Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:69, Did:0, useCase: 0

Neļaujiet matemātiķiem mizot ābolu

Neļaujiet matemātiķiem mizot ābolu
Ābola mizošana pusnaktī var izvērsties par piedzīvojumu. Bet labāk - ne.
Publicitātes foto

Malvīne ir naktsputns. Kā jau visi skolnieki - matemātiķi, kas nevis sapņo, bet risina skaitļu rēbusus arī miegā. Silts padoms - pabarojiet līdzīgus radījumus pirms paši ejat gulēt ne tikai ar vakariņām, bet iešķiebiet arī ko garšīgu.

Kas notiek, kad tiek pārkāpti noteikumi?

Ābola mizošanu pavadošais Malvīnes monologs:

"Paveram ledusskapi - hm, nekā garšīga, bet kaut ko gribas. Tā, apsekojam tālāk virtuvi. Kekss, fū negribas, paveram trauku skapīšus, fui, mamma savus žāvētos kalmārus varētu turēt sev zem spilvena, nevis novietot tur, kur tie maitā manus estētiskos uzskatus. Pēē. Pabļaujam mammai - smird, smird, vai vari izvākt. Hm, sasodīts, viņa laikam jau snauž.

Nu labi. Ejam tālāk. OOOOO - te ir ābols. Jā, tā ir lieta. Atceros kā dziļā bērnībā laukos pie vecmāmiņas un Papa mums ar māsīcu dikti garšoja nomizoti un sagriezti āboli. Nabaga Paps. Viņš parasti šo lauku delikatesi gatavoja sev, bet mēs ar māsīcu pamanījāmies visu porciju parasti nočiept.

Hm, kā būtu, ja es tagad pati pamēģinātu nomizot un sagriezt ābolu? Raugoties uz Papa roku veiklajām kustībām neizskatījās, ka tas būtu sarežģīti. Tā, kur mums ir piemērots nazis? Atradu! Mamma malacis - visu nomazgājusi, salikusi pa vietām. Pilnīgi pareizi, lai man - princesei - būtu ērtāk paņemt. Bet nu tagad pie lietas.

Paņemam ābolu kreisajā rokā, mēģinam noturēt, labajā rokā man ir nazis. Lēni tuvinu asmeni Sniegbaltītes cienīga ābola sārtajai mizai (turies, tūlīt tevi šķels). Eiiiiii, kur palika ābols? Sasodīts, jau aizmuka zem gada. Bet es taču tik cieši turēju.

Joprojām turam cieši nazi, jo kazi, ja nolikšu vairs nemācešu pareizi satvert, lienam zem galda, sasitam galvu, bet ābols rokā. Atkārtojam pirmo kustību - tuvinu nazi mizai. Yeeeees, trāpīju... Bet fuck - par dziļu iegriezu.

Tā tagad nazis jādabū ārā no ābola, jo saskaņā ar procedūru ābols vispirms ir jānomizo, pēc tam jāsagriež. Šitā man sanāks vispirms sagriezt... Nē, nē, neiet krastā. Noliekam ābolu uz grīdas, atsepramies pret to ar kāju un velkam nazi ārā. Ir! Uzvara!

Sākam no sākuma, nazis kreisajā, ābols labajā, tuvinam asmeni. Ei, kas notika? Mēs taču nedzīvojam seismiskajā rajonā, kāpēc tāda zemestrīce? Johaidī, es taču izrādās nevis griežu bet ar nazi situ pa ābolu no visa spēka, tad pa galda virsmu, pati ar kājām nez kāpēc piesitu ritmu pa grīdu. Ceru, ka Brunis nepamodīsies un nenāks augšā. Ko es viņam teikšu? Eeee...eees neee...eeekooooo, es tikai ābolu mēģinu nomizot... Neticēs, maita.

Sākam atkal. Izlaižam ievaddaļu, jo ābols un nazis rokā. Mēģinam mizot. Iegriežam. Tā, miza gan man te kādi 5 cm bieza, be tas nekas. Visi te runā par ķīmiju, ķīmiju, ar ko apsmidzināti augļi. Tātad, jo biezāka miza nogriezta, jo labāk. Griežam, griežam, ļoti labi sanāk. Eiiiii, kur ābols?

Futbolbumbu izdomājis patēlot un tagad ripināsies pa visu virtuvi, slidīgs maita, nemaz tā nevar satvert, kā zutis locās arā no manām rokām. Tā, noķēru. Bet kur ir nazis? Hm, cik perfekti iedūries galda dēļu šķirbā! Cik smuki. Drusku jāpapriecājas.

Tā, pie darba, pie darba. Ābols vēl jāsagriež gabaliņos. Atrodam dēlīti, noliekam ābolu, sagatavojam nazi. Ir. Pāgriezu uz pusēm. Aiii, palīgā, tur taču ir serde, tā arī jādabū ārā. Vēl viena zemestrīce, vēl viens futbols un arī šī lieta paveikta.

Tagad mazos, mazos kubiciņos griežam to pašu mazumiņu, kas palicis pāri no ābola. Hm, ko rīt teiks mamma? Šķiet ābola uz šķīvja ir mazāk kā izsmērētas tā daļas pa visu virtuvi.... Fui, cik netīri. Jāiet prom uz savu istabu, es nemīlu neestētiskus skatus.

Dators, Skype, draudzene un draugs, ābols sagriezts gabaliņos - jā tā ir dzīve!!!! Un es mīlu mammu! Par to, ka viņa mani saprot un pabaro. Es laikam esmu virtuves katastrofa un, ja kādreiz pirkšu dzīvokli vai māju, virtuves TUR NEBŪS!!!!"