Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Video: Rīgā pasniegtas Gada balvas interešu izglītībā

25.novembrī Mūzikas namā „Daile” tika sumināti Rīgas labākie interešu izglītības pedagogi un audzēkņi. Nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” balvu saņēma Rīgas 45. vidusskolas koncertmeistars Juris Kļava un Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” interešu izglītības skolotājs Konstantīns Haldins.

Šogad Gada balvai bija izvirzīts 61 nominants, no tiem viskuplākā skaitā bija pieteikti kultūrizglītības, vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pasniedzēji. Kopskaitā balvas saņēma 23 laureāti – divi nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, viens nominācijā „Debija interešu izglītībā”, 11 nominācijā „Par ieguldījumu interešu izglītībā” un 9 nominācijā „Par sasniegumiem interešu izglītībā.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Epadomi piedāvā videoieskatu pasākumā
Vērtējums: +1
" Advents, cilvēcīgā valodā runājot, ir iespēju laiks - Dieva piešķirtas un Viņa Debesu Baznīcas "apstiprinātas" atjaunotnes un sevis, savas sirds un dvēseles izgaismošanas laiks tuvojošās Jēzus piedzimšanas gaismā. "
/ Didzis Kukainis /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv