Video: Rolands Zagorskis jubilejā saņem erotisku dāvanu no Raivja Vidža

Drukāt

Nedēļas nogalē 65 gadu jubileju savā teātrī-klubā Hamlets svinēja slevenais latviešu aktieris Rolands Zagorskis, kurš jautrākos sveicienus saņēma no sava teātra aktieriem, bet jautri erotisku dāvanu aktierim pasniedza nesenais spēkavīrs, nu jau aktieris ar pieredzi arī uz Dailes teātra skatuves- Raivis Vidzis

Jubilejas svinību laikā ( kas bija arī viņa jaunās grāmatas atvēršanas svētki) Rolands Zagorskis Rolands saņēma daudz sirsnīgu, smieglīgu, jautru un pat rejošu apsveikumu. Plašāks videoieskats svinībās Epadomi un KultūrasVēstis.lv jau tuvākajās dienās. Sveicam aktieri, režisoru un teātra-kluba Hamlets saimnieku Rolandu Zagorski Rolandu jubilejā!

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv