Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:447, Did:0, useCase: 0


Miris Djego Maradona – viens no visu laiku slavenākajiem sportistiem pasaulē

Redakcija
Redakcija

Šodien Argentīnā 60 gadu vecumā mūžībā aizgājis Djego Maradona, leģendārais futbolists, kurš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku spožākajiem un izcilākajiem šī sporta veida pārstāvjiem un slavenākajiem vai visvairāk apspriestajiem sportistiem pasaules vēsturē.

Maradona bija kapteinis Argentīnas izlasei, kas 1986. gadā Meksikā izcīnīja Pasaules kausu. Leģendārais futbolists pārstāvēja Argentīnas klubus “Argentinos Juniors”, “Boca Juniors”, “Newell’s Old Boys”, kā arī Eiropas klubus “Barcelona”, “Napoli” un “Sevilla”.

Maradona bija unikāla un skandaloza personība, kurai jau karjeras laikā radās problēmas ar apreibinošo vielu un narkotiku lietošanu. Maradona tagad aizgājis mūžībā 60 gadu vecumā, atstājot neizdzēšamas pēdas pasaules futbolā un sportā kopumā.

Argentīnas izlasē Maradona 91 spēlē guva 34 vārtus, pārstāvot savu valsti četrās Pasaules kausa izcīņās. Argentīnā, kur Maradona ir viens no visu laiku izcilākajiem un mīlētākajiem cilvēkiem, izsludinātas 3 dienu sēras. Sporta pasaule sēro, aizgājusi spoža leģenda!