Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:69, Did:0, useCase: 0

Mans ceļš uz sievišķību...

Redakcija
Redakcija

Manas pārdomas par sievišķību aizsākās brīdī, kad sapratu- nav laika iedot buču savam bērnam, nav laika pieglausties savam vīram, izcept garšīgus cepumus saviem mājiniekiem, kuru smarža vien jau stāsta par mājīgumu un jaukiem kopā būšanas mirkļiem.

Man jau trīs mēnešus neatliek laika apciemot savu mīļo krustmāti un pasēdēt kafejnīcā ar savu bērnības draudzeni. Tāda jau ir tā mūsu ikdiena - pienākumi, laika maz, darba daudz – skanēja no visām pusēm, un es parakstījos zem šiem saukļiem. Nākošās manas šaubas par manu sievišķo pusi radās, kad ieklausījos visos saukļos par to, ka jāaiziet vēl uz solāriju, jāuzziež pretgrumbu krēms, jāuzvelk augstpapēžu kurpes, tad gan es būšot īsta sieviete. Iespējams ,un tomēr kaut kādas šaubas aizvien vēl krājās. Un tad kādā brīdī sapratu, ka tas ir stāsts nevis par mani, bet par to, kādu grib redzēt mani citi un kāda esmu sabiedrībai sievišķīga un skaista.
Tā sākās mans cits ceļš - sevis izzināšanas, atklāsmju ceļš - kas notiek ar mani un ko gribu es.

Soli pa solim sapratu – tas ir mans, tas ir tas, ko meklēju - atrast savas atbildes, izprast savas emocijas, būt pārliecinātai par sevi tāda kāda esmu. Katra stunda, ko veltīju pašatklāsmei man kļuva par notikumu, iedvesmoja mani un lika man celties spārnos - tik daudz jauna un interesanta sāka notikt manā dzīvē un tikai tad sāku saprast, kas man kā sievietei ir nepieciešams.

Sapratu, ka atklātība pret sevi, uzdrīkstēšanās paust savas emocijas un mirkļa apzināšanās burvīgums, man sniedz atbildes uz jautājumiem par to, kāda es esmu.
Grūti nosaukt konkrētas lietas, jo katrai no mums tās ir citas, bet tas ir to vērts, palūkoties pa šo spraudziņu un sajust pārmaiņas.

Un nu jau ar citu iedvesmu, skatu uz lietām un notikumiem, veidoju savu dzīvi krāšņāku un bagātāku.
Neslēpšu, ka joprojām man patīk nopirkt jaunu kleitu un pieskaņot tai rotas, aiziet pie kosmetologa utt., arī tās ir rūpes par sevi, bet tas jau ir kaut kas vairāk- pārliecība par sevi, dzirkstošs smaids un brīvība savās izvēlēs - šis ir mans sievišķības komplekts. Un tas man patīk daudz vairāk.

Raksta autore:Dana

Ja arī tu gribi atrast savu ceļu uz sievišķību, apmeklē semināru kursu "Sievietes būtība" un atrodi atbildes uz tieši tev svarīgajiem jautājumiem... Informācija par semināru, tā norisi un tuvāko sākuma datumu SIEVIETES BŪTĪBA

     [+] [-]

, 2011-01-27 16:09, pirms 8 gadiem
Tas ir kaut, kas jauns Latvijā Sieviete ir tik ļoti pietuvojusies vīriešu pasaulei, ar atbildīgiem amatiem un lielu algu, ka sievišķība nemanāmi pazūd. Liela daļa sievietes par ērtāko apģērba gabalu uzskata bikses. Vai tad kleita nav sievišķīgāka?

     [+] [-]

, 2011-01-28 00:48, pirms 8 gadiem
Es nu noteikti esmu pilnībā pārgājusi uz biksēm. Dažreiz domāju, ka nebūtu sliti uzvilkt kaut ko sievišķīgāku, bet saprotu, ka manā garderobē vispār nav nevienas kleitas.

     [+] [-]

, 2011-01-28 13:37, pirms 8 gadiem
Kad es sajuutos sievisskkiiga, tad mans viirs uzreiz savaadaak pret mani izturas, laikam to var redzeet arii uz aaru

     [+] [-]

, 2011-01-29 00:58, pirms 8 gadiem
Laikam gan var redzēt. Arī es esmu to pamanījusi pie sava drauga, tad viņš daudz savādāk izturas arī pret mani.

     [+] [-]

, 2011-01-29 10:27, pirms 8 gadiem
tas ir tiesaam jauki, ka ir sievietes, kas veelas buut sievietes - domaat par sevi un gimeni un cerams dariit to bez cigaretes zobos

     [+] [-]

, 2011-01-29 11:23, pirms 8 gadiem
ieinteresējāt gan

     [+] [-]

, 2011-01-29 13:58, pirms 8 gadiem
ko tādos kursos var iemācīties?

     [+] [-]

, 2011-01-29 16:13, pirms 8 gadiem
Raksts tiešām izraisa pārdomas par sievietes būtību.

     [+] [-]

, 2011-01-29 16:26, pirms 8 gadiem
Vai tiešām ir tik grūti būt sievišķīgai?

     [+] [-]

, 2011-01-29 19:20, pirms 8 gadiem
nu,taa jau ir. neko nepadarisi. esam kluvusas puiciskas ne tikai apgeerbaa bet arii uzvediibaa.

     [+] [-]

, 2011-01-29 22:24, pirms 8 gadiem
Es arī gribētu zināt, ko es gribu, taču neticu, ka kāds cits manā vietā to varētu zināt, ja pati nezinu.

     [+] [-]

, 2011-01-30 11:39, pirms 8 gadiem
Uū rakstīja: Es arī gribētu zināt, ko es gribu, taču neticu, ka kāds cits manā vietā to varētu zināt, ja pati nezinu.
Tad jau redz kur iespēja aiziet un uzzināt.

     [+] [-]

, 2011-01-30 19:58, pirms 8 gadiem
Sievišķību mēs katra izprotam savādāk. Būt sievišķīgai nav grūti, drīzāk brīdī, kad atklāj sievišķības īpašo sajūtu- to,ko dzīvē ienes maigums un brīvība paust emocijas ko izjūti- rodas vārdos nepasakāms vieglums!

     [+] [-]

, 2011-01-31 18:40, pirms 8 gadiem
Kursi domāti sievietēm, kuras ir kaut reizi aizdomājušās par to, ko nozīmē vārds sievišķība un vai es esmu, vēlos, gribu būt sievišķīga. Mūsdienu sabiedrībā sieviete it kā var visu - bet vai visas šīs izvēles ir apzinātas – vai varbūt lielā mērā tas ir tas, ko no manis kā sievietes, pieprasa mūsdienu pasaule.
Tad nu lūk- kursos iespējams meklēt tieši savas atbildes - ko vēlos es, kas sagādā prieku būt tādai sievietei kā vēlos es. Varbūt tie ir stereotipi, audzināšanas sekas, ka šobrīd savu dzīvi veidoju tieši tādu kāda tā ir un nejūtos īsti laimīga! Sevis izzināšanas ceļš un apzinātākas izvēles turpmāk - varētu būt daži ieguvumi no šiem kursiem.
Http://www.RezervesDALAS24.Lv