Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:69, Did:0, useCase: 0

Notiks grāmatas “Eduards Smiļģis. Trejgalv’s” prezentācija

Redakcija
Redakcija

Š. g. 21. novembrī plkst. 16.00 Dailes teātra telpās notiks Mudītes Šneideres grāmatas “Eduards Smiļģis. Trejgalv’s” prezentācija, kurā par grāmatas tapšanu un atmiņās par izcilo Latvijas skatuves personību dalīsies grāmatas autore Mudīte Šneidere, E. Smiļģa pētniece un Teātra muzeja vadītāja Rita Rotkale, Dailes teātra aktrise Olga Dreģe, izdevēji apgāds “Jumava”, E. Smiļģa pazinēji un domu biedri.

Mudītes Šneideres grāmata ir aizraujošs un intriģējošs biogrāfisks stāsts par izcilo režisoru un aktieri. Autore atklāj Eduarda Smiļģa dzīves un darba lappuses sākot no bērnības līdz pat mūža noslēgumam.
“Stāsti par Eduardu Smiļģi allaž ietiecas teiksmu un neticamības robežās, bet neticamākais ir tas, ka tā ir taisnība. Tāpat anekdotes par viņu.
Stāstos par Smiļģi mēdz būt pārspīlējumi? Tur jau tā lieta, ka viņš pats ir (bija) spilgtāks par jebkuru pārspīlējumu. Viņa dzīve, viņa teātris, viņa sievietes...”

Informāciju sagatavoja:
Reklāmas un sabiedrisko attiecību nodaļa
Apgāds „Jumava”
T, 67288104, 28860324
reklama@jumava.lv