Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Britu nedēļas ietvaros uz semināru Latvijā ierodas prestižo skolu King’s College dibinātājs Sers Rodžers Fraijs

Redakcija
Redakcija

30. novembra seminārā “Lielbritānijas izglītība un neakadēmiskās mācīšanās ieguvumi” uzrunās arī princis Edvards, Veseksas grāfs, King’s College Madrides skolas direktore Douna Akjureka (Dawn Akyürek), Latvijas izglītības eksperte, VISC pārstāve Zane Oliņa.

Lai piedalītos īpašā izglītītības seminārā, kas notiks Britu nedēļas ietvaros, Latvijā ierodas starptautiski prestižā britu skolu tīkla King’s College dibinātājs Sers Rodžers Fraijs, kā arī King’s College Madrides skolas direktore Douna Akjureka (Dawn Akyürek). Seminārs notiks 30. novembrī no plkst. 10.00 RISEBA H2O telpās, un tajā īpaša uzmanība tiks pievērsta neakadēmiskajām apmācībām jeb mācībām ārpus klases telpas. Semināru ar savu klātbūtni un lekciju pagodinās arī princis Edvards, Veseksas grāfs, kurš ir starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Awards patrons. No Latvijas seminārā piedalīsies un par iniciatīvu izglītības pārejai Latvijā uz kompetencēs balstītu apmācību runās izglītības eksperte, VISC pārstāve Zane Oliņa.
“Britu skolās, kāda ir arī King’s College, skolēni mērķtiecīgi tiek rosināti savas akadēmiskās zināšanas pilnveidot gan klasē, gan arī ārpus tās. Viņi tiek īpaši motivēti papildu regulārajai mācību programmai intensīvi iesaistīties dažādās nodarbībās, tajā skaitā tādās, kuras iemāca saprast un novērtēt arī vispārcilvēciskas vērtības kā solidaritāte, godīgums un tolerance,” uzsver Douna Akjureka, King’s College skolas Madridē (Spānijā) vadītāja. Viņa seminārā strāstīs par savu pieredzi, kā jauniešus veidot par atvērtām, radošām un enerģiskām personībām.
Starptautiski pazīstamā izglītības institūciju tīkla King’s Group dibinātājs un tās vadītājs Sers Rodžers Fraijs ir atzīts izglītbas eksperts gan Lielbritānijā, gan ārpus tās robežām. Par savu ieguldījumu britu izglītības attīstībā, Karaliene Elizabetes II 2012. gadā Seru Rodžeru Fraiju iecēlusi bruņinieku kārtā. Savu pirmo prestižās izglītības skolu Sers Rodžers Fraijs atvēra 1969. gadā. 45 gadu laikā King’s Group skolu tīkls paplašinājies un tajā šobrīd iekļaujas septiņas skolas Lielbritānijā, Spānijā un Panamā.

2017. gada septembrī Rīgā tiks atklāta Baltijā pirmā King’s College, Britu skola Latvijā. Tās mācību programmu ir atzinusi Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. Britu skola Latvijā nodrošinās skolēniem iespēju apgūt Britu Nacionālo mācību programmu ar plašu priekšmetu klāstu, kas ļaus sagatavoties IGSCE, AS un A līmeņa eksāmeniem, kas dod iespēju skolēniem startēt iestājeksāmenos tādās prestižās universitātēs kā Kembridža, Oksforda, Bērklija, Hārvarda un citās.

Britu nedēļa Latvijā notiks no 28. novembra līdz 2. decembrim, un tās ietvaros plānoti ne tikai izglītības, bet arī kultūras, informatīvie un izklaides pasākumi.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv