Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Kādi ir katras zodiaka zīmes pārstāvji kā ienaidnieki un atriebēji

Redakcija
Redakcija

Visticamāk, mums katram ir ienaidnieki un mēs katrs esam ienaidnieks kādam citam. Tāpat cilvēkam piemīt vēlme atriebties par pāri nodarījumu. Tā var būt saistīta ar mūsu personības iezīmēm un ir pilnīgi skaidrs, ka astroloģijai un horoskopiem te ir sava loma. Uzzini, kādi ir katras zodiaka zīmes pārstāvji kā ienaidnieki un atriebēji!

Auns

Auns ir godkārīgs, ambiciozs un mērķtiecīgs cilvēks. Mērķu sasniegšanā izlēmīgs un uzņēmīgs, cenšas būt pirmais it visā. Tomēr iztēloties atriebīgu Aunu ir diezgan sarežģīti. Ja kāds uzkāps Aunam uz varžacīm, tad Auns sados pāridarītājam pa ausi bez kavēšanās un ievadvārdiem. Taču tā nav uzskatāma par atriebību, bet normālu veselīga organisma reakciju. Turklāt ja uzkāpšana varžacīm bija virtuāla un tūlīt sadot pa ausi nevar, Auns pēc stundas var notikušo viegli aizmirst, un pēc dienas it kā nekas nebūtu bijis komunicēt ar to pašu aizvainotāju.

Tāpēc, lai Aunā radītu vēlmi atriebties, viņš jākaitina sistemātiski un ļoti nopietni. Ja līdz tai nonāk, Auna atriebība vienmēr ir radikāla. Viņš nenolaidīsies līdz sīkām atbildes nejaucībām. Auns nevērps intrigas un saldi negulēs, iztēlojoties, kā pārbrauc tev pāri ar asfalta rulli. Auns vienkārši pārbrauks tev pāri ar asfalta rulli. Auns vēlēsies tikai vienu - lai atriebības objekts pārstātu eksistēt (vismaz tuvākajā apkārtnē) un to konsekventi sasniegs (piemēram, piespiedīs nomainīt darbu vai pārcelties uz citu rajonu). Turklāt pats to uzskatīs nevis par atriebību, bet pašaizsardzību. Labā ziņa - Auns nestaigās tev apkārt ar azotē paslēptu akmeni. Viņš to sen jau būs metis tavā virzienā.

Vērsis

Vērsis ir lēns, spītīgs, bet uzticams. Mīl komfortu, skaistas lietas. Lai sasniegtu, ko vēlas, nežēlo pūles vai laiku. Kā ienaidnieks ir noslēgts un viltīgs. Vērša atriebības kāri var pamodināt tikai tad, ja ļoti pacenšas. Vērsis nonāk pie pārliecības, ka cilvēks ir maita un blēdis, tikai pēc rūpīgas informācijas pārbaudes. Toties atriebjas daudz izsmalcinātāk nekā Auns.

Visticamāk, tieši šī zīme (pārī ar Skorpionu) kļuva par vendetas (asinsatriebības) pamatlicēju. Vērša atriebība izpaudīsies visu pāridarītāja sakaru un iespēju kanālu sistemātiskā un nepielūdzamā slēgšanā. Vērsis ir tāda zīme, kurai kaut kādu iemeslu dēļ vienmēr ir iespēja to darīt. Tas nebūt nenozīmē, ka viņi ir lieli līderi. Nē, tas ir kas cits. Vienkārši viņiem ir ļoti nozīmīgs un vērā ņemams viedoklis. Viņi nevienam neko neuzspiež - tikai apstiprina vai NEApstiprina to, ko pasniedz citi. Tātad, ja būsi izpelnījies Vērša atriebību, esi gatavs tam, ka Vērsis kategoriski noraidīs tevi visur, kur vien sniegsies viņa ietekme. Tas nozīmē, ka tu gandrīz noteikti "paliksi bez saldumiem" un nonāksi izolācijā. Ja kāds mēģinās iestāties par tevi, tad viņu piemeklēs tāds pats liktenis. Turklāt šīs sankcijas gandrīz vai nav pakļautas atcelšanai. Lai vēlreiz izpelnītos Vērša uzticību un cieņu, tev būs tik ļoti jānožēlo grēki un jāpielabinās, ka tad jau labāk uzreiz pakārties.

Dvīņi

Viegli nodibina kontaktu, viņiem ir oriģināla radoša domāšana. Kā ienaidnieks - spēcīgs un nepielūdzams.

Lielākajai daļai Dvīņu gribas izskatīties vareniem un cienījamiem, taču viņu zināmās vieglprātības un virspusējās attieksmes dēļ parasti neviens viņus tā neuztver. Tāpēc likt Dvīņiem iekvēloties atriebības kārē ir ļoti viegli. Pateicoties spēcīgajai Merkura ietekmei, viņš ir komunikācijas meistars. Vēstules, forumi, sarunas un varbūt pat plašsaziņas līdzekļi - tas viss tiks izmantots ienaidnieka nogremdēšanai. Izpelnījies Dvīņu atriebību, noteikti kļūsi par visneiedomājamāko baumu un tenku, neglītu dzēlienu un neslēptas dezinformācijas objektu.

Dvīņi var atriebties arī citādi, piemēram, datorā nosūtīt kādu vēstuli ar vīrusu - vienmēr laipni! Tajā pašā laikā garastāvoklis lielākajai daļai Dvīņu mainās daudz ātrāk nekā laika apstākļi. No rīta apņēmušies atriebties tev līdz pat aiziešanai pensijā, pusdienas laikā viņi jau var piedāvāt abpusēji izdevīgu biznesu vai dalīties svaigi ceptās tenkās par jaunu atriebībai izvēlētu objektu. Ja no rīta Dvīnis ir gatavs iznīcināt tavu ģimeni līdz septītajai paaudzei, pie vakara viņš jau var kopā ar tevi dzert šņabi un jautri stāstīt, kā no rīta gatavojās piebērt tavā glāzē strihnīnu. Un - jā – vari būt drošs: viņš tiešām gatavojās.

Tomēr, ja nospriedi, ka vispār nav jābaidās no Dvīņu atriebības, tu maldies. Pirmkārt, cilvēki mēdz noticēt pat visneiedomājamākajām baumām (un tad ej nu nomazgājies balts!). Un, otrkārt, Dvīņi mēdz zināt visu par visiem, un tāpēc, sacerot vēl vienu tenku, var atklāt par tevi ko patiešām sāpīgu un kompromitējošu, paši par to nemaz nenojaušot. Izpratne par to, ka tam, kam pieder informācija, pieder pasaule, Dvīņiem ir ielikta jau instinktīvā līmenī.

Ņem vērā, ka zilumi ātri vien pazūd, bet tenkas, ko par tevi izplatīs Dvīnis, dzīvos ļoti ilgi un, iespējams, pārdzīvos pat tevi. Turklāt viņi tik prasmīgi savij patiesību ar meliem, ka nenoticēt ir vienkārši neiespējami!

Vēzis

Vēža garastāvoklis pastāvīgi mainās. Viņš ir maigs, laipns, atsaucīgs, izpalīdzīgs... kad jūtas labi. Vienkāršākais un izplatītākais Vēža atriebības veids ir doties bez cepures aukstā naktī, lai visi justos par to vainīgi. Tas tiek izmantots jebkura iemesla dēļ, un arī bez iemesla – ja tāds garastāvoklis.

Padarīt Vēzi par ienaidnieku ir gandrīz neiespējami. Vēžiem ir tikai divi stāvokļi: vai nu viņš tevi mīl, vai nepamana. Apvainots Vēzis vienkārši izdzēš tevi no savas dzīves uz visiem laikiem. Tas nozīmē, ka Vēzis uz tevi vispār nereaģēs - nekā un nekad, pat ja tu slīksi viņa acu priekšā. Turklāt varbūtība, ka Vēzis tev piedos (pat ja apvainojums nebija liels), ir ārkārtīgi maza.

Tomēr nevajadzētu domāt, ka tā ir klusa būtne, kura to vien spēj, kā klusībā pie sevis apvainoties. Ja Vēzis nolems, ka apvainojums ir nopietns, esi gatavs nesaudzīgai un nežēlīgai atriebībai. Turklāt tāpat kā Aunu viņu nemocīs sirdsapziņa. Pats esi vainīgs – aizvainoji viņu! Piemēram, noslīcināt tuvējā dīķī mapi ar dokumentiem - tas būtu tieši Vēžu stilā. Teorētiski, ja tu ļoti pacentīsies, Vēzis var arī nodedzināt tavu māju, taču tad nu ļoti jāpacenšas.

Ja nesaskaņas nonākušas līdz kautiņam, lietā tiek likti laužņi, taburetes, beisbola nūjas u.tml. Dusmās Vēzis ir briesmīgs. Tomēr patiesībā vēl šausmīgāka par atriebību ir Vēža apvainošanās kā tāda. Šī būtne ar savām lielajām asaru pilnajām acīm raudzīsies uz tevi ar pārmetumu kā mežā pamests suns un tev būs kauns, kauns, kauns! Bet izlīdzināt savu vainu tu nevarēsi un tāpēc sirdsapziņa tevi žņaugs, smacēs un žņaugs, līdz nosmacēs līdz ģībonim.

Grūtības attiecībās ar Vēzi slēpjas faktā, ka viņš parasti nerunā par savām vēlmēm un prasībām. Tev tās ir jāuzmin, lūk tā. Tā kā ne visiem piemīt gaišreģa spējas, Vēzis pēkšņi var pārtraukt komunicēšanu ar tevi. Tev atliek vien brīnīties, ko neesi izdarījis pa prātam.

Lauva

Dāsns, ar plašu dvēseli. Ātri aizsvilstas. Ja viņš ir ienaidnieks, no viņa jābaidās tikai dusmu un aizkaitinājuma brīdī.

Lai atmodinātu Lauvā naidu un atriebības kāri, pietiek piemānīt viņu. Apmānīt Lauvu ir viegli, jautājums ir par to, kāpēc tev tas vajadzīgs? Neviens pie skaidra saprāta esošs cilvēks to apzināti nedarīs. Lauvas atriebība pat vieglā formā ir briesmīga kā nāve. Vienkāršākais Lauvas atriebības veids ir nepārprotama demonstrēšana visos iespējamos veidos, ka tu esi pilnīga niecība un pat vēl sliktāk. Lauva to demonstrē ar savu piemēru - publiski izrādot, cik stilīgāk par tevi viņš izskatās, strādā un atpūšas.

Tālāk Lauvas atriebības reitingā seko publiski apvainojumi un atmaskošana. Apkārtējo simpātijas, protams, būs viņa pusē, jo simpātijas vienmēr ir Lauvas pusē. Ar to arī vieglā atriebības beidzas. Toties Lauvas skarbā atriebība nebeidzas un neapstājas ne pie kā. Tevi var sākt vajāt personas, kuras izrādās, ir Lauvas tuvākie draugi, pasniedzēji tevi izgāž eksāmenos, draugi un paziņas pamet. Aiz visa tā manīsi Lauvas atspulgu. Laika gaitā kļūsi par šizofrēniķi un sāksi redzēt Lauvas intrigas visās dzīves izpausmēs, ieskaitot tualetes poda aizsprostošanos un piena saskābšanu.

Tiesa, šīs zīmes labvēlību iespējams atgūt un to izdarīt nav nemaz tik grūti. Jebkurā gadījumā tas ir daudz vieglāk nekā attiecībās ar spītīgo Vērsi, kura viedokli mainīt ir gandrīz neiespējami! Kas jādara? Cik vien iespējams sirsnīgi, ar patiesu nožēlu (vislabāk - ar asarām acīs) jāatzīst savas kļūdas, jānožēlo grēki, pie viena cildinot Lauvas gudrību un cēlsirdību, un visas tavas kļūdas tiks piedotas. Tāda rīcība būs īpaši efektīva, ja sāksi dziedāt Lauvam publiskas slavas dziesmas.

