Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:69, Did:0, useCase: 0

Video: Oļegs Znaroks- man galvenais ir mana ģimene

Drukāt

Tādu Oļegu Znaroku negadās bieži redzēt! Latvijas hokeja leģenda, ilggadējs Rīgas Dinamo un Latvijas izlases uzbrucējs un kapteinis, vēlāk Latvijas izlases, šobrīd Maskavas Dinamo un nu jau arī Krievijas izlases galvenais treneris, kopā ar Krievijas izlasi Arēnā Rīga aizvadīja 2 pārbaudes spēles pret Latvijas izlasi. LTV raidījumā "Sporta studija" ( LTV7 katru pirmdienu 21:15) ierasti skarbais Znaroks atklāj, ka galvenais vinā dzīvē ir viņa ģimene un arī savas komandas Oļegs Znaroks cenšas būvēt kā draudzīgas ģimenes. Arī lēmumu par Krievijas izlases vadīšanu, Znaroks pieņēmis tikai pēc konsultācijām ar ģimeni. Par sapņiem treneris saka: tuvākais sapnis ir Pasaules čempionāts, bet vispār lielākais sapnis ir, lai manas meitas būtu laimīgas!

LTV1 video no youtube.com

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,

" Gudrs ir tas, kas dzīvo tā, lai viņa ārējā dzīve saskanētu ar viņa iekšienē ilgoto, lai viņa lūpas runātu to pašu valodu, ko viņa sirds. "
/ Zenta Mauriņa /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv