Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:69, Did:0, useCase: 0

Kādos purvos bridīsi, tādus večus dabūsi!

Redakcija
Redakcija

Lasīju pastāstus par dažādu sieviešu dažādām pieredzēm, līdz nolēmu dalīties arī ar savu Notikumu un vienlaicīgi piedalīties stāstu konkursā.

Negribu šobrīd sīki kavēties pie iemesliem, kāpēc savulaik nolēmu ar daiļskanīgu niku ielogoties kādā pazīstamā seksa portālā, vien teikšu – tādi bija, un pietiekoši pamatoti. Lielu lomu šai pasākumā nospēlēja arī vienkāršā, sievišķīgā ziņkāre, jo no daudzām draudzenēm biju dzirdējusi veselu virkni satriecošu, satraucošu, smieklīgu un arīdzan foršu pastāstu par to, kā TUR viss notiek vai arīdzan nenotiek, tāpēc nolēmu – dzīves izzināšanai un dažādošanai arī man tajos ir jāieskatās.

Aptuveni gadu periodiski un ar iepauzēm turpināju ganīties kādā draiskā portālā, taču uz tikšanās reizēm ar fiksā seksiņa kārotājiem ‘’neparakstījos’’, kā arī savus foto pa labi un kreisi nesūtīju – baidījos taču, ka, būdama šķietami ķītra un godīga namamāte, varu ‘’uzrauties’’ uz kādu paziņu, kas nedarīs godu manai reputācijai, jo Rīga un Latvija, kā zināms, ir sasodīti mazas. Bez tam – nevienu ievērības cienīgu eksemplāru, ko varētu aplaimot ar savu klātbūtni un ne tikai, likās, ka virtuāli tā arī nesastapšu, līdz beidzot...

Nu jā, tikko biju atgriezusies no skaista, bezrūpīga atvaļinājuma, vienlaicīgi esot lieliskā emocionālā un fiziskā formā, un pēc paliela pārtraukuma, apsēžoties pie datora, atkal virtuāli iemetu acis ‘’aizliegtajā auglī’’ ar nepārprotami viennozīmīgu nosaukumu katram, kurš prot lasīt un nedzīvo pārliekās ilūzijās par cilvēku patieso dabu. Starp daudzajām, momentāli saņemtajām vēstulēm kāda man patiesi likās saistoša, un tā pēc aptuveni nedēļu garas sarakstes ļāvos pierunāties, un devos uz pirmo randiņu.

Mūsu attiecības iestiepās vairāk kā gada garumā. Pavisam drīz abi izdzēsām savus profilus no portāla un pēcāk sarunās bieži pieminējām – re, kā tomēr gadās, ka patiesos cilvēkus var sameklēt necilā metāla kastē pat bezgala vulgārā vietnes zemē. Abi bijām precēti, tikšanās reizēm bija grēka saldā indes garša, taču ikdienas neiztrūkstošās vēstules, kas nebeidzās turpināties, šķietami neiespējamajai savienībai viesa dīvainu stabilitātes sajūtu. Pilnīgi skaidri apzinājos, ka mūžīgi tas tā nevar turpināties. Jutos laimīga un nelaimīga vienlaikus, vēl jo vairāk tad, kad kopīgi sākām pārspriest iespēju šķirties no jau esošajām laulībām un turpmāk būt kopā ‘’pa īstam’’.

Sievietes intuīcijā ir jāieklausās. Tieši tad, kad viss likās pārāk skaisti, lai būtu patiesi, un no dienas uz dienu pārliku sarunu ar vīru, lai informētu par savu izšķiršanās soli, jaunajās attiecībās sajutu ''falšumu'' un izlikšanos – nu nebija kaut kas vairs īsti lāga! Pilnīgi spontāni par jaunu un ar citu niku ielogojos seksa portālā, un tur atkal priekšā satiku mīļoto Draugu, kura dēļ jau biju gandrīz gatava pamest ģimeni. Ko lai saka – suns spalvu met, taču tikumu – nē! Tomēr pirmais apstulbums bija tik milzīgs, ka bezmaz vai nolēmu doties pie viņa sievas, apkrist meitenei ap kaklu, pavēstīt– mīļā, viņš taču krāpj mūs abas! – un sievišķīgā solidaritātē kopīgi izraudāties. Tāpat arī pēkšņā apskaidrībā atcerējos simtiem nodevīgu sīkumu, kas liecināja, ka es neesmu viņam vienīgais sānsolis, un ka to man jau sen vajadzēja saprast, ja vien nebūtu gribējusi redzēt tikai to, ko gribu redzēt un dzirdēt vien to, kas manām ausīm likās tīkams. Bez tam sapratu, ka visas skaistās runas par kopīgo nākotni ir tikai un vienīgi tukšas pļāpas bez rīcības seguma, kurām biju paspējusi noticēt. Nu ko, muļķei muļķes bēdas.

