Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Aicina vecākus uz Atvērto durvju dienām Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs

Redakcija
Redakcija

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no 1. marta līdz 31. maijam plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizāciju un ikdienas norises pirmsskolā.

Tā kā Rīgā no 2010. gada bērnus pirmsskolā piesaka tikai elektroniski, nevis iestādē klātienē, tad Atvērto durvju dienu pasākums ir lieliska iespēja iepazīties ar iestādes vadību, personālu, kā arī noskaidrot interesējošos jautājumus par bērnudārznieku ikdienas gaitām.

Rīgas pašvaldības pirmsskolas iestāžu Atvērto durvju dienu norises laiki un kantaktinformācija pieejama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē E-skola.lv - Izglītība, sadaļā “Aktuāli”.

Lai piedalītos Atvērto durvju dienas pasākumā, lūdzam vecākus iepriekš pieteikties pa tālruni izvēlētajā iestādē, ko var atrast kopējā sarakstā. Līdzi jāņem personas apliecinošs dokuments, labs noskaņojums un maiņas apavi.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv