Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:58, Did:0, useCase: 0

Video: Nikolajs Starikovs Rīgā. Pilns tikšanās ieraksts

Lasītājiem, kuriem interesē, kas notiek tā sauktajā "otrajā mediju telpā" piedāvājam pilnu krievu politologa, rakstieka, ekonomista Nikolaja Starikova uzstāšanos Rīgā krievu valodā un viņa viedokli par Baltijas okupāciju, deportācijām, Ļeņinu, Staļinu, Gorbačovu, Medvedevu, Putinu un to, kādi spēki jau gadu simtiem pārvalda pasauli un kāpēc viņu lielais mērķis ir asiņains karš starp Krieviju un Ķīnu.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2012-08-30 08:48, pirms 6 gadiem
muļķīgs viedoklis, ka revolūciju Krievijā organizēja Anglijas specdienesti.
(lai krievijas secdienesti pameģina organizet revolūciju Anglijā)

arī no jautājuma par krievu rakstnieku, kas brīdināja 19 gs. par briestošu revolūciju autors veikli aizgāja.

Latviešu žurnalisti, kas tur uzstājās - varēja labāk prast krievu valodu
un uzdot jēdzīgākus jautājumus... Atmodas vadmotīvs tak' bija noziedzīgais Molotova-Ribentropa pakts. Tas bija tarāns ar ko Baltijas republikas meģināja sagraut dzelzs sienu un izrauties brīvībā.
" Advents, cilvēcīgā valodā runājot, ir iespēju laiks - Dieva piešķirtas un Viņa Debesu Baznīcas "apstiprinātas" atjaunotnes un sevis, savas sirds un dvēseles izgaismošanas laiks tuvojošās Jēzus piedzimšanas gaismā. "
/ Didzis Kukainis /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv