Notiks grāmatas “Eduards Smiļģis. Trejgalv’s” prezentācija

Drukāt

Š. g. 21. novembrī plkst. 16.00 Dailes teātra telpās notiks Mudītes Šneideres grāmatas “Eduards Smiļģis. Trejgalv’s” prezentācija, kurā par grāmatas tapšanu un atmiņās par izcilo Latvijas skatuves personību dalīsies grāmatas autore Mudīte Šneidere, E. Smiļģa pētniece un Teātra muzeja vadītāja Rita Rotkale, Dailes teātra aktrise Olga Dreģe, izdevēji apgāds “Jumava”, E. Smiļģa pazinēji un domu biedri.

Notiks grāmatas “Eduards Smiļģis. Trejgalv’s” prezentācija

Mudītes Šneideres grāmata ir aizraujošs un intriģējošs biogrāfisks stāsts par izcilo režisoru un aktieri. Autore atklāj Eduarda Smiļģa dzīves un darba lappuses sākot no bērnības līdz pat mūža noslēgumam.
“Stāsti par Eduardu Smiļģi allaž ietiecas teiksmu un neticamības robežās, bet neticamākais ir tas, ka tā ir taisnība. Tāpat anekdotes par viņu.
Stāstos par Smiļģi mēdz būt pārspīlējumi? Tur jau tā lieta, ka viņš pats ir (bija) spilgtāks par jebkuru pārspīlējumu. Viņa dzīve, viņa teātris, viņa sievietes...”

Informāciju sagatavoja:
Reklāmas un sabiedrisko attiecību nodaļa
Apgāds „Jumava”
T, 67288104, 28860324
reklama@jumava.lv

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv