Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Sunim piesūkusies ērce – kāpēc to nevar ignorēt? 08.07.2019 19:17

Nereti tiek uzskatīts, ka sunim piesūkusies ērce tāds sīkums vien ir un var pat pagaidīt, kamēr pati izkritīs. „Aizvien ļoti bieži izplatīts ir mīts, ka suni ērču kodums neietekmē. Taču tā nav! Mainoties gan klimatiskajiem apstākļiem, gan sabiedrības paradumiem, arī Latvijā populāras kļūst tādas slimības, kuras iepriekš nebija šeit novērojamas,” atzīst Latvijas Kinoloģiskās federācijas prezidente Vija Klučniece. Klīnikas “all4pets” veterinārārste Santa Zirnīte apliecina, ka ērce suni var inficēt ar potenciāli letālām slimībām.

Kurš labāks? Suņi pret kaķiem! 26.05.2019 13:40

Suņi un kaķi ir tik atšķirīgi un tomēr arī līdzīgi! Jūsu uzmanībai piedāvājam sešus dažādus interesantus faktus un parametrus par abiem vispopulārākajiem mājas mīluļiem. Spriediet nu paši, kurš ir labāks, smukāks un gudrāks!

Kādi cilvēki par savu mīluli parasti izvēlas kaķi 03.05.2019 16:31

Pastāv pilnīgi pamatots psihologu uzskats, ka cilvēkam ne bez iemesla patīk kāds konkrēts dzīvnieks. Un, izvēloties šo dzīvnieku par savu draugu un mājas mīluli, cilvēks pirmām kārtām vadās pēc sava rakstura, uzskatiem un savas personības psiholoģiskajām īpašībām. Tieši tāpēc vieni dod priekšroku uzticīgajam draugam- sunim, bet citi, tieši pretēji- neatkarīgajam kaķim. Šodien parunāsim par tiem, kuri labprāt savā tuvumā redz kaķus.

Sievietes visvairāk novērtē suņa paklausību, bet vīrieši – uzticību 17.02.2019 12:42

Četrkājainā mīluļa – suņa vissvarīgākā raksturiezīme sievietēm šķiet paklausība (57%), savukārt vīrieši augstāk par visu vērtē to, vai suns ir uzticīgs (53%), liecina Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) un pētījumu aģentūras “Gemius” veiktais pētījums par tendencēm suņu iegādē. Kā izrādās, izvēloties uzticamāko mājdzīvnieku, visai atšķirīgām niansēm uzmanību pievērš ne tikai privātmāju un dzīvokļu īpašnieki, bet arī dažādu vecuma un ienākuma līmeņu grupu pārstāvji. Tajā pašā laikā pētījums apliecina – cilvēki arvien atbildīgāk izturas pret lolojumdzīvnieka iegādi.

Speciālisti skaidro, kā atpazīt suņa ķermeņa valodu 21.01.2019 14:21

Vai kādreiz esi iedomājies, ko tavs suns vēlas pastāstīt ar savu ķermeņa valodu? Labam suņu saimniekam jāspēj iztulkot šo valodu, lai labāk saprastu savu četrkājaino draugu. Praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane un Latvijā populārās suņu barības DOGO zīmola vadītāja Ligita Strode sniedz īsu pamācību, kas palīdzēs atšifrēt tava suņa dotos signālus.

Kāpēc kaķi krīt uz visām četrām ķepām? 21.07.2018 21:49

Kaķiem tas izdodas tik graciozi: lecot vai krītot no augstuma, nokrist uz visām četrām kājām. Ūsaino akrobātu līdzsvara izjūta ir patiešām izcila, taču karstā vasarā lielākais dzīvnieciņu drauds ir aizraujošā pasaule aiz atvērta loga. Lūk, daži fakti par kaķiem piemītošo līdzsvaru.

Kā vienkārši uzšūt gultiņu savam rejošajam mīlulim 04.07.2018 19:33

Veikalu piedāvājumā esošās suņuku gultiņas nemaksā lēti, taču palutināt savu mīluli noteikti gribas, sagādājot tam ērtu, mīkstu un glītu guļamvietu. Piedāvājam ļoti vienkārši uzšujamu suņu gultiņu, kas neizmaksās jums ne nieka, ja tās šūšanai izmantosiet vairs nevienam nevajadzīgu apģērbu, padilušus aizkarus vai apvalkātu gultas segu.

Kā veiksmīgi nofotografēt savu mīluli 05.06.2018 21:19

Katram savs četrkājainais draugs vienmēr ir visvismīļākais, ar kuru gribas gan palepoties draugu priekšā, gan padalīties ar skaistām fotogrāfijām feisbukā. Bet kas ir jādara, lai fotogrāfija izdotos?

Zooterapija jeb dzīvnieku pozitīvā ietekme uz cilvēku 18.08.2017 14:27

Animalterapija (zooterapija) jeb laiks, ko pavadāt kopā ar dzīvniekiem – tā ir dzīvnieku pozitīvā ietekme uz jūsu veselību. Jau kopš seniem laikiem cilvēki intuitīvi nojautuši par dzīvnieku labvēlīgo ietekmi uz cilvēku. Piemēram, Senajā Grieķijā tika uzskatīts, ka ārstniecības dievs Asklepijs ierodas pie slimniekiem suņa veidolā, lai aplaizītu viņu ievainojumus. Kristietībā svētos iztēlojās kopā ar viņu uzticamajiem pavadoņiem – suņiem, kuri, kā vēsta leģenda, dziedināja savus saimniekus.

Svarīgākie ieteikumi, kas jāņem vērā, iegādājoties suni 02.08.2017 14:40

Ne velti mēdz teikt, ka tieši suns ir cilvēka labākais draugs – tas, luncinot asti, sagaida mūs mājās pēc garas darba dienas, nododas bezbēdīgām rotaļām prieka brīžos un nereti sēž mums līdzās, kad jūtamies skumji.

Ar suņu un kaķu priekštečiem iepazīstina izstāde “Latvijas uzvarētājs 2017”! 19.05.2017 13:46

Par titulu “Latvijas uzvarētājs 2017” 10. un 11. jūnijā Ķīpsalā cīnīsies dažādu šķirņu suņi un kaķi. Konkursantus izvērtēs pēc konkrēto šķirņu standartiem, taču, ja sacensības notiktu simts gadus senā pagātnē, kritēriji būtu pavisam citi. Kā mainījušās suņu un kaķu šķirnes?

Aplūko vislielākos izstādē „ZooExpo 2016”! 08.11.2016 22:28

Vai izmēram ir nozīme? Protams! Ja runa ir par tavu mājdzīvnieku, tad katrs parametrs ir svarīgs. Lūk, arī „ZooExpo 2016” piedāvā izstādes lielākos eksemplārus! Nāc 12. un 13. novembrī uz Ķīpsalu un aplūko tos!

Jau trešo gadu tiek īstenota labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo 06.10.2016 13:32

Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas noskaņās Bigbank izsludina jau par labu tradīciju kļuvušo labdarības kampaņu #laiBigbankZiedo, kuras ietvaros aicina sociālo tīklu lietotājus dalīties ar selfijiem, uzņemtiem kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Par katru selfiju, kas tiks ievietots sociālajos tīklos ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirzīs 2,00 eiro patversmei “Labās mājas”.

Pirmoreiz izstādē „Latvijas uzvarētājs 2016” gan suņi, gan kaķi! 24.05.2016 18:06

11. un 12. jūnijā Ķīpsalā notiks starptautiskā suņu un kaķu izstāde „Latvijas uzvarētājs”, kurā vienkopus būs aplūkojami ne tikai dižciltīgi suņi, bet arī augstdzimuši kaķi no Latvijas un ārvalstīm.

Dabas muzejā Ģimenes dienu sezonu noslēgs, pētot putnus un pavasara ziedus 27.04.2016 12:39

Sestdien, 30. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā norisināsies šīs sezonas noslēguma ģimenes diena. Šoreiz pētīsim putnu ligzdas un olas, kā arī iepazīsimies ar putnu fotografēšanas ētiku.

