Nākamā lapa

Septiņas svarīgas sievietes zinātnieka Alberta Einšteina dzīvē 28.04.2017 09:10

Ģeniālais XX gs. fiziķis Alberts Einšteins bijis mūždien ziņkārīgs, seksuāli uzlādēts un bezkaunīgs dumpinieks, kas sacēlās pret esošajām autoritātēm.

Desmit iedvesmojoši ģeniālā zinātnieka Alberta Einšteina citāti 21.03.2017 16:18

Pirms 138 gadiem pasaulē nāca viens no XX gadsimta ievērojamākajiem zinātniekiem - fiziķis Alberts Einšteins. Relativitātes teorijas radītājs, zinātnes filozofs, izgudrotājs un Nobela prēmijas laureāts bija spilgta personība, kura atziņas ir aktuālas arī šodien.

Leģendu jubilejā pieminot. Noras Bumbieres dziesmu TOP10 13.03.2017 16:08

Šodien, 13. martā, 70. dzimšanas dienu svinētu latviešu estrādes zelta balss īpašniece, dažādās aptaujās par visu laiku labāko estrādes dziedātāju uzskatītā Nora Bumbiere. Dzimusi Jelgavā, bet 60. gadu beigās, talantīgo jaunieti ievērojis Maestro Raimonds Pauls un uzaicinājis dziedāt kopā ar viņa vadīto Rīgas estrādes orķestri. Vēlāk pārī ar Viktoru Lapčenoku top visu laiku labākais latviešu estrādes duets, kurš tieši ar Raimonda Paula dziesmām iegūst milzu popularitāti. Dziedātas arī Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa radītās dziesmas. Nora Bumbiere mirusi 1994. gada 12. janvārī, bet 2012. gada 20. oktobrī pie Jelgavas kultūras nama atklāts Norai Bumbierei veltīts piemineklis.

Latvijas slavenības atklās, kā sadarbojas ar uzņēmējiem un popularizē dažādus zīmolus 22.02.2017 11:56

28. februārī Rīgā notiks konference par ietekmes mārketingu Click&Connect, kā arī pirmais šāda veida kontaktu gadatirgus. Tajā piedalīsies ietekmīgas Latvijas zvaigznes un blogeri: mūziķi Markus Riva, Aminata un Alekss Silvērs, modes blogeres Alina Keller un Agnija Grigule, modeļi, fitnesa treneri – Latvijas skaistākais pāris – Gints un Juta Valdmaņi, blogere un fotogrāfe Anna Turanova, televīzijas raidījumu vadītāja Anna Rozīte, populāru portālu un žurnālu redaktori Jevgēnija Šafreneka (brunch.lv), Inna Avina (Ļubļu), Almaza Pirha (3ade.lv) un daudzas citas slavenības. Uz pasākumu organizatori ielūdz visus, kas vēlas uzzināt, kā, izmantojot sabiedrībā pazīstamu cilvēku vairāku tūkstošu lielo auditoriju, var virzīt savu biznesu.

Jubilāru suminot. Viktora Lapčenoka labāko dziesmu TOP10 16.01.2017 10:22

Šodien, 16. janvārī, 70. dzimšanas dienu svin leģendārais latviešu estrādes dziedātājs Viktors Lapčenoks. Sveicot izcilo dziedātāju apaļajā jubilejā, piedāvājam atcerēties dažas no neskaitāmajām Viktora Lapčenoka estrādes dziesmām un nobalsot par sev tuvāko. Daudz laimes, veselības, dzīvesprieka un vēl daudz skaistu koncertu māksliniekam!

Desmit labākie seriāli par mediķiem 28.12.2016 13:44

Seriāli par mediķiem patīk visiem. Un, kā nu ne – dzīvības glābšana, smuki dakterīši, vētrainas attiecības un patiesas jūtas spēj aizraut visu vecumu skatītājus. 2016.gada nogalē kanāls “FOX Life” ir apkopojis desmit labākos televīzijas seriālus par mediķiem.

Populārajai zombijsāgai “Staigājošie miroņi” būs 8.sezona 24.10.2016 11:47

2017.gadā skatītāji varēs vērot populārā seriāla “Staigājošie miroņi” 8.sezonas sērijas, paziņoja seriāla ekskluzīvais izplatītājs, televīzijas kanāls “FOX”. Sezona sāksies ar 100.sēriju, un kanālā “FOX” jaunās sērijas būs redzamas uzreiz pēc pirmizrādes ASV kabeļtīklā AMC.

Meklējot ceļu uz ārzemju tirgiem – “Mikrofona ieraksti” 1998. gadā 29.09.2016 12:50

Latvijas pazīstamākā mūzikas ierakstu kompānija “Mikrofona ieraksti” šogad atzīmē savu 20 gadu jubileju, kurai par godu 9. novembrī Arēnā Rīga tiks sniegts vērienīgs lielkoncerts “20 gadi latviešu mūzikā”.

“Labvēlīgais tips”, “bet bet”, “Līvi”, Igo, “Tumsa”, “Linga” un daudzi citi izpildītāji, ar ko “MicRec” sadarbība sniedzas līdz pat pagājušam gadsimtam, būs īpašie viesi šajā latviešu mūzikas svētku vakarā Arēnā Rīga. Turpinot vēsturisko ceļojumu “Mikrofona ierakstu” darbībā, atskatāmies uz 1998. gadu.

Gaidāms seriāls pēc Maikla Kraitona jaunatklātā darba “Pūķa zobs” motīviem 23.09.2016 14:20

Intrigas, kukuļi, uzbrūkoši raksti presē, seno fosīliju zagšana un pat iznīcināšana – tik nežēlīga XIX gs. otrajā pusē bija cīņa starp ASV paleontologiem Edvardu Drinkeru Kopu un Otniēlu Čārzlu Māršu, taču vētraino attiecību rezultātā pasaule iepazina triceratopu, stegozauru, otniēliju un vēl vairāk nekā 140 dinozauru veidus.

Populārā seriāla “Staigājošie miroņi” jaunā, septītā sezona visā pasaulē startēs šāgada oktobrī 10.08.2016 13:35

Pasaulē pieprasītākais televīzijas šovs “Staigājošie miroņi” ar jauno, septīto sezonu atgriezīsies šāgada oktobrī, proti, pirmizrāde vispirms startēs televīzijas kanālā AMC (ASV) un jau pēc dažām stundām arī citviet pasaulē, informē FOX Networks Group vadošā izklaides kanāla FOX pārstāvji.

Deviņas labākās mājkalpotājas televīzijas ekrānos 28.07.2016 13:59

Mājkalpotājas mēdz dēvēt par labajiem „mājas gariņiem”, viņas pieskata bērnus, gatavo vakariņas, atrod pazudušas lietas un izlīdz grūtās situācijās. Taču dāmām var arī piemist ambīcijas, kuras sniedzas tālāk par mierīgu dzīvi turīgās ģimenēs.

Pasaulē dārgāko grāmatu TOP-10 05.07.2016 12:00

Drukātais vārds mūsdienu ciparu tehnoloģiju pasaulē ieguvis īpašu jēgu. Sevišķi tas attiecināms uz vēsturiski nozīmīgām un retām grāmatām. Lai iegūtu savā īpašumā šādu ekskluzīvu izdevumu, daži cilvēki gatavi šķirties no milzu bagātības. Piedāvājam jūsu uzmanībai pasaulē dārgāko grāmatu TOP-10: sākot no viduslaiku rokrakstiem līdz pat komiksiem.

Viens no spēcīgākajiem X-cilvēkiem nākamgad būs skatāms seriālā 04.07.2016 00:15

X-cilvēku fani var priecāties: 2017.gada sākumā būs skatāms jauns seriāls „Leģions”, kas vēstīs par Deividu Helleru – neparastu jaunu vīrieti, kurš, iespējams, ir kas vairāk nekā tikai cilvēks, informē „FOX NETWORKS GROUP”.

Vai atceries? 13 labākās Padomju laika vieglās automašīnas 28.06.2016 19:30

Turpināma atcerēties, kas labs, kas ne tik labs noticis Latvijā agrākos laikos. Interesanta Padomju dzīves sastāvdaļa bija autotransports. Vieglā auto iegāde jau pati par sevi nebija pārāk vienkārša, un ne naudas trūkuma dēļ. Vēl lielāka nervu pārbaude bija rezerves daļu iegāde vai auto remonts. Bieži auto remontēja individuāli (nelegāli) mehāniķi piemāju darbnīcās, bet jāsaka drošības iestādes šos tam laikam kapitālistus lika mierā, jo pašiem bieži vajadzēja labus meistarus. Uz ielām vairāk vai mazāk varēja redzēt apmēram 10 veidu vieglās auto markas dažādās modifikācijās. Tātad Padomju laika vieglās automašīnas. Kādas tās bija?

Pasaulē ekstrēmākās un dārgākās piedzīvojumu sacensības 27.06.2016 15:48

Daļai cilvēku atpūta no ikdienas rutīnas nozīmē laisku gozēšanos saules pielietā pludmalē, citi aktīvi nododas dārza darbiem vai satiekas ar draugiem, lai kopīgi baudītu gardu maltīti un vīna glāzi. Taču pasaulē ne mazums ļaužu iesaistās vairāk vai mazāk ekstrēmās sacensībās, lai izlauztos no dzīves pelēcības, pārbaudītu savu spēju robežas un iegūtu kārtīgu adrenalīna devu.

Interesanti fakti, kurus tu, iespējams, nezināji par fizikas ģēniju Stīvenu Hokingu 17.06.2016 12:11

74 gadus veco angļu teorētisko fiziķi Stīvenu Hokingu pelnīti var dēvēt par mūsdienu pazīstamāko zinātnieku pasaulē. Viņš ir ieguvis slavu ar savu ieguldījumu kvantu fizikas, laika un melno caurumu teorijās, bet plašākai sabiedrībai pazīstams kā populārzinātniskās grāmatas "Īsi par laika vēsturi" autors un smagas neiroloģiskas paralīzes upuris.

TOP 6 pasaulē bīstamākie kalni alpīnistiem 27.05.2016 14:48

Nevaicājiet alpīnistiem, kāpēc viņi dodas kalnos, jo atbilde jums tāpat neko neizteiks. Kā savulaik sacījis Everesta vairākkārtējs iekarotājs Džordžs Malorijs, galvenais ir sajūta, kura rodas, uzkāpjot virsotnē, un to nekādi nevar aprakstīt. Lai gan ir gadījumi, kad mēģinot iekarot virsotnes, cilvēki iet bojā, kalnu vilinājums ir tik liels, ka neattur citus alpīnistus no šā ekstrēmā vaļasprieka.

Bet kuri ir pasaulē bīstamākie kalni alpīnistiem? To sarakstu izveidojis televīzijas kanāls "National Geographic".

Jubilāru suminot! Imanta Kalniņa dziesmu TOP10 26.05.2016 13:32

Diženajam latviešu komponistam Imantam Kalniņam šodien, 26. maijā, aprit 75 gadi. Komponists, kuru ielikt kāda noteikta žanra rāmī nav iespējams. Mūziķis – revolucionārs, kurš ticis pielūgts un savā laikā arī aizliegts. Mūziķis, kura dziesmas dzied dziesmu svētkos un milzu koncertos, teātra izrādēs un kinofilmās, dziesminieku saietos un pie ugunskuriem draugu lokā. Neatkarīga personība, kuras pārliecība un idejas mulsinājušas varasvīrus dažādos laikos, bet daļu sabiedrības šokē arī šodien.

Noteikt vai novērtēt labāko Imanta Kalniņa radīto mūziku nav iespējams, un arī ar TOP100 izveidi varētu nepietikt. Ar TOP10 aicinām katru atcerēties savas mīļākās dižā komponista Imanta Kalniņa melodijas, un to, cik dažāda un daudzpusīga ir I. Kalniņa mūzika.

Sveicot jubilejā, novēlam komponistam veselību un vēl daudz radošu jaunumu!

Nebijis notikums: jaunā trillera "Outcast" pirmizrāde "Facebook" tiešraidē jau šovakar 20.05.2016 19:54

Televīzijas kanāla "FOX" jaunā episkā trillera "Outcast" pirmo sēriju skatītāji Latvijā varēs vērot jau šovakar, plkst. 23.00 sociālā tīkla "Facebook" tiešraidē, kas vienlaikus būs redzama 61 pasaules valstī.

Pirmo reizi vēsturē Eiropā un Āfrikā "Facebook" tiešraide tiks izmantota, lai iepazīstinātu interesentus ar jaunu televīzijas šovu. Tādējādi faniem būs iespēja gūt pirmo ieskatu ilgi gaidītajā seriālā, kuru "FOX" Latvijā sāks demonstrēt sestdien, 4.jūnijā, sacīts kanāla paziņojumā presei.

Erotiskākās dejas pasaulē. TOP12 (11) 07.05.2016 18:36

Kāpēc cilvēki dejo? Kā nu kurš, bet ir dejas, kas pilnīgi noteikti radušās, tikušas un tiek dejotas ar galveno mērķi- iepatikties kādam vai dejojot rosināt savu, partnera un skatītāju iztēli. Kura tad ir erotiskākā deja pasaulē? Striptīzs? Individuāli mīļotajam mājās varbūt. Publiski tomēr pārāk prasti. Pavērojiet šīs dejas- tātad erotiskāko vai seksīgāko deju TOP12

Vai atceries? Ārzemju latviešu grupas Trīs no Pārdaugavas dziesmu TOP10 (1) 04.05.2016 20:46

Trīs no Pārdaugavas bija viena no leģendārākajām Padomju gadu ārzemju latviešu grupām, kuras dziesmas zināja arī Latvijā. Ieraksti tika ievesti slepus un ceļoja no rokas rokā. Ansamblī dziedāja Fēlikss Ērmanis, viņa dēls Mārtiņš Ērmanis un Vilnis Baumanis, balsis pavadot ar ģitārām.Visaktīvākā koncertēšana notika 1970. un 1980. gados. Savā 25 gadus ilgajā pastāvēšanas laikā ansamblis apmeklēja prakstiski visus latviešu centrus ASV un Kanādā, bet 1990. gadā pārdaugavieši veica emocionālu koncertūri pa Latvijas pilsētām ar kulmināciju Mežaparka Lielajā estrādē, kuru apmeklēja vairāk kā 25 000 skatītāju

"Troņu spēle" var ieiet vēsturē kā visu laiku dārgākais televīzijas seriāls 25.04.2016 22:20

Episkā fantāzijas drāma "Troņu spēle", kas atgriežas kanālā "FOX" ar jaunāko, 6.sezonu, ir ne tikai viens no iecienītākajiem seriāliem pasaulē - tā var kļūt arī par visdārgāko televīzijas šovu, kāds jebkad uzņemts, vēsta izklaides žurnāls "Entertainment Weekly".

Leģendu pieminot. Ojāra Grinberga dziesmu TOP10 24.04.2016 18:50

Šonedēļ mūžībā aizsaukta viena no Latvijas estrādes mūzikas visu laiku lielākajām zvaigznēm – Ojārs Grinbergs. Nevīstošs optimisms, leģendāra balss, leģendārs duets ar Margaritu Vilcāni un milzīgs skaits visiem zināmu dziesmu. Kopā fonotēkā to esot ap 300 – Raimonda Paula, Ulda Stabulnieka, Ivara Vīgnera un citu komponistu rakstītas, – un katram noteikti ir savas mīļākās.

Pavadot un pieminot mākslinieku, piedāvājam vēlreiz atcerēties un noklausīties 10 Ojāra Grinberga izpildītas populāras melodijas.

"Šausmu karaļa" Stīvena Kinga iespaidīgākie literāro darbu ekranizējumi 11.04.2016 15:28

Lai gan ne visi slavenā rakstnieka Stīvena Kinga literārie darbi iekļaujas šausmu žanra kategorijā, viņš ir plaši pazīstams kā Šausmu karalis. Kings ir viens no ražīgākajiem mūsdienu autoriem, un nav neviena cita rakstnieka, kura grāmatas būtu piedzīvojušas tik lielu ekranizāciju skaitu.

18 fakti, kurus tu, iespējams, nezināji par Romas pāvestu Francisku 01.04.2016 21:55

Neilgajā laikā kopš ievēlēšanas Romas Katoļu baznīcas pāvesta amatā 2013.gadā Horhe Mario Bergoljo jeb pāvests Francisks ātri vien ir kļuvis par neparastu figūru, kas cenšas atjaunot baznīcas vienotību un atmodināt ticību miljardos cilvēku. Savā ceļā uz katoļu baznīcas vadītāja krēslu 79 gadus vecais Francisks ir guvis milzīgu pieredzi, kas viņu padarījusi par to, kas viņš šodien ir.

Jūnijā pirmizrādi piedzīvos "Staigājošo miroņu" autora radīts šausmu trilleris "Outcast" 21.03.2016 15:12

Televīzijas kanālā "FOX" vairāk nekā 125 pasaules valstīs, tostarp Latvijā jūnijā pirmizrādi piedzīvos 10 sēriju mistikas un šausmu trilleris "Outcast", kuru kopīgi ar filmstudiju "FOX International Studios" radījis Roberts Kirkmans - slavenā komiksa un seriāla "Staigājošie miroņi" veidotājs, sacīts "FOX" paziņojumā presei.

Dāmu sunīšu TOP 5 08.03.2016 15:21

Mīļās sievietes, marts ir jūsu mēnesis, tāpēc jums par prieku piedāvājam dāmu sunīšu TOP 5. Varbūt kāds no šiem neatvairāmajiem skaistuļiem varētu kļūt arī par tavu mīļsunīti.

TOP 5 dārgakmeņi rekordisti 02.03.2016 11:59

Cilvēki interesi par dārgakmeņiem izrādījuši gadsimtiem ilgi, un nav gaidāms, ka pārredzamā nākotnē tā varētu noplakt. To apliecina televīzijas kanāla "National Geographic" jaunais raidījums "Raktuvju karaļi" - tas vēstīs par ļaudīm, kuri ceļo apkārt pasaulei, medījot dārgakmeņus. Saistībā ar raidījumu kanāls ir izveidojis piecu dārgakmeņu topu, kurus neatkārtojamo īpašību dēļ var uzskatīt par rekordistiem.

TOP 7 dzīvnieki ar vislabāko redzi pasaulē 25.02.2016 12:52

Cilvēka acs tiek uzskatīta par iespaidīgu orgānu. Evolūcijas noliedzēji pat izteikušies, ka acis vienkārši ir pārāk sarežģīts orgāns, lai būtu attīstījies evolūcijas gaitā. Taču vai tas tā patiešām ir? Mūsu redze ir spējīga uz pārsteidzošām lietām, taču dabā pastāv acis, kas ir pārākas par šo cilvēka maņu orgānu.

Stīvena Kinga bestsellers "11.22.63" pavasarī piedzīvos pirmizrādi televīzijā 17.02.2016 10:56

Ilgi gaidītais trilleris "11.22.63", kura izpildproducenti ir Dž.Dž. Eibrams, Stīvens Kings un Bridžeta Kārpentere, pavasarī piedzīvos ekskluzīvu pirmizrādi televīzijas kanālā "FOX" atsevišķās Eiropas teritorijās, sacīts "FOX Networks Group Europe" paziņojumā.

10 hobiji, kurus ne katrs var atļauties 11.01.2016 15:41

Gandrīz ikvienam cilvēkam ir kāds hobijs, bet dažiem tie ir pat vairāki. Vieniem tā ir iespēja atpūsties no pelēkās ikdienas vai darba, savukārt citiem- rast izeju savām radošajām spējām. Mūsu apskatā parunāsim par hobijiem, kurus ne katrs var atļauties, jo to izmaksas ir nesamērīgi lielas. Taču tie, kam tas ir pa kabatai, šiem hobijiem naudu nežēlo.

2015. gada populārākās receptes. TOP10 02.01.2016 15:05

Kā ierasts, gadu mijā turpinām apskatīt un vērtēt Epadomi 2015. gadā paveikto. Piedāvājam populārāko recepšu TOP10. Kopumā Epadomi/tavavirtuve vai Tavavirtuve.lv pagājušogad esam ievietojuši vairākus simtus jaunu recepšu, pārsvarā oriģinālas, pašu gatavotas. Kā ierasts, pieprasītas un populāras ir mūsu foto un videoreceptes, dažādas tievēšanas, konservēšanas un svētku galda receptes, kā arī ātri un vienkārši pagatavojami našķi, bet par gada populārāko recepti portālā kļuvusi fotorecepte- RABARBERU PLĀTSMAIZE BEZ MILTIEM - to apskatījuši gandrīz 40 000 lasītāji

Jubilāri sveicot! Margaritas Vilcānes dziesmu TOP10 16.12.2015 17:55

Šodien, 16. decembrī, jubileju svin latviešu estrādes dīva, viena no visu laiku populārākajām estrādes dziedātājām- Margarita Vilcāne (dzimusi 1940. gada 16. decembrī.) Sveicot jubilejā, piedāvājam mākslinieces izpildīto dziesmu TOP10, kuru katrs, protams var izveidot sev pats, dziesmu ir daudz!

6 fakti, ko tu, iespējams, nezināji par Leonardo da Vinči 30.10.2015 21:12

Toskānas cilmes zinātnieks ar enciklopēdiskām zināšanām dažādās jomās. Leonardo da Vinči ir personība, kas, šķiet, visspilgtāk ilustrē Renesanses laika cilvēku. Viņš bija izcils gleznotājs, arhitekts, anatoms, botāniķis, skulptors, inženieris, izgudrotājs, matemātiķis, mūziķis un rakstnieks. Da Vinči atstātais mantojums ir iedvesmojis un turpina iedvesmot radošus ļaudis visā pasaulē. Lūk, 6 interesantu un mazāk zināmu faktu par šo ģeniālo dižgaru.

5 personāži, kuri, iespējams, mirs „Staigājošo miroņu” jaunajā sezonā 12.10.2015 21:18

Kulta seriāls „Staigājošie miroņi” atgriežas kanālā „FOX” ar jaunāko, 6.sezonu – tās pirmo sēriju fani varēs vērot pirmdien, 12.oktobrī, plkst. 22:00. Taču kas gaidāms jaunajā sezonā un kuri personāži, iespējams, mirs? Tiek prognozēts, ka 6.sezona ļoti tuvināsies Roberta Kirkmana radītā komiksa sižetam, bet, protams, kā allaž gaidāmi dažādi pārsteigumi. Pastāv varbūtība, ka dzīvību zaudēs arī kāds no skatītāju iemīļotajiem varoņiem. Kuri tie būs? Ielūkojies portāla „whatculture.com” un kanāla „FOX” izveidotajā piecu personāžu sarakstā!

Leģendu pieminot. Uldim Stabulniekam- 70. TOP10 dziesmas (14) 09.10.2015 11:46

Vakar, 8. oktobrī, 70-to dzimšanas dienu svinētu Uldis Stabulnieks. Droši vien klusākais un nemanāmākais no latviešu izcilākajiem estrādes dziesmu radītājiem- par Stabulnieku nav dzirdēti skandāli, par viņu neraksta dzeltenā prese un viņš nav rīkojis šovus vai milzīgus koncertus. Tikai un vienīgi mūzika. Komponists rakstījis estrādes, džeza, arī kora mūziku, lielisku mūziku kino un teātriem, bet visvairāk, protams Stabulnieks pazīstams kā estrādes mūzikas radītājs un izpildītājs. Stabulnieks nekad nav dziedājis par neko- bieži un daudz par Latviju. Pats par sevi vinš teicis- "Es dziedu dzeju". Un dzeju viņš izvēlējies tikai labāko.

TOP 5 labdarības balles Latvijā un pasaulē 16.09.2015 10:54

Balles tiek rīkotas ne tikai, lai izklaidētu - vienlaikus tās sniedz lielisku iespēju savākt līdzekļus sabiedrībai nozīmīgiem projektiem. Lūk, piecas grandiozas labdarības balles, kas ir kļuvušas par brīnišķīgu tradīciju.

„Daudzviet pasaules balles nenozīmē vien tūrisma piesaisti vai jauku laika pavadīšanu, bet tās ir arī veids, kā pievērst sabiedrības uzmanību sociāli aktuāliem jautājumiem,” komentēja 25.septembrī gaidāmās Martas masku balles idejas autore un projekta koordinatore Sveta Leva.

Labākās Padomju laika multfilmas. TOP10 18.08.2015 11:24

Pirms gandrīz 70 gadiem dibināts vairāku paaudžu labākais bērnu draugs- Padomju Savienības multiplikācijas filmu gigants- Sojuzmultfilm ( vēsturiski Союздетмультфильм). Vairākām paaudzēm šīs multenes bija gaidītākais dienas pasākums- lieki atgādināt, ka pirms gadiem 30 nebija iespēja nokavēto multfilmu noskatīties internetā vai TV arhīvā. Un arī šodien bērni labprāt skatās vecās labās krievu multenes, kurās netrūkst humora, mīlestības un pozitīvas emocijas. Amerikāņu ražojumos, ko jaunajai paaudzei uzspiež mūsdienās, tādas atrast bieži ir diezgan grūti. Šī ir viena no lietām, ko iesakām neaizmirst un neizmest no ''sliktā" Padomju laika bagāžas un rādīt bērniem arī šodien- pirmkārt, pozitīvas un mīļas emocijas, otrkārt bērniem vieglāk apgūt krievu valodu skatoties tieši multfilmas.Multfilmas plašā spektrā pieejamas gan internetā, gan nopērkamas diskos veikalos

Troņu spēle” jaunā sezona: kurš aizpildīs varas vakuumu Karaļa ostā? 14.04.2015 14:41

Ziema nepārprotami tuvojas, taču kurš būs tas, kas pēc Džofrija un Tīvina nāves aizpildīs varas vakuumu Karaļa ostā? Diez vai tas būs jaunais un maigais karalis Tommens. Notikumi liek domāt, ka cīņa par Dzelzs troni būs niknāka nekā līdz šim.

Septiņas fantāzijas seriāla „Troņu spēles” labākās ainas 31.03.2015 07:40

Gaidot fantāzijas seriāla „Troņu spēle” 5.sezonas pirmizrādi 13.aprīlī, ir vērts atcerēties iepriekšējo sezonu spilgtākos un iespaidīgākos brīžus.

Nākamā lapa