Mans rīcības plāns bija skaidrs un īss. Pavisam ātri izdevās izprovocēt Draugu uz saraksti ar savu viltus profilu, un nepagāja ne divas dienas, kad biju paguvusi kā jauniepazītā meitene aizsūtīt viņam, manuprāt, ārkārtīgi neglītu un neiekārojamu Google sameklētu foto, uzrakstīt kaudzi primitīvu vēstuļu, kas bija pārpilnas ar gramatiskajām kļūdām, pastāstīt, ka manam telefonam ir beidzies kredīts un tāpēc neesmu sazvanāma, apjautāties, vai pēc seksa nevar izpalīdzēt ar naudiņām utt., un finālā - sarunāt konkrētu randiņu patālā un ārkārtīgi nepievilcīgā rajonā, kur manis norādītajā adresē kāda nama dzīvoklī patiesībā atradās ārsta – venerologa prakse.

Tobrīd man likās, ka visu notiekošo it kā vēroju no malas, un līdz pašam pēdējam brīdim neticēju, ka mans gudrais, labi izglītotais un pievilcīgais Draugs ir spējīgs ''uzķerties'' uz tik lētu provokāciju! Un tomēr tas tā notika. Piedevām visu laiku paralēli, it kā nekas nebūtu noticis, arī es pati turpināju ar viņu sarakstīties un sazvanīties. Neīsti lišķīgais mīļums turpinājās! Līdz brīdim un kopīgi nozīmētajai stundai, kad Draugs lēca savā dzelzs rumakā, lai dotos pretim jaunām uzvarām, nenojauzdams, ka uztrāpīs daktera kabinetam.

Man atlika vien uzrakstīt pietiekoši pazemojošu un ironisku atvadu vēstuli no īstās ‘’sevis’’, kur tika atklātas visas kārtis, steigšus izdzēsties no visiem saziņas portāliem, kā ari nobloķēt pārējās komunikāciju iespējas, lai sev pateiktu – finita la comedia, šo Neromānu esmu beigusi kā uzvarētāja!

Un tomēr turpinājums bija nedaudz citāds. Pēc pāris dienām tiku sagaidīta pie mājas, kur notika meksikāņu seriālu cienīga izskaidrošanās ar dūru vicināšanu, kā rezultātā ieguvu zilu aci...Pat nemēģināšu paskaidrot, kā es tobrīd jutos, vien piebildīšu, ka līdz tam neviens cilvēks dzīvē man nebija pieskāries varmācīgi. Nu neko, nācās kādu laiku panēsāt saulesbrilles…

Gūtās atziņas un mācības? Nevajag tīšā prātā ‘’čakarēt’’ karmu, jo par visu ir jāsamaksā. Un vēl – kādos purvos bridīsi, tādus večus dabūsi! Vienkārši, skaidri un bez ilūzijām.

     [+] [-]

, 2010-12-11 17:56, pirms 9 gadiem
Varbūt nemaz nav tik traki? Iegūta vērtīga pieredze, kas turpmāk liks piecreiz nomērīt, pirms nogriezt.

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:08, pirms 9 gadiem
Vienmēr jau mums gribās doties ārpus savas ierastās vides, meklēt jaunas sajūtas un piedzīvojumus. Un tas ir normāli. Tikai dažreiz nākas viltie, ja jaukie brīži pārvēršas murgā. arī pati ko līdzīgu esmu piedzīvojusi, kad sākumā skudriņas skraida pa ķermeni, bet beigās zosāda metas no nelabuma.

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:13, pirms 9 gadiem
Nu bet tas džeks būs bijis riktīgi izbesījies...

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:18, pirms 9 gadiem
tā viņam vajag, nav ko sievietes čakarēt

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:24, pirms 9 gadiem
Es ar biju TUR iebridusi, vairāk negribu...

