Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:33, Did:0, useCase: 0

Alberta Einšteina 7 panākumu mācības 04.01.2020 21:00

Visu dzīvi, ne vien zinātnē, bet arī ikdienā, Alberts Einšteins tiecās pēc harmonijas. Viņa prāts un smadzenes zināmā mērā arvien ir mistērija. Tomēr pats Einšteins neuzskatīja, ka būtu pārāks, – viņš vienkārši sekoja dažām sevis nostādītām patiesībām. Un izrādās, ka tās darbojās.

Noras Bumbieres dziesmu TOP10. Šovakar filmas "Nora" TV pirmizrāde 05.05.2018 11:20

Šodien, 21:25 LTV1 rādīs jauno filmu NORA par latviešu estrādes zelta balss īpašnieci, dažādās aptaujās par visu laiku labāko estrādes dziedātāju uzskatīto Noru Bumbieri. Dzimusi Jelgavā, bet 60. gadu beigās, talantīgo jaunieti ievērojis Maestro Raimonds Pauls un uzaicinājis dziedāt kopā ar viņa vadīto Rīgas estrādes orķestri. Vēlāk pārī ar Viktoru Lapčenoku top visu laiku labākais latviešu estrādes duets, kurš tieši ar Raimonda Paula dziesmām iegūst milzu popularitāti. Dziedātas arī Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa radītās dziesmas. Nora Bumbiere mirusi 1994. gada 12. janvārī, bet 2012. gada 20. oktobrī pie Jelgavas kultūras nama atklāts Norai Bumbierei veltīts piemineklis. Nu radīta arī filma. Jauku skatīšanos!

Septiņas lietas, kas jāzina pirms “Izlaušanās” jaunās sezonas 05.04.2017 15:26

Izrādās, tetovējumiem klātais arhitekts Maikls Skofīlds ir dzīvs un kulta seriāls “Izlaušanās” (2005 – 2009) piedzīvo augšāmcelšanos: no 5.aprīļa televīzijas kanālā “FOX” skatāma jaunā, 5.sezona.Seriāla centrā ir Skofīlda izmisīgais mēģinājums izglābt savu uz nāvi notiesāto brāli Linkolnu Berovu no cietuma. Ja atceramies, 4.sezonas noslēgumā Skofīlda sieva Sāra ar Maikla palīdzību izbēga no cietuma, bet viņš gāja bojā paša sarīkotā sprādzienā. Turklāt, ja var ticēt medicīnas kartei, tad daudz laika viņam nebija atlicis, proti, Skofīlds mēģināja tikt galā ar audzēju galvā. Pēc tam viņš bija miris un apglabāts.Ir pagājuši septiņi gadi un, izrādās, Maikls ir dzīvāks par dzīvu, taču atrodas tālu no mājām – Jemenā, cietumā. Lūk, dažas lietas, kas skatītājiem jāzina pirms seriāla jaunās sezonas.

Vai daiļa modele ar „Honda” motociklu spēj izbraukt Dakaras rallija trasi? 21.06.2016 12:20

Nez, vai parasts motociklu fans spētu izbraukt kaut daļu klasiskā rallija „Parīze – Dakara” trases Āfrikā? Un kādas būtu sajūtas, braucot kopā ar pieredzējušu motosportistu?

Uz šiem jautājumiem atbildes sniegs TV kanāla „National Geographic” un motociklu ražotāja „Honda” kopdarbs – piedzīvojumu šovs „Cauri Marokai: Dakaras rallija pēdās”. Tas aizved skatītājus uz dažām no visgrūtāk pārvaramajām vietām pasaulē, kas meklējamas Marokā.

Ko tu nezināji par seriāla „Kā izbēgt no soda par slepkavību” zvaigzni Violu Deivisu? 19.02.2015 11:08

Jūs aizrauj tieslietu profesores Annalīsas Kītingas un viņas studentu dzīve satriecošajā krimināldrāmā „Kā izbēgt no soda par slepkavību”? Tad ir īstais brīdis iepazīties ar profesores lomas atveidotāju Violu Deivisu, jo jau februārī kanālā FOX būs redzamas jaunas, vēl interesantākas sērijas.

Deviņas vienkāršas patiesības, ko varam pamācīties no seriāla „Atriebība” varoņiem 02.02.2015 14:53

Bieži saka, ka dzīve ir kā seriāls. Taču piekritīsiet, ka seriāli nebūtu tik populāri, ja tajos neatspoguļotos dzīves mācības. Vienkāršas, bet svarīgas patiesības, ko varam mācīties no populārā un emocionālā seriāla „Atriebība” varoņiem.

Bredam Pitam- 50. Kā gadu gaitā mainījušās viņa kino lomas 03.01.2014 19:09

Breda Pita filmogrāfija atgādina teicamnieka ieskaišu grāmatiņu: 31 nominācija uz dažādām balvām, 6 absolūtas uzvaras un nevienas lomas, kuras tēlojumam varētu piesieties. Perfektums viša un vienmēr.