Aizvadītas piektās labdarības orientēšanās sacensības "Robins mežā" 20.04.2016 13:56

Skanot suņu rejām, luncinoties astēm un spīdot gan cilvēka, gan četrkāja acīm, svētdien, 17. aprīlī, dzīvnieku patversmē "Labās mājas" tika aizvadītas jau piektās labdarības orientēšanās sacensības "Robins mežā".

Režisores Paulas Pļavnieces aizkustinošais stāsts par viņas un Bonifācija satikšanos 16.04.2016 12:55

Režisores Paulas Pļavnieces stāsts par viņas un Bonifācija satikšanos noteikti būtu pelnījis ne tikai patiesu cieņu no katra, kas to izlasa, bet arī tikt uzvestam uz kādas no Latvijas teātra skatuvēm. Tajā ir gan traģēdija, gan drāma, bet visam pāri – pārcilvēcīga mīlestība un uzticība tam, ko esi pieradinājis.

Vācijas vēstnieks Latvijā: no patversmes paņemts mīlulis kļūs par sirdsdraugu uz mūžu 14.04.2016 14:25

Lai izrādītu cieņu tiem cilvēkiem, kuri ikdienā strādā ar pamestiem dzīvniekiem, sniedz tiem savas rūpes un mīlestību, Vācijas Federatīvās Republikas vēstnieks Latvijā Rolfs Ernsts Šite (Rolf Ernst Schütte) ar savu klātbūtni pagodinās dzīvnieku patversmes "Labās mājas" labdarības vakariņas š.g. 26. aprīlī restorānā “Kaļķu vārti”.

Priekpilnākās orientēšanās sacensībās Rīgā - "Robins mežā"! 04.04.2016 13:57

Svētdien, 17. aprīlī plkst. 12.00 tiks dots starts jau piektajām dzīvnieku patversmes "Labās mājas" rīkotajām labdarības orientēšanās sacensībām "Robins mežā" sadarbībā ar tautas orientēšanās sacensībām "Magnēts", kas, iespējams, ir vispriekpilnākās sacensības visā Latvijā, jo tur, kur ir suns, neapšaubāmi ir prieks, enerģija un ātrums.

Izdevniecība "Avots" piedāvā: Sāra Vaitheda “Ko suns mums vēlas pateikt” 22.03.2016 15:09

Sāra Vaitheda ir starptautiski pazīstama lektore un psiholoģe, kuras klienti ir visnotaļ īpaši – tie ir suņi un kaķi. Arī dzīvnieku vidū ir indivīdi ar uzvedības dīvainībām un problēmām, kas mulsina veterinārārstus, un šādos gadījumos talkā nāk dzīvnieku biheiviorisma speciālisti. Sāru Vaithedu klienti parasti sasniedz ar daktera norīkojumu, gluži kā tas notiek cilvēku veselības sistēmas ietvaros.

Labestības projekts "Paēd. Izkrāso. Pabaro" 21.03.2016 14:55

No 2. līdz 30. aprīlim kafejnīcā "Austra" norisināsies "Please Draw My Dog" zīmējumu izstāde un labestības projekts "Paēd. Izkrāso. Pabaro.". Izstādes laikā, atnākot uz kafejnīcu "Austra", ir iespēja piedalīties labestības projektā, tā ietvaros varēsi paēst pats un ar ziedojumu pabarot kādu dzīvnieku patversmē "Labās mājas".

Pieci izplatītākie suņu saimnieku „grābekļi” 14.03.2016 14:51

Zināma situācija – saimnieks savu četrkājaino draugu mīl un audzina pēc vislabākās sirdsapziņas, tomēr viņš izaug nepaklausīgs un nevaldāms. Rodas jautājums – kas ir darīts nepareizi? Uzzini, kādas ir tipiskākās suņu saimnieku kļūdas, un nekāp uz tiem pašiem „grābekļiem” arī tu!

Dāmu sunīšu TOP 5 08.03.2016 15:21

Mīļās sievietes, marts ir jūsu mēnesis, tāpēc jums par prieku piedāvājam dāmu sunīšu TOP 5. Varbūt kāds no šiem neatvairāmajiem skaistuļiem varētu kļūt arī par tavu mīļsunīti.

„Savu Cilvēku ikvienam dzīvniekam!“ pārliecināta ir aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone 03.03.2016 13:12

Turpinot kampaņā "Mīlestību nevar nopirkt, bet to var adoptēt!" aizsākto interviju sēriju ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kuri savu mājdzīvnieku ir adoptējuši no patversmes, šoreiz labprāt jūs iepazīstinām ar aktrises Ievas Aleksandrovas-Eklones mājdzīvnieku stāstiem. Jā, daudzskaitlis ir lietots apzināti, jo, kā saka pati Ieva, apkārtējie mēdz pavilkt uz zoba, teic, viņai jau piederot pašai savs zoodārzs. Taču Ieva vien atsaka, ka tie visi ir viņas ģimenes locekļi, par kuriem viņa ir atbildīga.

Atrodi savu mīļdzīvnieku izstādē „PetExpo 2016" 02.03.2016 15:02

19. un 20. martā Ķīpsalā notiks iemīļotā izstāde „PetExpo 2016”, kurā varēs apskatīt suņus, kaķus, jūrascūciņas, kāmjus, žurciņas, trušus, vistas, kaziņas, papagaiļus un vēl daudzus citus mājas mīluļus.

Spārkijs + Mikija = laimīgais suņa un cilvēka stāsts! 25.02.2016 14:02

Ikreizi pavadot uz jaunajām mājām kādu no dzīvnieku patversmes "Labās mājas" iemītniekiem, jaunajiem saimniekiem lūdzam atsūtīt mums viņu jaunā ģimenes locekļa laimīgo stāstu par to, kā astainis iejutās, cik čuru peļķītes saskaitītas, vai kāda grāmata nav "palasīta", cik gramu, bet varbūt veselu kilogramu prieka ir nācis klāt jauno saimnieku sirdīs? Un par katru šādu vēstuli no sirds priecājamies, jo mēs jau zinām, ka katrs ķepainis ir pelnījis savu laimīgo stāstu.

Mikiņa, kas iekaroja Henrietes Verhoustinskas ģimenes sirdi 21.02.2016 14:09

Informatīvās kampaņas „Mīlestību nevar nopirkt, bet to var adoptēt!” ietvaros dzīvnieku patversme „Labās mājas” ir sagatavojusi trīs intervijas ar sabiedrībā pazīstamām personām, kuras savu četrkājaino dzīves draugu ir adoptējušas. Šīs būs sarunas ar cilvēkiem, kuri nav ļāvušies aizspriedumiem par patversmes dzīvniekiem, ar atvērtu sirdi ienāca patversmē un ļāvās burvīgajam satikšanās mirklim, kurš, iespējams, jau bija ierakstīts kaut kur augstāk.

Pirmajā intervijā LTV raidījuma "Kultūršoks" un citu LTV kultūras raidījumu redaktore Henrieta Verhoustinska dalās stāstā par kaķes Mikiņas ienākšanu viņas ģimenē un prieku, kas ienācis līdz ar viņu.

Labajās mājās sākusies kaķēnu sezona. Adoptē draugu 17.02.2016 15:11

Ja iepriekšējos gadus tā sauktais “kaķēnu laiks”sākās tomēr pavasarī un novērotā tendence, ka uz Lieldienām ļaudis, alkstot adoptēt mazu kaķa bērnu uz patversmēm pat dusmojās, ka tādu nav, tad šī gada neziemīgie laikapstākļi arī peļu junkuriem galvu sajaukuši. Beidzoties kaķēnu rudens cēlienam, nemaz nepaguvām elpu atvilkt no mazuļiem, kad vēl pašos Ziemassvētkos kādā pagrabā tika atrasti pieci 3-4 nedēļas veci ielu kaķenītes pasaulē laisti kunkulīši. Un arī jaunā gada otrajā dienā kāds cilvēks bija sarūpējis mums “dāvanu” – ziedojumu mantām paredzētajā kastē slepus ielicis piecus mājās, starp cilvēkiem dzimušus un augušus kaķēnus...

Pasākumu ciklā Dabas akadēmija jau otrais vakars – Tauriņu dejas 17.02.2016 11:27

Jaunā cikla “Dabas akadēmija” otrais pasākums veltīts tematiskajai “Dabas krāsu” līnijai - iespējai dziļāk ielūkoties dabā un mūzikā, saskatīt vissmalkākās detaļas, kas parādās dabas un mūzikas pasaulēs. Tiksimies ar Latvijas vadošo tauriņu pētnieku, vairāku jaunu sugu atklājēju Nikolaju Savenkovu. Viņš dalīsies ar iespaidiem un atklājumiem, kas piedzīvoti vasaras ekspedīcijas. Ciemos pie Dabas muzeja šoreiz Uldis Cīrulis (Dj Monsta) - viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas dīdžejiem, elektronikas un scratch meistariem, kuram ceļojumos vienmēr līdzi ceļo diktofons. Pasākumu vadīs muzejpedagoģe Diāna Meiere.

Viņi bija nomocīti mežonīši. Tagad ir jauki šuneļi 17.02.2016 09:33

Tas notika 16. decembrī, kad pilnīgi visi – gan patversmes darbinieki, gan esošie suņi, gan četrkājaino jaunpienācēju bariņš no Viesatas - bijām šokā. Mēs, darbinieki, par to, ka pirmo reizi redzējām tādā ārprātā dzīvojošus suņus un pirmo reizi mums patversmē uzreiz nācās uzņemt 48 rējējus (plānots bija maksimums 20-25), “Labo māju” jau tobrīd esošie 100 rējēji bija pārsteigti, ieraugot tādu kvantumu mazu, baltraibu šuneļu, nu un paši atbraucēji bija izbīlī – kur nonākuši, kas nu tagad būs.

Kucēniem draudēja nosmakšana dažus metrus pirms glābiņa 09.02.2016 19:11

29. janvāra vakarpusē, no meža atgriežoties pēdējiem brīvprātīgajiem suņu staidzinātājiem, tiem līdzi bija ne vien patversmes darbinieku izsniegtie suņi, bet papildus tika stiepts balts cukura maiss, cieši jo cieši aizsiets ar melnu auklu. Nav jābūt gaišreģim, lai, ieraugot patversmei tuvējā mežā sniegā piestutētu paliela izmēra kustīgu maisu, saprastu tā saturu. Un arī šī reize nebija izņēmums – šoreiz 6 kucēni.

Piedalies 15. fotokonkursā ”Mans putns” 09.02.2016 16:52

Dabas muzejs izsludina pieteikšanos fotokonkursam “Mans putns”. Fotokonkursam šis ir jubilejas gads, jo fotogrāfus – amatierus un putnu mīļotājus tas pulcē jau piecpadsmito reizi. Arī šogad aicinām iesniegt fotogrāfijas, kurās attēloti gan Latvijas, gan svešzemju putni savvaļā un nebrīvē.

Mīlestību nevar nopirkt, bet to var adoptēt! 09.02.2016 16:06

„Suns man nav tikai mājdzīvnieks, viņš ir mana kompānija, komanda, draugs un mans puika,” tā par savām attiecībām ar suni Munku saka dzīvnieku patversmes „Labās mājas” informatīvās kampaņas „Mīlestību nevar nopirkt, bet to var adoptēt!” vēstnese, Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča. Ikdienā rūpējoties par teju divsimtgalvaino suņu un kaķu pulku, arī dzīvnieku patversmes „Labās mājās” pārstāvji ir pārliecināti, ka mīlestība, kas mīt katra četrkāja sirsniņā, var kļūt par patiesu siltuma un prieka avotu jaunajiem saimniekiem. Tāpēc kampaņā ikvienu, kurš domā par mājdzīvnieka ienākšanu savā dzīvē, aicina nesteigties ar tā pirkšanu, bet apmeklēt dzīvnieku patversmes. Tajās mītošo suņu un kaķu vienīgā atšķirība no sugasbrāļiem ir tā, ka cilvēks viņus reiz ir pametis...

Dzīvnieku patversmē „Labās mājas” saimniekus gaida kucēni 20.01.2016 16:50

Dzīvnieku patversmi „Labās mājas”, kurā kopumā mīt vairāk nekā 120 suņi un 72 kaķi, šobrīd par savām vienīgajām mājām sauc īpaši daudz kucēnu. Lai arī siltumā, paēduši un veseli, patversmes darbinieki ir pārliecināti, ka patversme nav vieta, kurā dzīvniekam būtu jāizaug. Katram dzīvniekam un īpaši kucēnam ir nepieciešams saimnieks, kurš viņu mācītu suņu gudrības, kopā ietu uz suņu skolu, kā arī sniegtu savu uzmanību un mīlestību, noglāstot, paspēlējoties vai vienkārši esot blakus.

2016. gada dzīvnieks – ĀPSIS 20.01.2016 14:58

Par 2016. gada dzīvnieku izvēlēts āpsis (Meles meles), kas ir viens no lielākajiem plēsēju kārtas sermuļu dzimtas dzīvniekiem Latvijā. Dabas muzejā atklāts gada dzīvnieka informācijas stends un pirmais āpsim veltītais pasākums – ģimenes diena – notiks jau 30. janvārī.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ciemojas „Labajās mājās” 14.01.2016 18:59

Šo sestdien, 16. janvārī, ikvienam dzīvnieku draugam ierastajā brīvdienu rīta pastaigā ar ķepaini būs jādodas nedaudz agrāk, nekā ierasts, lai jau plkst. 10.00 varētu ērti iekārtoties pie televizora ekrāna. Kāpēc? Jo tieši šajā laikā televīzijas kanālā LTV 1 būs skatāms raidījuma „Ķepa uz sirds” raidījums, kurā dzīvnieku patversmē „Labās mājas” ciemojas un par lapsiņveidīgās suņu meitenes Dūdas krusttēvu kļūst Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Cik zema ir cilvēka sirds temperatūra, ja var tik nežēlīgi rīkoties? 13.01.2016 12:35

Aizvadītajās aukstuma pilnajās dienās teju ikviens domāja par siltāku cimdu vai zeķu pāri, papildu malkas pagali, ko iemest krāsniņā vai vismaz siltas tējas krūzi. Tā man noteikti likās līdz šai piektdienai, kad izejot no mājas, kur termometrs rādīja -27 grādus, ietinusies šallē tik ļoti, lai tikai acīm ļautu saskatīt ceļu, pie patversmes vārtiem ieraudzīju sasalušu, tomēr ar spēcīgu līmlentu labi notītu kasti. Nokavējusies Ziemassvētku dāvana – jūs jautātu? Tad jau šādas dāvanas mēs, patversmē strādājošie, saņemam krietni biežāk kā cilvēks parastais...

8 produkti no mūsu virtuves, kas ir inde mājdzīvniekiem (33) 15.12.2015 18:19

Mēs tik ļoti mīlam savus mazos draugus, ka reizēm aizmirstam par to, ka viņi ir tikai dzīvnieki, un sākam pret tiem izturēties kā pret ģimenes locekļiem. Savus mājiniekus taču vienmēr gribās palutināt ar kaut ko garšīgu. Tad nu sākam tiem dot ēdienu no sava šķīvja, dažreiz pat neaizdomājoties par to, ka mūsu ēdienkartē ir pārtikas produkti, absolūti nekaitīgi mums, bet inde sunim, kaķim, putnam vai grauzējam. Daži no šiem produktiem ir pat pat nāvīgi bīstami.

Dabas muzejā vēl nebijusi izstāde „Skat - logā skelets!” 26.11.2015 14:22

Vai zināji, ka jūraszvaigznei ir skelets? Vai zināji, ka kurmim ir ilkņi, ar kuriem tas savu iekāroto objektu „apdullina”, pirms ķeras tam klāt? Par šo un daudz ko citu no 2. decembra varēs uzzināt izstādē „Skat - logā skelets!” Dabas muzejā.

Ar putnu balsīm ieskandinām jaunu pasākumu ciklu: Dabas akadēmija 23.11.2015 17:56

Pirmais vakars jaunā koncertsarunu ciklā Dabas akadēmija būs veltīts putnu balsīm, kurā varēs tikties ar punu balsu ierakstu guru - Edmundu Račinski un folkloras kopu Putni. Dabas akadēmijas viesi demonstrēs putnu balsis ierakstos un muzikālā izpildījumā. Kocertsaruna Putnu balsis notiks Zooloģijas ekspozīcijā ceturtdien, 26. novembrī, plkst. 18.30.

Nākamā lapa