Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs horoskops nedēļai no 6. līdz 12.oktobrim

Redakcija
Redakcija

Uzziniet, kas jūs gaida šajā nedēļā, un ko darīt, lai viss izdotos.

AUNS

Nedēļas sākumā ieturiet nelielu pauzi. Labi pārdomājiet turpmāko rīcības plānu, novērtējiet savu spēkus un nosakiet prioritātes. Vēlams ar to visu tikt galā līdz 8.oktobrim. No 9.oktobra jums iesākas jauns aktivitātes posms kā profesionālajā, tā arī privātajā dzīvē.

VĒRSIS

Vērši būs pilni enerģijas un vēlēšanās darboties. Labvēlīgākais periods jūsu plānu realizācijai ir laiks no 9. līdz 12.oktobrim, kad varēsiet sasniegt praktiski visu iecerēto. Bet laikā no 7. līdz 9.oktobrim sargājiet savu nervu sistēmu.
Tāpat šajā nedēļā daudziem Vēršiem pastāv liela iespēja nopietni iemīlēties.

DVĪŅI

Jūs gaida ļoti veiksmīgs periods. Zvaigznes ir kopā ar jums, tāpēc pacentieties nepalaist garām iespēju uzlabot savas dzīves kvalitāti. Sāciet realizēt savus sapņus un ieceres. Pie kam jums šobrīd viss kārtībā arī attiecību sfērā, līdz ar to jūsu otrā pusīte būs labs atbalsts visās lietās.

VĒZIS

Jūs gaida liela rosība un emocionāli "sprādzieni". Īpaši saspringti apstākļi būs personīgajā dzīvē, kur šobrīd būs grūti izvairīties no strīdiem un konfliktsituācijām. Esiet pacietīgi un centieties sakārtot attiecības ar sev tuviem cilvēkiem tik ātri, cik vien tas iespējams.
Pēc 10.oktobra daudzus Vēžus gaida dz'īvesvietas maiņa vai komandējums.

LAUVA

Lauvām šī nepavisam nebūs vienkārša nedēļa. Iespējams, jums visu laiku kaut kas būs jāpierāda apkārtējiem. Sakopojiet visus spēkus un esiet pacietīgi. Šonedēļ nav vērts plānot neko nopietnu, jo zvaigznes pagaidām nesekmēs jūsu ieceru realizāciju. Esiet uzmanīgi pat sīkumos.

JAUNAVA

Nedēļa solās būt piedzīvojumiem bagāta. Veiksme profesionālajā lauciņā iet roku rokā ar veiksmi privātajā dzīvē. Jums netrūks ne uzmanības, ne mīlestības. Īpašie fluīdi, ko šajā laika periodā izstarosiet, nevienam no apkārtējiem nepaliks nepamanīti.

SVARI

Šajā periodā zvaigznes ir jūsu pusē un sola veiksmi visā, ko uzsāksiet. Arī privātajā sfērā viss būs lieliski. Varat doties romantiskā ceļojumā vai vismaz sākt to plānot. Protams, sīki strīdiņi ir iespējami, taču, ja patreizējās attiecības jums ir dārgas, gan atradīsiet pareizos risinājumus.

SKORPIONS

Daudz interesanta šajā nedēļā notiks ar jums un ap jums. Galvenais šajā notikumu virpulī stingri turēties pie saviem uzskatiem un saprast, ko tieši gribat sasniegt. Gaidāma karjeras izaugsme.
Privātajā sfērā gan ies vētraini, sevišķi jāuzmanās 8.oktobrī.

STRĒLNIEKS

Stēlniekiem ļoti rosīga nedēļa. Patreiz jūs var uztarukt finansiālie jautājumi, jo nauda nepieciešama dažādu problēmu risināšanai. Jums nāksies mainīties iekšēji.
Personīgajā dzīvē iestājusies baltā svītra, kas sola tikai labu.

MEŽĀZIS

Jūs nedaudz pārvērtējat savas iespējas, tāpēc svarīgu lēmumu pieņemšanu pagaidām vēlams atlikt. Šis laika posms ir ideāli piemērots iesāktā novešanai līdz galam. Apstākļi darbā būs nemierīgi un stresaini, sevišķi jāuzmanās 8.oktobrī- Mēness aptumsuma laikā.
Otrā nedēļas pusē veltiet uzmanību savam mīļajam cilvēkam. Šis ir labs laiks, lai rīkotu romantiskas tikšanās.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrus šajā nedēļā gaida dažādi sarežģījumi. Iespējams, kāds ap jums vērpj intrigas. Esiet sevišķi uzmanīgi, risinot darba jautājumus. Pievērsiet uzmanību katram sīkumam, izpildiet visus solījumus un izdariet visu, kas uzdots.
Privātajā dzīvē jaunu iepazīšanos uztveriet kā vieglu flirtu. Kaut gan tā sola pozitīvas emocijas, tomēr nesolās būt ilgstoša.

ZIVIS

Vientuļajām Zivīm šajā nedēļā pastāv liela iespēja iemīlēties. Mīlestība palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes.
Savukārt tiem, kam attiecības ir kļuvušas par traucēkli, šis ir labs periods, lai pārtrauktu tās un sāktu dzīvi no jaunas lappuses.
Sargājiet savu veselību, izvērtējiet spēkus un nesatraucieties par niekiem- tad nekāda slimība jūs nespēs pieveikt. Pašsajūtu un garastāvokli palīdzēs uzlabot pastaigas svaigā gaisā, peldēšana un dejas.