Lauvām ir tendence uzņemties aizbildniecību, tāpēc nekautrējies atzīt, ka tev nepieciešama viņu palīdzība - viņi ne tikai ar prieku palīdzēs, bet arī daudz ko piedos. Patiesībā viņi ir ļoti cēlsirdīgi. Tikai nemēģini to izmantot. Ja viņi pamanīs, ka ar viņiem manipulē, lauvas rēciens un uzbrukums būs vēl briesmīgāks nekā pirmajā reizē.

Jaunava

Uz Jaunavu var paļauties it visā. Lai tevi nesamulsina zināma viņas noslēgtība un noslēpumainība. Briesmu brīžos šie cilvēki drosmīgi uzņemas atbildību. Viņus grūti padarīt par ienaidniekiem, bet, ja tā notiks, tas būs īsts ienaidnieks. Spēcīgs, gudrs, mērķtiecīgs.

Ja Jaunava atriebjas, tas notiek izsmalcinātās un diezgan perversās formās japāņu šausmu filmu stilā. Kad tu jau gulēsi slimnīcā, Jaunava ienāks tavā istabā ar divām baltiem krizantēmām, noslēgs tev uzliktās sistēmas pilinātāju, noskūpstīs tevi uz pieres, atstās ziedus uz nakts skapīša un dosies mājās.

Savukārt sadzīves līmeņa atriebība ir ne mazāk smalka, taču tā atšķiras ar uzjautrinošu īpatnību: cilvēks, kuram atriebjas, par to uzzina pēdējais. Piemēram, atdot kopumā pareizus pārskatus, aprēķinus un dokumentus ar tik tikko pamanāmu, bet nopietnu neprecizitāti, ir Jaunavu stilā: sākumā nekas nav skaidrs, bet slikts rezultāts garantēts. Cits variants – pēc iespējas novilcināt tev svarīgu dokumentu saņemšanu.

Vairāk nekā citām zīmēm Jaunavai ir nosliece atriebties ar oficiālām un dokumentālām metodēm. Ja aizvainoji Jaunavu un viņai ir par ko ziņot oficiālās instancēs, sākot ar sanitāro inspekciju un beidzot ar prokuratūru, viņa gandrīz noteikti to darīs.

Svari

Jūtīgas un viegli ievainojamas būtnes. Var būt sīkumaini, sentimentāli, kaitinoši, tenkot un izplatīt sliktas baumas - bet tas ir maksimums, uz ko spējīgi kā ienaidnieki. Mīliet viņus, un, ja viņi neuzsēdīsies jums uz kakla, būs paši jaukākie un labākie.

Svari diezgan ātri apvainojas, tomēr viņi tā īsti neprot naidoties. Viss līdzinās bērnu variantam: ak tu man tā, nu labi, tad es tev tā. Dunci mugurā no viņiem nesagaidīsi. Kad Svari jau uzskata, ka sasnieguši atriebības sūruma robežas, subjekts, uz kuru tā vērsta, tik tikko pamana, ka izrādās, Svari viņiem atriebjas.

Pats pēdējais, uz ko spējīgi Svari, ir izsaukt pāridarītāju uz vārdisku divkauju, uzrādīt viņam savas apsūdzības un pieprasīt paskaidrojumus. Dažiem cilvēkiem tas var būt diezgan nepatīkami, taču to grūti nosaukt par atriebību ierastajā šī vārda nozīmē. Sakaut ienaidnieku ar saviem argumentiem Svariem līdzinās uzvarai. Ja viņš uzskatīs savus argumentus par pietiekami pārliecinošiem, būs pilnībā apmierināts. Ja tu, neraugoties uz šīs zīmes miermīlīgumu, turpināsi viņu kaitināt, visticamāk, panāksi, ka Svari izvairīsies no komunicēšanas. Tā tu vienkārši zaudēsi iespēju komunicēt ar šo visos aspektos patīkamo un interesanto zīmi.

Tomēr Svariem ir viens trumpis, ko izmantot atriebībai. Viņi var meistarīgi atņemt savam pāridarītājam jebkura viņam vērtīga cilvēka simpātijas. Par spīti ienaidniekam var pakāpties augstāk pa sociālajām kāpnēm, un no saviem augstumiem parādīt pāridarītājam mēli, lai viņu pārņem skaudība un rūgtums. Tādas lūk intelektuālas intrigas.

Skorpions

Nepārspīlējot - šie ir visatriebīgākie un ļaunatminīgākie cilvēki. Turklāt nepieciešamības gadījumā viņi ir ļoti nežēlīgi un prot atriebties. Ja Skorpions ir tavs ienaidnieks - piesargies. Labāk iemācies virzīt viņu spēku un temperamentu citā virzienā - piemēram, mīlestībā...

Normālam Skorpionam visur ir savas intereses, visu viņam vajag kontrolēt un turēt uz āķa. Pietiek kādam šīs intereses aizskart, kā Skorpions tūlīt pat skrien kost. Skorpiona košana mēdz būt dažāda, bet tās galvenais mērķis ir nevis uzreiz iznīcināt pretinieku, bet nodarīt viņam pēc iespējas dziļākas morālās (sliktākā gadījumā - fiziskās) traumas, ar kurām viņš mocītos līdz sava mūža pēdējai dienai.

Šī iemesla dēļ var apgalvot, ka Skorpioni ir principa „sit savējos, lai svešie baidītos” pirmatklājēji. Radīt dziļas, asiņojošas un nedzīstošas rētas savējiem ir simts reizes vieglāk, nekā svešiem. Savējiem ir zināmas visas vājās vietas un iedurt viņiem nav grūti.

Pret Skorpiona kodumiem imūni ir tikai Dvīņi. Tāpēc ka vairumam no viņiem nav tādu dvēseles dziļumu, kuros Skorpions ar savu dzeloni varētu ieskrāpēt (vai ja ir, tad ne tur, kur baksta Skorpions). Vai arī dvēsele ir dziļa, bet Dvīnis to neizrāda. Skorpions mēģina aizskart Dvīņus, bet tie tikai pajoko par šo tēmu, it kā viņiem nevis iedurtu ar dzeloni, bet kutinātu pēdas ar spalvu.

Strēlnieks

Strēlnieki ir ļoti principiāli, kas nozīmē, ka viņus ir viegli aizvainot. Rezultāts – vai nu viņi principiāli atriebsies, vai arī neatriebsies principā. Ja atriebsies, atriebība būs publiska un neaizmirstama. Visticamāk, tev vienkārši nocirtīs galvu pilsētas centrālajā laukumā, bet pirms tam visu par tevi savākto neglaimojošo informāciju darīs zināmu pūlim.

Vienā atriebības veidā Strēlnieki ir nepārspējami un tā ir birokrātiskā atriebība. Piemēram, ja tev pie kādas tantiņas jāsaņem izziņa par pretgripas poti, bet tu pagājušajā gadā uzkāpi šai tantei uz kājas un neatvainojies, tad nu gan tu “norausies”. Izziņas dēļ iziesi visus trīsdesmit elles, paradīzes un šķīstītavas apļus, kamēr nesavāksi ziņas par jūsu dzimtu līdz pat divpadsmitajam augumam. Pēc tam izziņa būs jāsaskaņo desmit komisijās u.tml. Visbeidzot izziņai būs piemirsuši uzlikt zīmogu un tev būs jādodas saņemt vienu zīmogu vienā pilsētas galā, bet otru - otrā (un aizmirsīs piezvanīt, lai tevi tur gaida).

Mežāzis

Ko vajag izdarīt, lai Mežāzis gribētu atriebties, grūti iztēloties. Parasti šīs zīmes pārstāvji nepievērš uzmanību sīkiem aizvainojumiem. Viņiem ir daudz nopietnāki dzīves uzdevumi nekā atriebība - veidot karjeru un savu dzīvi, pelnīt naudu. Tāpēc viņi vienkārši nepievērsīs uzmanību jūsu muļķīgajiem knābieniem. Līdz noteiktam brīdim.

Kad šis brīdis pienāks, zini, ka atbildes reakcija būs līdzsvarota, nopietna un pamatīga. Mežāzis var atriebties tikpat izsmalcināti kā Jaunava, bet daudz plašākā mērogā. Ja Jaunavai pietiek ar tavas sistēmas pilinātāja noslēgšanu un došanos prom, tad Mežāzim šī pilinātāja saturs noteikti jāaizstāj ar kādu kodīgu vielu un tad mierīgi jāsēž un jāskatās, kas notiks tālāk. Turklāt nevar teikt, ka Mežāzis ir dusmīgs, it nemaz. Viņš vienkārši nevēlas, lai tu atrastos turpat, kur viņš, komunicētu ar tiem pašiem cilvēkiem kā viņš, strādātu tajā pašā vietā, kur viņš, un, iespējams, pat dotos uz tiem pašiem veikaliem.

Viņam ir ietekmes sviras visur, tāpēc maz ticams, ka tu izvairīsies no soda. Labāk atkāpties, un pēc iespējas ātrāk. Starp citu, Mežāzim var nepatikt kāds cilvēks. Vienkārši tāpat vien. Varbūt viņš neizturas pret saviem pienākumiem tik nopietni kā Mežāzis. Vai kaut kas cits. Šajā gadījumā tiks veikti visi tie paši “izēšanas” pasākumi, lai gan formāli tā nebūs atriebība. Tāpēc vai nu mainies vai ej prom, jo šī zīme neatkāpsies no sava.

Ūdensvīrs

Neparedzams. Spītīgs. Mazliet ne no šīs pasaules. Uzticams attiecībās. Var daudz piedot tiem, kurus mīl.

Ūdensvīrs nemīl un neprot atriebties. Ūdensvīru izvest no pacietības līdz tādai pakāpei, lai tas sāktu atriebties, praktiski nav iespējams.

Šai zīmei ir tik stipri iedzimta humora izjūta, ka tās pārstāvji padarīs tevi par pilnīgu idiotu ilgi pirms tu spēsi viņus aizvainot. Ja patīk, vari uzskatīt to par atriebību, bet viņi tā neuzskata. Tipisks Ūdensvīrs ir tāds personāžs kā filmā „Viens pats mājās”. Tas ir, viņš nodzenās tevi līdz nāvei, pats par to nenojaušot.

Zivis

Zivis var būt burvīgas, un var būt nepanesamas. Mainīgs garastāvoklis, ātri aizsvilstas. Kā ienaidnieki - visindīgākie un viltīgākie.

Aizvainot normālu Zivi parasti var ļoti viegli. Taču aizvainot viņu tā, lai gribētu atriebties, var tikai tuvs cilvēks, tāpēc, ka par visiem pārējiem aizvainojumiem Zivis viegli aizmirst. Zivis atriebjas visos iespējamos veidos izņemot redzamos. Viņas pin intrigas, šķērso pāridarītājam ceļu tur, kur viņš negaida un sarežģī dzīvi citos veidos.

Vienkāršākais Zivs atriebības veids ir staigāt ar aizvainotu sejas izteiksmi un stāstīt, cik slikts cilvēks tu esi un cik cietsirdīgi apejies ar viņu. Tas Zivīm vienmēr izdodas ļoti dabiski, jo viņas apvainojas patiesi un no sirds. Zivju līdzjutējiem uz ilgu laiku nostiprināsies slikts iespaids par tevi.

Ja ar to Zivīm nepietiks, viņas var izplatīt par tevi briesmīgas baumas ne sliktāk kā Dvīņi. Ja Zivis ir ļoti dusmīgas, viņas var izlikties, ka nemaz nav apvainojušās, un tēlojot, ka no sirds vēlas palīdzēt, sastāstīt tādas pasakas un dot padomus, ka ilgi nevarēsi izstrēbt ievārīto putru. Turklāt vainot Zivis ļaunā nolūkā nevarēsi, jo viņas parūpēsies par atkāpšanās ceļu (sak, viņa brīdināja, ka šī informācija ir nepārbaudīta). Ne sliktāk par Skorpionu Zivis māk aizķert vārīgo vietu. Ne sliktāk par Strēlnieku var mocīt birokrātijas gaiteņos. Ne sliktāk kā Svari apspēlēt intelektuālās kaujās.