Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:254, Did:0, useCase: 0

Foto: Kā gadu gaitā mainījušās 46 Holivudas slavenības, kuras kļuva slavenas agrā jaunībā

Bieži redzēti fotogrāfiju salīdzinājumi, kā izskatījās slavenas zvaigznes jaunībā un bērnībā, kad neviens viņas vēl nepazina. Piedāvājam mazliet savādāku salīdzinājumu. Viņi visi bijuši ļoti populāri bērnu un jauniešu vecumā. Ne visus zinām un varētu atpazītu šodien. Daļai bērnībā sasniegtā popularitāte bijusi labs atspēriena punkts, bet daļai augstākais lidojums, kas finansiāli nodrošinājis viņu dzīvi arī briedumā. Dažiem droši vien tikai finansiāli- ne visi pratuši sadzīvot ar agrīno slavu, milzīgo naudu, iespējām un kārdinājumiem. Šobrīd aktuāls temats pasaulē ir "Viens patas mājās" superpuikas Makoleja Kalkina narkotiku un alkohola atkarības un tā sekas- kritiskais veselības stāvoklis praktiski lielās dzīves pašā sākumā.

Tev jābūt autorizētam,

" Ja problēma ir atrisināma, ja esošajā situācijā vari kaut ko darīt, tad par to nav vērts uztraukties. Ja problēma ir neatrisināma, tad uztraukties nav jēgas. Vispār no uztraukšanās nav nekāda labuma."
/ Dalailama /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv