Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:57, Did:0, useCase: 0

Brīdina par iespējamo „Range Rover” zādzību bumu Baltijā

Redakcija
Redakcija

Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA grupa) drošības dienesta speciālisti ir saņēmuši brīdinošu informāciju no saviem kolēģiem Sanktpēterburgā. Šajā pilsētā pēdējās trīs nedēļās nozagtas 40 „Range Rover” automašīnas, savukārt Latvijā pagājušajā naktī ir cietis arī viens BALTA klients, kuram nozagts „Range Rover” „Evoque” markas auto. Tāpēc BALTA aicina auto īpašniekus būt piesardzīgiem, pieļaujot, ka arī Latvijā var pastiprināties zagļu interese par „Range Rover” automašīnām.

„BALTA pieredzē bijušas vairākas situācijas, kad no ārvalstīm Latvijā ir ienākuši auto zagļu viļņi, kurus interesējušas konkrētas markas vai modeļa automašīnas, piemēram, zagļus īpaši interesējuši jaunākie „BMW” vai „Audi” markas auto. Šādu brīdinošo informāciju šodien saņēmām arī no kolēģiem Sanktpēterburgā par „Range Rover”. Tāpēc īpaši brīdinām šādu spēkratu īpašniekus tuvākajā laikā būt uzmanīgiem un pievērst papildu uzmanību sava spēkrata drošībai, jo pēdējās zagļu aktivitātes var liecināt par tuvojošos zādzību bumu Baltijā,” uzsver BALTA drošības dienesta vadītājs Egīls Sīlis-Jaunsīlis.

Lai pasargātu savus klientus, BALTA tuvākajā laikā izplatīs ziņojumu saviem klientiem ar atgādinājumu rūpēties par sava auto drošību. Tāpat BALTA iesaka būt uzmanīgiem arī citiem auto īpašniekiem.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv