Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:143, Did:0, useCase: 0

Populārā seriāla “Staigājošie miroņi” jaunā, septītā sezona visā pasaulē startēs šāgada oktobrī

Redakcija
Redakcija

Pasaulē pieprasītākais televīzijas šovs “Staigājošie miroņi” ar jauno, septīto sezonu atgriezīsies šāgada oktobrī, proti, pirmizrāde vispirms startēs televīzijas kanālā AMC (ASV) un jau pēc dažām stundām arī citviet pasaulē, informē FOX Networks Group vadošā izklaides kanāla FOX pārstāvji.

Pasaules pirmizrāde notiks 24 stundu laikā pēc seriāla pirmizrādes AMC kanālā, kritikas atzinību guvusī drāma 24.oktobrī būs skatāma visos FOX starptautiskajos kanālos 125 dažādās valstīs.

Kā atklāja nule veikts pasaules mēroga pētījums*, tad seriāls „Staigājošie miroņi” ir kļuvis par pieprasītāko pasaules televīzijas šovu ar visaugstāko „Globālā vidējā pieprasījuma reitingu”. Seriāla, kura pamatā ir Roberta Kirkmana zīmētie komiksi, sestā sezona sasniedza globālās auditorijas vidējo pieaugumu par 37%, salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu. Tādējādi „Staigājošie miroņi” ir kļuvis par FOX kanāla visvairāk skatīto šovu starptautiski.

FOX bija pirmais globālais izklaides kanāls, kas ieviesa plānveida pirmizrādes datumu un laika izziņošanas stratēģiju jau no pirmās „Staigājošo miroņu” sezonas, un grupa joprojām paliek vienīgā starptautiskā raidorganizācija, kas spēj īstenot šāda veida stratēģiju tik plašā mērogā.

Līdzīgi kā iepriekš “Staigājošo miroņu” arī septītajai sezonai būs divas daļas. Pirmās astoņas sērijas varēs noskatīties jau no 24.oktobra, bet pārējās astoņas atgriezīsies pie skatītājiem 2017.gada februārī.

Saistībā ar jaunās sezonas pirmizrādes datuma izsludināšanu, FOX ir laidis klajā arī tās treileriPar “Staigājošajiem miroņiem”

Seriāls balstās uz Roberta Kirkmana rakstītajiem komiksiem, ko publicējis “Image Comics”. “Staigājošie miroņi” ir pēdējo četru gadu visskatītākā televīzijas drāma pieaugušajiem vecumā no 18 līdz 49 gadiem. “Staigājošie miroņi” stāsta par izredzētu cilvēku grupu, kas ir pārdzīvojuši šausmu pilnus mēnešus un gadus pēc zombiju apokalipses. Grupas līdera Rika Graima (Endrjū Linkolns) vadībā viņi ceļo apkārt labākas un drošākas apmetnes meklējumos. Seriālā, kur skarbā realitāte piespiež cilvēkus rīkoties nežēlīgi un pat nogalināt, šī grupa saglabājusi cilvēciskumu un ticību labajam. Pēc kritiķu vēstītā tas ir “patiess fenomens” (“Variety”), kas mūsdienās ir reti sastopams. Seriālu radījuši Skots M. Gimpls, Kirkmans, Geila Anne Hērda, Deivids Alperts, Gregs Nikoreto un Toms Lūss.

„Globālais vidējā pieprasījuma reitings” ir rādītājs, ko veidojuši “ParrotAnalytics” datu zinātnes un tehnoloģiju speciālisti. Tas balstās uz pieprasījuma rādītāju dažādas straumēšanas platformās, mediju platformās, koplietošanas platformās, blogos un mikro blogos, fanu un kritiķu reitinga platformās, Vikipēdijā, citās vietnēs, vienādranga tīklošanas protokolos un platformās, kur var dalīties ar failiem.Pieprasījuma radītājs tiek aprēķināts katrai konkrētai valstij un tas skaitliski atspoguļo vidējo konkrētā seriāla pieprasījumu noteiktajā tirgū. Atsevišķie rādītāji tiek apvienoti vienotā reitinga sistēmā ar vērtējumu no nulles un vairāk nekā 100.

“Staigājošie miroņi” sasniedza augstāko Vidējā Pieprasījuma Reitingu (81.05) “ParrotAnalytics” pētījumā, kas aptver 54 teritorijas. Demand Rating | Parrot Analytics

Http://www.RezervesDALAS24.Lv