Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs horoskops nedēļai no 10.novembra līdz 16.novembrim

Redakcija
Redakcija

Neizniekojiet laiku pa tukšo- brīdina zvaigznes. Šobrīd vajadzētu apgūt jaunas zināšanas, meklēt nepieciešamo informāciju, tikties ar vajadzīgiem cilvēkiem un draugiem. Pēc iespējas vairāk uzmanības veltiet saviem tuviniekiem un mīļotajiem. Un pacentieties savas dienas piepildīt ar pozitīvām emocijām. Ir īstais laiks izpausties, izdaiļot interjeru, risināt sadzīves jautājumus un uztaisīt kaut ko savām rokām.

AUNS

Uzstādiet sev konkrētus mērķus un nemētājieties no viena darba pie otra. Sakoncentrējieties uz vienu lietu, pabeidziet to un tikai tad ķerieties pie nākamās. Lēmumus nepieņemiet steigā, bet labi apdomājiet, pie kam dariet to vienatnē- svešās domās un uzskatos šonedēļ labāk neklausīties

VĒRSIS

Tuvākajās dienās jūsu apkārtnē var rasties dažādas domstarpības un strīdiņi. Ieņemiet neitrālu pozīciju, pretējā gadījumā sekas būs nepatīkamas.
Pēc iespējas vairāk laika veltiet svarīgu jautājumu sakārtošanai darbā, taču nepametiet novārtā arī hobijus un mīļotos cilvēkus.

DVĪŅI

Globāli notikumi šonedēļ nav gaidāmi. Šis periods Dvīņiem ir piemērots izbraukumiem, komandējumiem, pārrunām. Galvenais- nesēdēt rokas salikušiem klēpī. Laiks jau paskrien nemanot, bet vai tad jūsu mērķis ir neko nedarīt? Ja bez atbalsta jūtaties nedroši,meklējiet to pie tuviniekiem un mīļajiem. tikai izvairieties no pārlieku lielas emocionalitātes.

VĒZIS

Neplānojiet šonedēļ darbus, kuri prasa pārāk lielas spēka rezerves vai raisa jūsos negatīvas emocijas. Nedēļa Vēžiem piemērota, lai meklētu jaunas iepazīšanās un romantiskas aizraušanās. Tāpēc, ja vēlaties kaut ko mainīt savā personīgajā dzīvē, šis ir īstais brīdis.

LAUVA

Lauvām pienācis pārmaiņu laiks. Jums veiksies itin visur: gan darījumos, gan personīgajā dzīvē. Priekšā stāv interesantas iepazīšanās un aizraujoši notikumi. Visticamāk, jums gribēsies arī nedaudz patērēties, taču nedariet to. Vēlāk naudiņa būs vairāk vajadzīga. Pagaidām varat iepriecināt sevi un savus tuviniekus, izveidojot kaut ko skaistu paši savām rokām. Galu galā jums taču talantu netrūkst.

JAUNAVA

Tērējiet savus spēkus ar apdomu un vajadzīgajos virzienos. Netērējiet bez vajadzības naudu un labāk vispār izvairieties no veikalu apmeklēšanas bez vajadzības. Pievērsieties savas personīgās dzīves sakārtošanai: bērniem un ģimenei. Tieši viņi ir jūsu īstā vērtība.

SVARI

Tuvākajās dienās vēlams pievērsties jaunu darbu plānošanai, kā arī sportiskām aktivitātēm, hobijiem un pastaigām svaigā gaisā. Tikai nepievērsiet pārāk lielu uzmanību dažiem pārpratumiem, kas var rasties kā no zila gaisā. Nopietnas nepatikšanas nav gaidāmas.
Kas attiecas uz privāto dzīvi, tad tur viss būs kārtībā- bez liekiem strīdiem un negatīvām emocijām.

SKORPIONS

Šajā nedēļā Skorpioniem nāksies cīnīties ar mainīgu garatsāvokli. Lai nesabojātu sev šo laika periodu, mēģiniet apmeklēt vietas, kur var rast pozitīvas emocijas, kā arī tikties ar cilvēkiem, kas jūs iepriecina. Ģimenē un attiecībās ar mīļoto cilvēku viss būs kārtībā, ja būsiet godīgs, jo meli noteikti tiks pamanīti...

STRĒLNIEKS

Nedēļa būs pilna ar darbiem un dažādām darīšanām. Jūs gaida tikšanās ar cilvēkiem, kas jūsu dzīvi padarīs patīkamāku un dažādos to. Radīsies iespēja parādīt sevi no labākās puses, kā arī pierādīt, ka esat spējīgs uz daudz ko vairāk, nekā apkārtējie līdz šim domāja.
Visas domstarpības, kas radīsies šajā nedēļā, risiniet mierīgā ceļā, nenolaižoties līdz attiecību skaidrošanai.

MEŽĀZIS

Tuvākajās dienās nav vērts uzsākt neko jaunu, ne arī plānot nākotni. Labāk veltīt šo laiku dažādiem sagatavošanās darbiem. Tas, ko izdosies paveikt, tiešām jūs iepriecinās. Turklāt ne tikai izjutīsiet prieku par veikumu, bet arī lieka naudiņa parādīsies.
Neatlaidīgi darbojoties profesionālajā jomā, neaizmirstiet par saviem mīļotajiem un nestrīdieties ar tiem.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem šajā nedēļā iniciatīva jāņem savās rokās, jo tikai tā jūs spēsiet sasniegt to, ko vēlaties. Pretējā gadījumā uzvaras laurus plūks kāds cits.
Personīgajā dzīvē viss būs labi. Galvenais, mazāk pavadiet laiku vienatnē ar sevi, vairāk esiet kopā ar savu otro pusīti, un vēlams- svaigā gaisā.

ZIVIS

Zivīm šis ir veiksmīgs periods darījumu slēgšanai, svarīgu dokumentu parakstīšanai un informācijas apkopošanai. Taču neko nedariet steigā. Pat savu palīdzību neapsoliet nevienam, pirms neesat tikuši skaidrībā ar konkrēto situāciju, citādi varat nonākt ne tur, kur vēlētos.
Vairāk laik atvēliet lietām, kas jums patīk. aizejiet uz teātri vai kino, dodieties pastaigās kopā ar ģimeni vai mīļoto cilvēku, pasportojiet vai pamakšķerējiet.