Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:69, Did:0, useCase: 0

Tatjanas iedvesmojošās pārvērtības jeb kā zaudēt liekos 60 kg. 1.daļa

Tatjanas iedvesmojošās pārvērtības jeb kā zaudēt liekos 60 kg. 1.daļa
Tatjana ir pārliecināta, ka, ja sieviete kaut ko vēlas, viņa to izdarīs jebkurā veidā. „Ja tu centies ko darīt, bet ar laiku sāc meklēt attaisnojumus tam, lai to nedarītu – tas tev nav...

„Viss! Ar rītdienu sākšu diētu!” nolēmu, uzkāpjot uz svariem un konstatējot, ka mēneša laikā esmu pieņēmusies par 2kg.
Mēs esam gatavi atteikties no visa veida ēdieniem un praktiski neēst neko, lai zaudētu svaru. Bet pēc mēneša jau noriebušies tikai salāti un augļi un gribās apēst kaut ko gardu un sātīgu. Un diētai tiek atmests ar roku.

Cik no mums, sievietēm, tā nav darījušas? Nekļūdīšos, ja teikšu, ka gandrīz katra no mums kādreiz ir saņēmusies uzsākt diētu. Bet uz cik ilgu laiku?

Kad mēs uzsākam diētu, tas nozīmē, ka neesam apmierinātas ar savu ārējo izskatu. Iesākumā šī apņemšanās ir augstākajā pakāpē – nomest kādu kilogramu. Bet kur gan vēlāk tā noplok? Protams, nav jau tā, ka mēs padodamies bez rezultātiem. Dienā neēdot neko vai ēdot minimāli un ievērojot sazin kādas internetā izlasītas diētas, mēs varam zaudēt svaru diezgan ātri. Bet tik pat ātri pēc diētas beigšanas mēs šo svaru arī atgūstam un divtik lielā porcijā. Ne tā?

Parasti, tām sievietēm, kuras uzsāk vājēšanu, tāpat jau ir normālas ķermeņa aprises un nebūt neatgādina apaļas bumbiņas. Bet kā ar tām sievietēm, kuras ir vairāk kā korpulenta izskata un vēlas notievēt? Viņām tas nākas daudz grūtāk. Taču nekas nav neiespējams. Pastāstīšu par 45 gadus veco Tatjanu, kas agrāk svēra 124 kg, bet tagad jau gandrīz 4 gadus savu svaru notur 60kg robežās, neievērojot nekādas diētas un ēdot visu, kas kārojas.

Tatjana ir ungāriete, un, kā jau ungāriem pienākas, ēd viņi daudz un sātīgi. Tieši tādēļ varbūt Ungārijā ir tik daudzi cilvēki ar liekā svara problēmām. Tatjana visu savu mūžu ir bijusi korpulenta. Bet ne reizi nav vēlējusies ļoti notievēt un bijusi vairāk vai mazāk apmierināta ar savu izskatu. Sākumā tie bija tikai 80 kg, bet pēc tam viņa pieņēmās svarā neticamā ātrumā. Taču, kad Tatjanai apritēja 40 gadi, viņas mamma viņai atsūtīja savu bildi. Bildē bija 60 gadus veca sieviete, kas bija apvēlusies un izskatījies neglīta un nolaista. Tajā mirklī Tatjana nolēma, ka nekad neizskatīsies tā, kā sava māte. Tā viņa 2006. Gadā apņēmās izmainīties kā cilvēks.

Tatjanai bija visas problēmas, kādas parasti piemeklēja cilvēkus ar lieko svaru: enerģijas trūkums, miegainība, neremdināma ēstgriba. Jā, Tatjana ēda visu pēc kārtas. Viņas mīļākais ēdiens bija trekna cūkgaļa, ribiņas mērcē, grilēta vista, visādi uzlējumi, krēmi, baltmaize, kūkas, bulciņas, šokolādes krēms, biskvīti un vēl visi citi našķi. Vienā ēdienreizē viņa apēda ap 2 kg ēdiena un mēnesī tas viņai izmaksāja ap 400 ls.
Kā jau cilvēkiem ar lieko svaru, arī Tatjanas kustību daudzums bija ierobežots, jo vairāk kustoties viņai sāka trūkt elpa. Tāpat, Tatjanai jau no bērnu kājām ir problēmas ar aknām, līdz ar to liekais svars saasināja sāpes gurnu daļā.

Salīdzinājumam - agrāk Tatjana ar piepūli spēja noiet 50m, un tad tas vēl bija daudz, tagad viņa bez problēmām var apstaigāt visu Rīgu, vēl pie tam augstpapēžu kurpēs.

40 gadu dzimšanas dienā, Tatjanai bija daudz pārliecības un gribasspēka. Savu pārliecību un drosmi viņa meklēja it visā: apkārtējo uzmanība, vēlme staigāt, apģērbs. Viņa gāja veikalos un lika sev klāt kleitas, kurās labprāt vēlētos ielīst. Spogulī viņa redzēja to lielo atšķirību, cik lielā mērā viņas liekais svars pārsniedz kleitiņas aprises.

Salīdzinājumam - toreiz viņas vidukļa apkārtmērs bija 180 cm, tagad tas ir 58.

Viņai bija doma par operācijām, bet Tatjana saprata, ka uz to nevar īsti paļauties. Tad viņa sastapa dietologu dakteri Hazānu. Dakteris pārliecināja Tatjanu ar savu diezgan nežēlīgo un stingro raksturu. Tatjana uzsāka diētu 2006. gadā. Viņai tika sastādīta speciāla programma, kurā tika iekļauts gan ēdiens, gan dažādas vakuum procedūras Nākotnes veselības centrā Weyergans.

Vissmagākās bija pirmās trīs dienas. Ja agrāk Tatjana vienā ēdienreizē varēja apēst 2 kg ēdiena, tad tagad viņai bija jāiztiek ar krietni vien mazākām porcijām, jādzer daudz ūdens. Trīs pirmos mēnešos Tatjanai nācās grūti pārvarēt un atradināties no pierastā. Viņa atteicās no jebkāda veida alkohola, un nelieto to vēl šobaltdien.

Ļoti interesanti ir tas, kā Tatjana piespieda dzert sev ūdeni. Tatjana stāsta, ka pa visu māju viņa novietoja glāzes ar ūdeni, tādējādi ikreiz, kad viņai sagribējās ēst, Tatjanas acu priekšā bija glāze ar ūdeni, ko izdzert un pārvarēt izsalkumu. Un tas darbojās. Lai novērstu domas no ēdiena un vēlmes katru mīļu brīdi kaut ko pagrauzt, Tatjana sāka mācīties Latviešu valodu. Triju mēnešu laikā, Tatjana jau labi zināja to. Viena mēneša laikā Tatjana zaudēja 8 kg, bet programmu iecerēto 9 mēnešu laikā, pabeidza 8 mēnešos.

Kopš tā laika Tatjanai pārstāja sāpēt kājas, noregulējās vielmaiņa, nebija dzeltenas mēles un aknas darbojās labi. Viņas asinsspiediens un menstruālais cikls stabilizējās. Veselības stāvoklis manāmi uzlabojās.

Dzīve pēc diētas.

Tatjanas dzīve pēc diētas izmanījās uz visiem 180 grādiem. Mainījās viņas ēdiena uztvere. Viņa ēda daudz salātus, rupjmaizi, zivis, avokado, dārzeņus, augļus (mango un zaļi apcepti banāni). Nedēļā viņa apēda divus kartupeļus. Viņa beidzot varēja vilkt kleitas, pēc kurām tik ļoti ilgojās. Viņa atteicās no jebkādiem pusfabrikātiem un ātrajām uzkodām. Pēc diētas viņas oža manāmi uzlabojās, līdz ar to ēdienu viņa izvēlējās pēc smaržas, un Tatjana bez problēmām varēja noteikt vai produkts ir svaigs, vai nē.

Taču ne viss pēc diētas bija tik spīdoši labs. Tatjanas organisms pēc diētas sāka reaģēt uz laika apstākļu pārmaiņām. Ja laiks kļūs drīzumā auksts, tad Tatjanai sākās muskuļu sāpēs, bet ja tuvojās lietus – sāpēja galva. Viņai bija problēmas ar ādu, tā zaudēja tonusu. Parādījās tumši loki zem acīm, atkarājusies āda zem zoda. Tatjana visas šīs problēmas atrisināja ar kosmetologu palīdzību, vakuumu masāžām, kas piespiež ādu elpot, nākotnes veselības centrā „Weyergans”. Viņas āda atjaunojās viena gada laikā.

Kā viņai izdodas noturēt savu svaru nemainīgu jau 4 gadus?

Tatjana katru dienu nodarbojas ar vienkāršiem vingrojumiem, kas sniedz viņai enerģiju un dzīvesprieku visai dienai. Katru rītu 15 minūtes Tatjana pielieto Oko vingrojumus - Kilhem K., "Oko Vozroždenija. Pjat Tibetskih žemcužina”-, kas ir tibetiešu mūku vingrojumi, kā arī body building un masāžu ar koka rullīti. Tāpat viņa lutina ķermeni ar dažādām eļļām – vīnogu, olīvu, avokado un valriekstu eļļas-, kā arī dzer Nutre care Collamin, kas organismam piegādā vajadzīgos vitamīnus, kas vajadzīgi kolagēna sintēzei. Kolamīnā esošo tīro aminoskābju spektrs precīzi atbilst dabiskam daudzumam, kas nepieciešams ādai, kauliem un locītavām.

Tagad Tatjana var ēst ko viņa vēlas. Tatjanas vārdiem: „ Ir jāpatīk ēst!”. Kāds ir viņas noslēpums? Viņa ēd daudzveidīgu pārtiku: vienu dienu zivis, vienu - gaļa. Tatjana ievēro atslodzes dienas, ēd vienā un tajā paša laikā katru dienu: 9 no rīta, 3 pēcpusdienā un 9 vakarā. Tatjana apgalvo, ka tas ir mīts, ka pēc sešiem nedrīkst ēst. Viņa jau 4 gadus ievēro šos ēšanas laikus un vēl jo projām nav pieņēmusies svarā četru gadu laikā. Protams, arī vīriešu attieksme pret viņu ir izmainījusies uz labāko pusi, tīksminās Tatjana.

Tatjanas ieteikums sievietēm.

„Ja vēlies notievēt un tev nesanāk, jo nepietiek spēka, tad tici man, tev tas nav vajadzīgs”. Tatjana ir pārliecināta, ka, ja sieviete kaut ko vēlas, viņa to izdarīs jebkurā veidā. „Ja tu centies ko darīt, bet ar laiku sāc meklēt attaisnojumus tam, lai to nedarītu – tas tev nav vajadzīgs” saka Tatjana.
„Manuprāt, mūsdienās sievietei ir jābūt stiprai. Viņai visu laiku jādomā, kāda viņa vēlas būt, nevis kādai viņai vajadzētu būt! Lai kaut ko izdarītu, tev jābūt pilnīgi pārliecinātai, kāda tu vēlies būt, ko tu vēlies. Ja sieviete tik tiešām to vēlēsies, tad panāks visu, jebkurā dzīves jomā” saka Tatjana.

Turpinājums sekos

     [+] [-]

, 2010-09-27 23:37, pirms 9 gadiem
Tiešām iedvesmojošs raksts. Es arī tā gribētu.

     [+] [-]

, 2010-09-27 23:41, pirms 9 gadiem
Apbrīnojami! Apskaužams gribasspēks!

     [+] [-]

, 2010-09-27 23:50, pirms 9 gadiem
Fantastiski! Tā fočene - pirms un pēc - nu tas ir kaut kas

     [+] [-]

, 2010-09-27 23:57, pirms 9 gadiem
Jā patiešam meitēns malacis

     [+] [-]

, 2010-09-28 00:11, pirms 9 gadiem
Jā, malacis! Bet bez speciālistu palīdzības diez vai tādus panākumus gūtu. Lielās lietās vienmēr vajadzīgs, lai kāds atbalstītu.

     [+] [-]

, 2010-09-28 00:23, pirms 9 gadiem
Pierītu, ka atbalsts vajadzīgs. Un ne tikai no speciālista puses, arī ģimenes atbalstam liela nozīme. Ja kāds mājās stūķēs vēderā kūkas un speķi, diez vai tāds rezultāts būs sasniedzams. Ja dzīvo viens, tad, protams, vieglāk. Pietiek arī ar speciālista atbalstu.

     [+] [-]

, 2010-09-28 01:15, pirms 9 gadiem
Iespaidīga atšķirība...šobrīd un pirms 4 gadiem.

     [+] [-]

, 2010-09-28 13:24, pirms 9 gadiem
Paldies, bilde superīga pilnīgi pašai sagribējās mainīt savu izskatu. Man arī derētu šo to nomest. Ne jau nu 60, bet tomēr.

     [+] [-]

, 2010-09-28 15:10, pirms 9 gadiem
Ja jau tas weyergans ir tik labs, derētu aizstaigāt uz tureni. varbūt tiešām alīdz?

     [+] [-]

, 2010-09-28 17:13, pirms 9 gadiem
Redz ko cilvēks spēj , ja grib. Mācība visām sievietēm, kas nespēj saņemties un veļas kā bumbiņas stenēdamas pa ielām un svīsdamas citiem zem deguna.

     [+] [-]

, 2010-09-28 23:03, pirms 9 gadiem
Ļoti interesants raksts/ Pamācošs un iedvesmojošs. Jāsāk man arī domāt par sava ķermeņa formu uzlabošanu. Iespējams, ka pat kopā ar weyergans speciālistiem. Konkursā piedalījos un ceru uz veiksmi.

     [+] [-]

, 2010-09-29 21:30, pirms 9 gadiem
Hazāna dieta esot skarba un ļoti efektīva.Atsauksmes par to -pretrunīgas, jo esot arī dažādi nevēlami blakusefekti,ko gan raksta autore nepiemin. Gribasspēks esot vajadzīgs milzīgs,bet papildus tam arī ļoti lieli materiālie ieguldījumi,jo visas nepieciešamās procedūras ir dārgas un ilgtermiņā izdevumu summa ir krietna. Protams, šis pasākums esotr uz mūžu,jo,ja principi netiekot ievēroti,tad svars atgriežoties un vēl lielāks kā iepriekš. Tādus stāstus esmu dzirdējusi.