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:25, pirms 9 gadiem
Man patīk- ko gribēja to dabūja! Un labi vien bija- pašai mājās vīrs,bet nav miera!!! Un tā atvadu mizanscēna, varēja būt izcila,bet kapēc vajadzēja atvadīties un skaidroties? Kāds tur brīnums,ka līdz sirds dzīļumam aizskarts,patmīlīgs seksa gigants satrakojās un iešāva pa seju? Labi,ka tik vien trāpīja. To vajadzētu atcerēties,jo dzīve mēdz būt arī tāda...,bet cilvēki runā-ja Dievs nav devis,tad arī biezpiens nepalīdzēs...:-)

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:34, pirms 9 gadiem
Tuse rakstīja: Man patīk- ko gribēja to dabūja! Un labi vien bija- pašai mājās vīrs,bet nav miera!!! Un tā atvadu mizanscēna, varēja būt izcila,bet kapēc vajadzēja atvadīties un skaidroties? Kāds tur brīnums,ka līdz sirds dzīļumam aizskarts,patmīlīgs seksa gigants satrakojās un iešāva pa seju? Labi,ka tik vien trāpīja. To vajadzētu atcerēties,jo dzīve mēdz būt arī tāda...,bet cilvēki runā-ja Dievs nav devis,tad arī biezpiens nepalīdzēs...:-)
Izklausaas, ka tev nav viira

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:35, pirms 9 gadiem
tā lūk iet kad pārskatās

     [+] [-]

, 2010-12-11 19:50, pirms 9 gadiem
nu ja jau tā sieviete meklēja jaunus piedzīvojumus, tātad mājās kaut kas nav īsti labi, pagale nekad viena nedeg, tur arī vīra vaina un viņam būtu jāpiedomā pie tā, kas sievai pietrūkst

     [+] [-]

, 2010-12-11 20:03, pirms 9 gadiem
Latgalietis rakstīja: nu ja jau tā sieviete meklēja jaunus piedzīvojumus, tātad mājās kaut kas nav īsti labi, pagale nekad viena nedeg, tur arī vīra vaina un viņam būtu jāpiedomā pie tā, kas sievai pietrūkst
Piekrītu, vainīgs vīrs. Esmu otrreiz precējusies un ir pieredze šajās lietās. Dzīvojot ar savu pirmo vīru, nejutos laimīga, kaut gan cilvēks viņš nebija slikts. Tomēr guļamistaba ir viens svarīgs nosacījums...un tur nebija viss tā kā gribētos....man ik pa laikam bija kāds mīļākais....līdz es aizgāju pavisam no sava pirmā vīra. Tagad jau vairākus gadus esmu laimīga ar savu otro vīru un ne reizi nav ienācis prātā viņu krāpt. Vienkārši nav nepieciešamības. Mums viss kārtībā guļamistabā.

     [+] [-]

, 2010-12-11 20:08, pirms 9 gadiem
mīla , kas reiz aizgājusi, nekad neatgriezīsies...

     [+] [-]

, 2010-12-11 21:17, pirms 9 gadiem
Nu i nahren tādu mīlu.

     [+] [-]

, 2010-12-11 21:27, pirms 9 gadiem
pamacoss rakstins, khe khe khe

     [+] [-]

, 2010-12-11 22:59, pirms 9 gadiem
Es arī saku, ka te nav labi intīmajā ģimenes dzīvē, citādi sieva nemeklētos pa malām.

     [+] [-]

, 2010-12-12 00:37, pirms 9 gadiem
Tāda ir realitāte.

     [+] [-]

, 2010-12-12 00:47, pirms 9 gadiem
vaajpraats! par riskiem kaads vispaar ir padomaajis? ja nu kaada nelaba slimiiba piemetas? taa jau nevar ar kuru katru internetaa atrastu draugeli liist gultaa.

     [+] [-]

, 2010-12-12 01:08, pirms 9 gadiem
Smieklīgi, bet man šķiet, ka es turpmāk savu vīru vairāk uzmanīšu un katru dienu pārbaudīšu viņa datora vēsturi...

     [+] [-]

, 2010-12-12 09:54, pirms 9 gadiem
labs varētu attīstīt stāstiņu sēriju par šo tēmu - krājumā ir vismaz pieci tēmā līdzīgi, bet pilnīgi atšķirīgu situāciju izklāsti morāle un padoms viens - nevis raudāt un asaraini klāstīt interneta resursos - kā mani, nabadzīti, piečakarēja - bet gan - cik tomēr biju gudra un veicu to, ko dēvē par dots devējam atdodas. Taisnīga atriebība tomēr ir salda, lai cik vēlamies to noliegt

     [+] [-]

, 2010-12-12 11:39, pirms 9 gadiem
laila rakstīja: vaajpraats! par riskiem kaads vispaar ir padomaajis? ja nu kaada nelaba slimiiba piemetas? taa jau nevar ar kuru katru internetaa atrastu draugeli liist gultaa.
Ir taču prezervatīvi.

