Nākamā lapa

Pedagoģijas doktore Ilze Miķelsone: Nevajag eksperimentēt ar sešgadniekiem 16.08.2017 12:41

Laikā, kad Izglītības un zinātnes ministrija gatavo apjomīgu nozares reformu, kas skar dažādus būtiskus jautājumus, tostarp t.s. sešgadnieku jautājumu. Izglītības jomas pārstāvji ar lielāku pieredzi atceras, ka mēģinājumi ieviest šādas reformas jau ir bijuši, turklāt nesekmīgi. Dažādas idejas par to, cik gados bērniem jāuzsāk skolas gaitas, ir izskanējušas arī iepriekš, piemēram, kādreizējā ideja par t.s. nultās klases ieviešanu, obligāto izglītību no sešu gadu vecuma u.tml., taču neviena ideja nav nesusi pozitīvu rezultātu, uzsver Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes dekāne, Dr.paed. Ilze Miķelsone. Savā viedoklī dekāne skaidro, kāpēc, viņasprāt, ideja par sešgadniekiem atkal ir nonākusi ministrijas darba kārtībā.

Iedzīvotāju skatījumā neformālā izglītība ne tikai attīsta personību, bet arī ļauj vieglāk atrast darbu 02.08.2017 14:01

Darbiniekam, kurš iesaistās neformālās izglītības aktivitātēs, ir lielāka pievienotā vērtība darba tirgū nekā tiem, kas ieguvuši tikai formālo izglītību, – par to pārliecināti 77% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju. Tāpat iedzīvotāji norāda, ka neformālā izglītība visnoderīgākā ir svešvalodu, pakalpojumu, elektronikas un informāciju tehnoloģiju jomā – tā liecina Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) maijā veiktā sabiedriskās domas aptauja.

Studiju programma „Aktiermāksla” saņem licenci 27.07.2017 17:38

26. jūlijā AIC Studiju programmu licencēšanas komisijas sēdē tika nolemts izsniegt licenci Liepājas Universitātei bakalaura studiju programmas “Aktiermāksla” īstenošanai.

Desmit ieteikumi jauniešiem, kas meklē darbu 21.07.2017 20:23

2017. gada četros mēnešos pastāvīgā darbā bija iekārtojušies 6382 Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētie bezdarbnieki vecumā no 15 līdz 29 gadiem. Vidējais bezdarba ilgums šīs vecuma grupas bezdarbniekiem – 4 mēneši. Lai gan dažiem darba meklējumi ātri atnes vēlamos rezultātus, citiem pirmās darbavietas meklēšana ne vienmēr ir ātrs un vienkāršs process, tāpēc NVA speciālisti, kas ikdienā sniedz atbalstu jauniešiem bezdarbniekiem, piedāvā desmit ieteikumus jauniem cilvēkiem, kas meklē darbu.

Nākotnes profesija - sabiedrības veselības speciālists 05.07.2017 19:23

Ikdienas valodā ar veselību parasti saprotam pretēju stāvokli slimībai, taču izrādās, ka veselība ir kas vairāk – tā ir fiziskās, garīgās un sociālās labklājības stāvoklis, nevis tikai slimības vai nespēka neesamība. Turklāt Rīgas Stradiņa universitātē jau 20 gadus tiek apmācīti speciālisti, kuru mērķis ir rūpēties par sabiedrības veselību un mūsu visu kopējo dzīves kvalitāti.

Mākslas akadēmijas rektora amatā ievēl Kristapu Zariņu 28.06.2017 17:05

Šodien, 28. jūnijā, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) rektora amatā tika ievēlēts gleznotājs un līdzšinējais LMA prorektors prof. Kristaps Zariņš. Par jauno rektoru nobalsoja 45 no 80 LMA Satversmes sapulces dalībniekiem.

Romantika vai adrenalīns. Kā pārsteigt absolventu izlaidumā? 09.06.2017 14:18

Jūnijs un jūlijs ir izlaiduma laiks, kad daudzi cilvēki iestrēgst pārdomās par to, ko dāvināt absolventam. Apzinoties, ka nav viena universāla dāvana visiem absolventiem, tirdzniecības parka (t/p) “Alfa” nomnieki sniedz padomus, kā izvēlēties piemērotāko dāvanu, pārsteidzot dažādu tipu personības – gan dabas draugus, gan aktīvus sportotājus, gan arī modes un izklaides cienītājus.

Rīgā notiks vērienīgs izglītības forums „Izglītība izaugsmei 2017” 01.06.2017 20:47

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) organizē divu dienu forumu „Izglītība izaugsmei”. Forums notiks 14. un 15. jūnijā, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā (Kr. Valdemāra iela 1).

Aicina pieteikt pretendentus balvām “Zelta pildspalva” un “Zelta stipendija” 25.05.2017 09:09

Beidzoties 2016./2017. mācību gadam, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina galvaspilsētas skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvām „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”.

Iedzīvotājiem Latvijā dažāda izpratne par neformālās izglītības iespējām 24.05.2017 07:46

Lielākā daļa (88%) aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka neformālā izglītība ir svarīgs izglītības ieguves veids, kam būtu vajadzīgs lielāks valsts un pašvaldību atbalsts. Tai skaitā pārliecinošs aptaujāto vairākums (86%) arī piekrīt, ka neformālā izglītība būtu strauji jāattīsta, lai paplašinātu apgūstamo jomu klāstu, – tā liecina Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras aprīlī veiktā sabiedriskās domas aptauja.

Senākā bērnu nometne Latvijā - "Albatross" aicina pieteikties arī šovasar 22.05.2017 17:38

Kā jau katru gadu, arī šogad no jūnija bērnu un jauniešu nometne ar lielu vēsturisku nozīmi „Albatross”, aicina bērnus un jauniešus no 7 līdz 17 gadiem pievienoties savam aizraujošajam atpūtas ceļojumam visas vasaras garumā.

Noskaidroti erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments”uzvarētāji 18.05.2017 20:14

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā „Fizmix Eksperiments” godalgotas sešas fizikā zinošākās komandas –Līvānu 2. vidusskolas „Fotons” no Latgales reģiona, Skrundas vidusskolas „Oposumi” no Kurzemes reģiona, Valmieras Valsts ģimnāzijas „Gamma Deluxe” no Vidzemes reģiona, Limbažu novada ģimnāzijas „Lambda Džeki”no Rīgas reģiona, Viesītes vidusskolas„Entropija”no Zemgales reģiona un Rīgas 25. vidusskolas komanda „Elementāri Vatson” no Rīgas pilsētas.Jau jūlijā visi laureāti atpūtīsies īpašā vasaras nometnē.

LU Botāniskais dārzs 18. maijā aicina atzīmēt Augu aizsardzības dienu 16.05.2017 08:45

Ceturtdien, 18. maijā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā atzīmēs Starptautisko Augu aizsardzības dienu (angl. Plant Conservation Day), kurā zinātkāri skolēni interaktīvā veidā varēs izzināt dabas daudzveidību.

Ekonomikas izrāviena pamatā ir izglītots cilvēks 15.05.2017 15:32

Nav iespējama izaugsme bez attīstības. Pēc veiksmīga uzņēmējdarbības starta un uzņēmuma nostabilizēšanās par būtisku tālākās attīstības priekšnoteikumu parasti kļūst jaunu tirgu piesaiste, produktu vai pakalpojumu popularizēšana arvien plašākai auditorijai. Par ekonomikas izrāviena nepieciešamību, tostarp īpaši uzsverot eksporta veicināšanu, runā arī oficiālajos valsts attīstības dokumentos. Taču pārāk bieži mēs aizmirstam, ka veiksmīga uzņēmuma pamatā ir izglītots un ieņemtā amata pienākumu pildīšanā kompetents cilvēks. Tādēļ, jo vairāk tiks piedomāts pie cilvēkresursu attīstības, piedāvājot un pieņemot izglītības un pieredzes gūšanas iespējas, jo ātrāk mēs spēsim runāt par ekonomikas izrāvienu jau kā sasniegto rezultātu nevis nosprausto mērķi.

Rīgā notiks konference “Sadarbības pieejā balstīta pedagogu profesionālā izaugsme pirmsskolā” 09.05.2017 14:24

Trešdien, 10. maijā, Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” no plkst. 10.00 risināsies Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu konference “Sadarbības pieejā balstīta pedagogu profesionālā izaugsme pirmsskolā”, kuras mērķis ir sekmēt humānu, uz sadarbību balstītu, pieeju bērna personības attīstīšanai pirmsskolā.

BJO “Jaunie Vanagi” aicina pieteikties piedzīvojumu spēlei dabā “Zvirbuļa Taka 2017” 03.05.2017 14:45

Jau 11. gadu pēc kārtas bērnu un jauniešu organizācija “Jaunie Vanagi” aicina uz krietnu popularitāti iekarojušo piedzīvojumu spēli dabā “Zvirbuļa Taka”, kas šajā sezonā noritēs no 9. līdz 11. jūnijam Baldonē, Baldones mežu teritorijā. Tās būs aizraujošas brīvdabas komandu sacensības, ar lomu spēļu elementiem. Komandas ir nelielas, katrā tikai pa pieciem dalībniekiem, gan meitenes, gan puiši vecumā no četrpadsmit līdz pat ... opīšu un omīšu gadiem. Nepilngadīgajiem būs jāsagādā vecāku atļaujas!

TOP 5 izaicinājumi jaunajiem censoņiem 2017. gadā 03.05.2017 14:11

Nav jēgas nekam nebūt – četru vārdu kopums, kas, iespējams, ietver visu dzīves esenci. Attīstība ir cilvēka darāmā kārta –, kad ir aizpildīti zemākie plauktiņi Maslova piramīdā, cilvēks izjūt vajadzību pēc izaugsmes, vēlas būt pašpietiekams un virzīties uz personības attīstību. Šajā ceļā palīdzēt spēj ne vien izglītības iestādes, bet arī dažādi uzņēmumi un organizācijas, kas ar daudzpusīgiem projektiem iegulda ne vien savā, bet arī jaunās paaudzes attīstībā. Tie ir dažādi konkursi, kas aicina jauniešus likt lietā un papildināt savas zināšanas, smelties pieredzi, stiprināt savas profesionālās spējas un iegūt arī vērtīgas balvas vai pat finansiālu atbalstu savu ieceru īstenošanai. Ar dažām vērtīgām šogad piedāvātajām iespējām dalās Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes profesors Andris Deniņš.

Maijā aicinām uz Augu aizsardzības dienu LU Botāniskajā dārzā 29.04.2017 08:34

Ceturtdien, 18. maijā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 aicinām visus zinātkāros uz "Augu aizsardzības dienu"Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, kurā skolēni, piedaloties dažādās aktivitātēs, varēs izzināt dabas daudzveidību.

LLDK: Svarīgāk, kā jaunietis spēs pielietot zināšanas, nevis, cik gados sāks iet skolā 27.04.2017 18:50

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) virzītajā nozares reformā iekļauts arī punkts par pamatizglītības uzsākšanu no sešu gadu vecuma. Viens no ministrijas pamatojumiem, kāpēc skolēniem mācības būtu jāuzsāk ātrāk, ir tāds, ka šobrīd vidusskolas pēdējās klasēs mācās, piemēram, deviņpadsmit gadīgi jaunieši, kuriem būtu jāiesaistās darba tirgū. Paātrinot skolas gaitu uzsākšanu, tiktu panākts, ka, sasniedzot 18 vai 19 gadu vecumu, jaunieši skolu jau būtu pabeiguši, bet, vai tas nozīmē, ka viņiem automātiski atradīsies arī vieta darba tirgū? Vai šādā vecumā jaunieši jau būt pietiekami konkurētspējīgi, vai arī tas tikai veicinās bezdarbu jauniešu vidū? Par to savs viedoklis ir arī Latvijas Darba devēju konfederācijai.

Pasaules vēstures hronika – grāmata jūsu skolēnam! 26.04.2017 09:59

Pasaules vēsture ir mācību priekšmets, kas sagādā grūtības daudziem. Atcerēties, kas un kad notika kurā valstī, un kāds visiem šiem notikumiem ir kopsakars – un tas viss par tūkstošiem gadu pirms mūsu dzimšanas? Ar jauniznākušo grāmatu “Pasaules vēstures hronika” (no akmens laikmeta līdz tūkstošgadei) apgūt pasaules vēsturi būs viegli un saprotami. Grāmatas septiņas nodaļas katra veltīta savam laikposmam civilizācijas attīstībā, turklāt notikumi un tiem atbilstošie gadi izkārtoti slejās pēc ģeogrāfiskā principa, datēti un bagātīgi ilustrēti. Tādējādi ir iespēja uzzināt, kādi notikumi risinājušies dažādās pasaules daļās ap to pašu laiku. Tas palīdz izprast kopsakarības un veidot noturīgu priekšstatu par mūsu civilizācijas vēsturi – un skolēnam šīs zināšanas nozīmē arī sekmīgi nokārtotus eksāmenus!

Karjerā jāiegulda, vēl skolas solā sēžot 25.04.2017 15:56

Jautājums par valsts izglītības iestāžu spēju jauniešus kvalitatīvi sagatavot darba tirgum, vienlaikus veicinot pieprasītāko un perspektīvāko amatu pratēju sagatavošanu, vienmēr ir bijis aktuāls. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka tieši augstskola ir tā institūcija, kas jauniešus sagatavo viņu izvēlētajai profesijai. Taču izšķiroša nozīme ir skolas solā gūtajām zināšanām, jo tās vislielākajā mērā ietekmē profesijas izvēli. Tāpat apsveicama ir katra jaunieša iniciatīva darīt vairāk nekā to pieprasa izglītības sistēma, jo tas ļauj, vēl skolas vai augstskolas solā esot, paplašināt zināšanas, apgūt jaunas prasmes un jau ieguldīt turpmākajā karjerā. Un šādu iespēju ir daudz – dažādi izglītojoši konkursi, semināri, pieredzes apmaiņas braucieni un citi.

BALTIJAS 1. VALODU SKOLA aicina pieteikties vasaras nometnei bērniem vecumā no 8-13 gadiem 20.04.2017 10:26

Nometnē bērni peldēsies, sauļosies, liedēsies, ēdīs saldējumu, veidos un piedalīsies nakts trasēs, jās ar zirgiem, ies pirtiņā, šūposies vai lēkās uz batuta, piedalīsies un paši veidos vakara disenītes, un veiks dažādus eksperimentus. Būs arī putnu dziesmas un eži, un tīra daba, un naktī zvagznes, un draugi, un pilnīga brīvība un atpūta.


Vēl bērni apgūs (tas ir svarīgākais vecākiem), IEMĪLOT UN RADOT SEV SAPROTAMU VIDI - angļu valodu, inženierzinātnes, dabas zinātnes, sportu, sadarbību.

2018. gada Latvijas budžets tiks sastādīts 22. aprīlī 19.04.2017 09:21

Ekonomikas un kultūras augstskolā 22. aprīlī norisināsies lietišķā spēle studentiem, kuras mērķis – sastādīt un apstiprināt alternatīvu Latvijas budžetu 2018. gadam.

Notiks starptautiska konference “Jaunas pieejas speciālās mūzikas izglītībā” 13.04.2017 16:21

Piektdien, 28. aprīlī, Rīgas domes (Rātslaukums 1) Sēžu zālē plkst. 9.00 sāksies starptautiska konference “Jaunas pieejas speciālās mūzikas izglītībā”, kas notiek Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas ietvaros.

Rīgas bērnus un jauniešus aicina izvēlēties vasaras nometni 04.04.2017 19:18

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina vecākus kopā ar bērniem izvēlēties vasaras nometni. Rīgas izglītības iestāžu organizēto vasaras nometņu saraksts ar kantakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par nometnes mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm ir pieejams tīmekļa vietnē E-skola.lv - Izglītība sadaļā „Aktuāli”.

Rīgas skolas un bibliotēkas dāvinājumā saņems Kristīnes Čilveres grāmatu “Dzīvnieki un cilvēks” 27.03.2017 16:27

Trešdien, 29. martā, plkst. 12.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas telpās Brīvības ielā 49/53 (2. stāvā) Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Rīgas Centrālā bibliotēka saņems dāvinājumu – Kristīnes Čilveres grāmatu “Dzīvnieki un cilvēks”, kas tiks katrai Rīgas pašvaldības skolai un visām Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkām.

Rīgas skolas īstenos Latvijas valsts simtgades projektu “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana” 20.03.2017 14:31

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina Rīgas pašvaldības dibinātās skolas iesaistīties jauniešu iniciatīvas projektā “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”, kas veltīts Latvijas valsts simtgadei. Projektā galvaspilsētas skolas var piedalīties konkursā, lai pretendētu uz finansējuma saņemšanu iestādes teritorijas apzaļumošanai.

Aicina pieteikt projektus Rīgas bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai vasarā 17.03.2017 14:29

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2017. gada vasarā, kurā aicina piedalīties biedrības un nodibinājumus, kuri organizē darbu ar bērniem un jauniešiem un savu darbību veic Rīgas administratīvajā teritorijā.

Rīgas pirmsskolu pedagogi iegūs starptautisku pieredzi 13.03.2017 13:37

Rīgas 252. pirmsskolas izglītības iestādes pedagogi no 13. līdz 17. martam dosies uz Beļģiju, kur piedalīsies nedēļu ilgā mācību seminārā par valsts valodas mācīšanu mazākumtautību bērniem. Šī jau būs trešā mācību vizīte Eiropas Savienības Izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas „Erasmus+” projekta „Reiz tikās 4 ceļotāji... Valsts valodas apguves veicināšana mazākumtautību bērniem” ietvaros.

Izsludina vasaras nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu Rīgā 06.03.2017 22:01

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina vasaras nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu, kura rezultātā tiks piešķirti finanšu līdzekļi vasaras nometņu organizēšanai biedrībām un nodibinājumiem, kas savu darbību veic Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā un īsteno darbu ar bērniem un jauniešiem.

Kādēļ apmeklēt izstādi “Skola 2017”? Lūk, seši tādēļ! 22.02.2017 11:40

Jau šonedēļ, no 24. līdz 26. februārim Ķīpsalā izstādē “Skola 2017” vairāk nekā 140 dalībnieki no 15 valstīm piedāvās augstākās un vidējās izglītības iespējas, kursus, interešu izglītību un e-studijas. Lai neapmaldītos plašajā izstādes piedāvājumā piedāvājam piecas interesantas „rozīnītes”!

Izstādē “Skola 2017” atrodi savu profesiju! 20.02.2017 20:12

No 24. līdz 26. februārim Ķīpsalā notiks izstāde “Skola 2017”, kurā skolēni varēs iegūt visaptverošu informāciju ne tikai par augstāko izglītību Latvijā un ārzemēs, bet arī par profesionālo izglītību. Sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj, kā tieši profesionālā izglītība viņiem palīdzējusi sasniegt savus mērķus.

Veikti grozījumi saistošajos noteikumos bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai Rīgas skolu 1. klasēs 17.02.2017 14:58

2017. gada 16. februārī stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos „Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas paredz vairākas izmaiņas. Noteikumi pieejami tīmekļa vietnes E-skola.lv - Izglītība sadaļā “Skolas”.

Aicina vecākus uz Atvērto durvju dienām Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs 17.02.2017 14:56

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no 1. marta līdz 31. maijam plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizāciju un ikdienas norises pirmsskolā.

Uzzini, izmēģini un izvēlies izstādē “Skola 2017”! 13.02.2017 18:58

Plaša informācija par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, mācībspēku un studentu konsultācijas, profesiju “pielaikošana”, randiņš ar karjeras konsultantu un aizraujošas aktivitātes – tas viss un vēl daudz kas vairāk sagaida Latvijas zinātkāros jauniešus izglītības izstādē “Skola 2017”, kas no 24. līdz 26. februārim notiks Ķīpsalā.

Meklē finanšu ekspertu skolēnu vidū! 06.02.2017 11:53

Ekonomikas un kultūras augstskola (EKA) sadarbībā ar Alberta koledžu (AK), Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) un Latvijas Banku aicina skolēnus piedalīties olimpiādē Finanšu ābece 2017!Olimpiādes uzvarētājs iegūs budžeta vietu studijām, balvas tiks visiem skolēniem, kuri pieteiksies cīņai par finanšu eksperta titulu.

11. februārī Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā nodarbība bērniem “Kā dzīvoja senie ļaudis?” 02.02.2017 18:52

11. februārī plkst. 12.00 Latvijas Nacionālais vēstures muzejs Brīvības bulvārī 32, Rīgā, aicina ģimenes ar pirmskolas vecuma bērniem un jaunāko klašu skolēniem uz pasākuma cikla “Muzejs ģimenei” nodarbību “Kā dzīvoja senie ļaudis?”.

King’s College direktore Adele Stenforda: Britu skola Latvijā būs vieta, kur apvienota akadēmiskā disciplīna un radošums 31.01.2017 14:14

Piektdien 27.janvārī Rīgā ieradās King’s College Britu skolas Latvijā jaunieceltā direktore Adele Stenforda (Adele Stanford), lai vadītu skolas organizēto pasākumu “Meet the Headteacher Evening”(“Iepazīšanās vakars ar direktori”). Pasākuma laikā ģimenēm, vecākiem un citiem interesentiem bija iespēja iepazīt jauno direktori, kā arī uzzināt viņas vīziju par pirmo Britu skolu Latvijā.

Rīgā latviešu valodas bezmaksas kursu grupas jau nokomplektētas 10.01.2017 17:35

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka jau otrajā dienā pēc pieteikšanās izsludināšanas ir nokomplektētas visas latviešu valodas bezmaksas kursu grupas, kur mācības paredzētas pavasarī. Izglītības iestādes informē, ka palikušas nedaudz brīvas vietas grupās, kur mācības paredzētas rudenī.

Rīgas iedzīvotājus aicina pieteikties latviešu valodas bezmaksas kursiem 08.01.2017 12:35

No pirmdienas, 9. janvāra, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina Rīgas iedzīvotājus pieteikties latviešu valodas bezmaksas kursiem. Informācija par pieteikšanos, tajā skaitā kontakttālrunis un izglītības iestādes atrašanās vieta pieejama tīmekļa vietnēs: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta..., Riga.lv Valodas apmācības vietu Rīgas iedzīvotāji varēs izvēlēties paši sev izdevīgā vietā atbilstoši pievienotajam sarakstam un pieteikties tieši pie kursu īstenotājiem.

Nākamā lapa