Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


25. jūnija horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Redakcija
Redakcija

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Ja iepriekš Auni satraucās un nervozēja par dažādām lietām, kas nav tik viegli ietekmējamas, tad tagad jau var mierīgāk uzelpot un veltīt kādu brīdi savas labsajūtas veicināšanai. Miers un atslābums.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Emocionāli jutīsies daudz nosvērtāk, labāk un mierīgāk. Ja vēl ir luste un varēšana, var doties pie draugiem vai kādā atpūtas braucienā pie ūdeņiem. Arī svinības ģimenes lokā būs patīkamas un izdevušās.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Beidzot viss norisināsies pēc Dvīņu scenārija, īpaši nepiepūloties un nenervozējot. Svarīgākais, kas katram cilvēkam ir vajadzīgs, ir laba ģimene, tuvi draugi un mērķis, kura dēļ iet uz priekšu. Dvīņiem viss ir..


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Brīvdienas izmantojamas, lai paciemotos pie attāliem radiniekiem vai dotos tālākā izbraucienā uz ārzemēm. Aktivitātes labi pazīstamu cilvēku lokā vai piedzīvojumu meklēšana Vēžiem sagādās prieku un iedvesmu.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām noskaņojums būtiski uzlabosies, kā rezultātā viņas daudz draudzīgāk un atsaucīgāk izturēsies pret citu cilvēku vēlmēm un vajadzībām. Var parādīties vēlme doties kaut kur ārpus mājas.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Ja Jaunavas mājās vēlas mieru un attiecībās saskaņu, tad jācenšas pielāgoties otram cilvēkam. Mēs katrs esam dažādi un katram ir savas vēlmes. Nevajag sarežģīt dzīvi, raizējoties par nebūtiskām lietām.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Ja pienākumi pirms to veikšanas šķiet kā nasta, tad pēc padarīta darba jau rādās pavisam cita aina. Priecēs saskaņa un labā atmosfēra mājās. Iespējama gan ciemiņu uzņemšana, gan došanās ārpus mājas.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Jo tuvāk nāks vakars, jo mierīgāks kļūs Skorpions. Lai cik dīvaini tas neliktos, arī viņam dažreiz gribas mieru un stabilitāti. Partneris būs Skorpiona lielais draugs un labvēlis. Jauka un radoša diena.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Trauksmainais svētku nemiers daļēji būs pārgājis un Strēlnieks atkal būs gatavs piedalīties ģimenes pasākumos. Tas nemaz nav slikti, ka kādreiz gribas iztrakoties. Sliktāk ir, ja ilgstoši liedz sev to darīt..


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Ja šajā dienā ieplānota kāda ballīte vai jauks pasākums, tad tagad gan viss izdosies un veiksies lieliski. Lielā mērā par to jāpateicas Mežāžu partnerim. Svarīgi ieklausīties tajos viedokļos, ko izsaka apkārtējie.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīrs jutīsies labi gan fiziski, gan emocionāli, kas nozīmē, ka diena būs jauka, izdevusies un daudz patīkamāka, nekā trauksmainā svētku svinēšana. Var parādīties vēlme baudīt mākslu vai kultūru.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Lielā svētku svinēšana ir aiz muguras un nu jau var mierīgāk baudīt lietas, kas patiešām iet pie sirds un sagādā prieku. Labs brīdis, lai dotos kādā jaukā izbraucienā kopā ar ģimeni vai tuvu cilvēku.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre

www.astrologi.lv