra vidū jums nāksies "audzināt" savu esošo vai potenciālo partneri, bet mēneša beigās mīlas sfēra kļūs par jūsu personīgo komforta zonu.

SVARI (24.09 - 23.10)

Vientuļie Svari novembrī burtiski tieksies pēc romantiskām attiecībām, un tās noteikti uzradīsies. Visticamāk, jūs gaida tikšanās ar cilvēku, kas jūsu dzīvē ienesīs ne tikai romantiku, bet arī stabilitātes sajūtu. Liela iespēja, ka viņš atrisinās kaut kādas jūsu problēmas un atgriezīsīs jums dvēseles līdzsvaru.

Ja esat precēti, tad jūs gaida pastiprināta seksuāla tieksme vienam pēc otra. Bez tam, jums nāksies iegādāties kaut ko jaunu mājai, precīzāk- guļamistabai. Pastāv bērna ieņemšanas iespēja vai arī esošie bērni kaut kādā veidā jūs ļoti iepriecinās.

Mēneša sākumā nāks parmaiņas, kuras jūs ļoti gaidījāt, un tas jūs iepriecinās. Novembra vidū intīmajā sfērā gaidāmi daži patīkami pārsteigumi. Mēneša beigās esošais vai potenciālais partneris palīdzēs jums tikt galā ar kādu sarežģītu situāciju.

SKORPIONS (24.10 - 22.11)

Vientuļie Skorpioni novembrī, pateicoties savi noslēpumainībai un šarmam, piesaistīs sev ne viena vien pretējā dzimuma pārstāvja uzmanību. Tāpēc varēsiet izvēlēties sev piemērotāko mīlas partneri. Liela iespēja pastāv, ka jūs abus saistīs ne tikai kaislīgas jūtas, bet arī kaut kas, kas jums abiem svarīgs.

Ja esat precēti, tad darīsiet visu, lai jūsu partneris būtu laimīgs. un jūsu otrā pusīte nepaliks atbildi parādā. Bez tam jūs gaida dāvanas. Nav izslēgts arī romantisks brauciens.

Mēneša sākumā pieaugs jūsu magnētisms, kas pozitīvi atsauksies uz jūsu privāto dzīvi. Novembra vidū jūs kaut kādā veidā savienosiet savas esības garīgo un seksuālo puses. Mēneša beigās, visticamāk, jūs gaida kaut kādi īpaši seksuālie prieki.

STRĒLNIEKS (23.11 - 21.12)

Vientuļos Strēlniekus novembrī gaida amizanta iepazīšanās. Nav izlēgts, ka liktenis jūs savedīs kopā ar cilvēku, kas nodarbojas ar to, kas jūsu pasaules skatījumā ir svešs. Un kaut gan kontaktēšanās ar viņu būs izraisīta vien intereses dēļ, mīlas sakars jūsu starpā izvērtīsies diezgan interesants.

Ja esat precēti, tad saprašanās ar otru pusīti būs apgrūtinoša. Ļoti iespējami pārmetumi, pagātnes cilāšana utml. Kaut gan jau mēneša vidū jūsu psiholoģiskais stāvoklis uzlabosies, Jūs iegūsiet mieru, kā rezultātā arī jūsu attiecībās iestāsies harmonija.

Novembra sākumā pretējā dzimuma pārstāvji drīzāk būs jūsu pārdomu iemesls, nekā reāli cilvēki. Mēneša vidū seksuālais tonuss pieņemsies spēkā, un tas labvēlīgi ietekmēs jūsu personīgo dzīvi. Novembra beigās viss notiekošais mīlas sfērā sagādās jums neticamu baudu.

MEŽĀZIS (22.12 - 20.01)

Vientuļos Mežāžus novembrī gaida mīlas iedīgļi. Tiesa, tas notiks tikai tādā gadījumā, ja ļausiet sev iemīlēties, ne par ko nedomājot un neklausīsiet draugu padomiem. Lieta tāda, ka jūtas jūs var negaidot saistīt ar cilvēku, kas ir pilnīgs jūsu vēlmju pretstats, un tas var nepatikt jūsu apkārtējiem cilvēkiem.

Ja esat precēti, jums arī nav ieteicams savā privātajā dzīvē ielaist draugus. Pastāv liela iespēja, ka kāds no viņiem negatīvi ietekmēs jūsu savstarpējās attiecības ģimenē, un risināt šo situāciju nāksies ļoti ilgi. Ja spēsiet no tā visa izvairīties, jūs gaida laimīgs periods.

Mēneša sākumā ierobežojiet savu mīlas sfēru no svešu cilvēku iejaukšanās un visus lēmumus pieņemiet patstāvīgi. Novembra vidū kaut kāds notikums ienesīs jūsu privātajā dzīvē roamntiku un jaunas sajūtas, bet mēneša beigās, visticamāk, jūs vairāk uztrauks personīgās brīvības jautājums.

ŪDENSVĪRS (21.01 - 18.02)

Vientuļie Ūdensvīri novembrī, visticamāk, visvairāk interesēsies par finansēm, nevis savstarpējām attiecībām. Nav izslēgts, ka savaldzināsiet kādu cilvēku tikai tāpēc, lai ar viņa palīdzību pielabotu savu materiālo stāvokli. Tomēr diez vai tas padarīs jūs laimīgu.

Ja esat precēti, tad jums var rasties problēmas intīmajā sfērā. Iespējams, jūs kaut kāda iemesla pēc pārstāsiet izjust seksuālo baudu esošajās attiecībās, kas savukārt novedīs pie konfliktiem un atsvešināšanās.

Mēneša sākumā privātajā dzīvē jūs no jauna pārkārtosiet prioritātes, un mīlestībā nebūt nebūs pirmajā vietā. Novembra vidū iespējamas šaubas, kas būs saistītas ar partneri, savukārt mēneša beigās gaidāms seksuālā tonusa kritums, pie kam, ticamāk, tas būs saistīts ar kaut kādām psiholoģiska rakstura problēmām.

ZIVIS (19.02 - 20.03)

Vientuļajām Zivīm novembrī parādīsies iespēja sakārtot savu privāto dzīvi. Liela iespēja, ka izvēlēsieties savu īsto otro pusīti un būsiet laimīgs kopā ar šo cilvēku daudzus gadus. Nav izslēgts, ka zīmīgā tikšanās ar šo cilvēku notiks tur, kur vārda tiešā nozīmē jūtaties kā zivs ūdenī.

Precētajām Zivīmu mīlas sfērā gaidāma pāreja jaunā attiecību līmenī, pie kam garīgums šajā gadījumā nospēlēs svarīgāko lomu, nekā intīma tuvība un materiālā ieinteresētība. Iespējams, jūs abi pievērsīsieties kādai filozofiskai vai reliģiskai mācībai.

Mēneša sākumā jums būs iespēja uzlabot savu privāto dzīvi, savukārt mēneša vidū jūs gaida svarīgi notikumi, kas noteiks jūsu nākotni. Mēneša beigās nav izslēgta attiekšanās no seksa kaut kādu garīgu vai psiholoģisku iemeslu dēļ.

Gribam atgādināt, ka par tīri konkrētai zodiaka zīmei piederošiem tiek uzskatīti tie cilvēki, kas dzimuši laikā no 1.- 18.datumam, pārējos ietekmē iepriekšējā vai nākošā zodiaka zīme- kā raksturojumā, tā arī astroloģiskajās prognozēs. Un tas ir jāņem vērā.