     [+] [-]

, 2010-12-12 11:52, pirms 9 gadiem
ss rakstīja: labs varētu attīstīt stāstiņu sēriju par šo tēmu - krājumā ir vismaz pieci tēmā līdzīgi, bet pilnīgi atšķirīgu situāciju izklāsti morāle un padoms viens - nevis raudāt un asaraini klāstīt interneta resursos - kā mani, nabadzīti, piečakarēja - bet gan - cik tomēr biju gudra un veicu to, ko dēvē par dots devējam atdodas. Taisnīga atriebība tomēr ir salda, lai cik vēlamies to noliegt
Būsim priecīgi par jūsu iesūtītajiem stāstiem. Labāko stāstu autori saņems vērtīgas pārsteiguma balvas no epadomi.lv.

P.s. Lai piedalītos stāstu konkursā, jābūt reģistrētam epadomi.lv portāla lietotājam. Stāsts jāpievieno forumā sadaļai "Īstā dzīve"; mēs to pārcelsim uz ziņu bloku.

     [+] [-]

, 2010-12-12 17:25, pirms 9 gadiem
Man arī būs stāstiņš, ko iesūtīt.

     [+] [-]

, 2010-12-13 11:11, pirms 9 gadiem
Tada atriebe jau diezin vai bija vajadziiga, bet taadas mees esam, ka nevaram iztikt bez saldaas indes garsas.

     [+] [-]

, 2010-12-13 14:27, pirms 9 gadiem
Vajadzeja atriebties tam negelim, lai zina, ka nevar jokus taisit ar sievietem. Pareizi raksta autore izdarija, malacis, Zel tikai, ka pasai nacas ciest. Kur tadi riebekli rodas viriesu izskata?

     [+] [-]

, 2010-12-13 17:19, pirms 9 gadiem
vairāk šāda veida rakstus vajadzētu, lai sievietes saprot, kā ir ar to pazīšanos ineternetā

     [+] [-]

, 2010-12-13 18:08, pirms 9 gadiem
Viss jau ir labi, katrs aizgāja uz savu pusi un lai visiem veicas.

     [+] [-]

, 2010-12-14 11:23, pirms 9 gadiem
Abus divus pa skuju taku - i vīru, i mīļāko.

     [+] [-]

, 2010-12-16 11:31, pirms 9 gadiem
Smieklīgi, bet man šķiet, ka es turpmāk savu vīru vairāk uzmanīšu un katru dienu pārbaudīšu viņa datora vēsturi...
Jā, un visvairāk pārdomājiet dzīvi tās, kuru vīri līdz melnai naktij bezgala cītīgi ''strādā''. Pati ilgstoši tikos ar džeku vakaros viņa ofisā, kad dūkulītei mājās tika stāstīts, kā tiek stutēta valsts ekonomika. Kā tad, ar atvērtu bikšu priekšu....

     [+] [-]

, 2010-12-31 00:20, pirms 9 gadiem
Kāpēc sieviete izvelējās tā rīkoties ,izmainot vīram,tas lai paliek viņas ziņā.Bet aspratīga,ka parbaudīja ,,neta veci,,.Bet tomēr šis bija arī saskaities.Ka pats pielieto viltībiņas-nekas,bet kad pret viņu tādā veidā-nepatīka.

     [+] [-]

, 2011-01-17 22:38, pirms 9 gadiem
Man prieks, ka viens no neta sexgigantiem tika pienācīgi izčakarēts. No sirds pasmējos par atjautīgo autori, žēl tikai par zilo aci. Es arī reizēm padraiskojos vienā no iepazīšanās portāliem, uz randiņiem neeju, bet sarakstes gaitā pamatīgi izbesīju visādus sexgigantus. Otra vājprātīgo kategorija netā ir nogribējusies mazgadīgie, t.i. vecums 17-20, divreiz par mani jaunāki, kas nekādi nesaprot kad viņiem pasaka atšujies.

     [+] [-]

, 2011-02-13 15:31, pirms 8 gadiem
Paganīties TAJOS portālos nav ne vainas. Un kādreiz var arī uz kādu randiņu aiziet. Taču tos jefiņus no TURIENES par pilnu gan ņemt nebūtu vēlams Kaitīgi fiziskajai un emocionālajai veselībai
Http://www.RezervesDALAS24.Lv