Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:57, Did:0, useCase: 0

Vokālās mūzikas pēcpusdiena vienā no skaistākajām klasicisma pilīm Kurzemē

Redakcija
Redakcija

4. maijā, sestdien, plkst. 14.00 Durbes pilī (M.Parka 7) koncerts "Vokālās mūzikas pēcpusdiena", kurā piedalīsies dziedātāja Madara Ivane un koncertmeistare - Inguna Augsne.

Madara Ivane ir jauna akadēmiskā stila dziedātāja ar spožu soprāna balsi. Šogad mūziķe gatavojas beigt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bakalaura studiju programmu- vokālā mūzika.

2005. gadā Madara absolvējusi Tukuma Bērnu Mūzikas skolu, kur guva interesi par akadēmisko mūziku, un pēc 10 gadu ilgas klavierspēles apguves izvēlējās turpināt mācības specialitātē, kura sirdij tuvāka.

Madara ir uzstājusies Latvijas Jaunās mūzikas dienās 2013 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kompozīcijas katedras studentu koncertā kā jaundarba izpildītāja. Ir piedalījusies ziedojumu koncertā Tukuma Zvans, kā arī Tukuma Bērnu Mūzikas skolā, absolventu koncertā, kurā pavadījumu spēlēja viņas bijusī klavieru skolotāja Inguna Augsne. 2012. gadā ar kori Sapnis devās koncertbraucienā uz Nīderlandi un Vāciju, uzstājoties Kloetinges baznīcā ar Zēlandes vīru kori, Hoevenas Svētā Jana baznīcā, Rozendāles Kruiskerk baznīcā ar kori Vox Jubilans, kā kora dziedātāja, kā arī izpildot solo numurus.

2011./2012. mācību gada rudens semestrī Madara Ivane kā ERASMUS apmaiņas studente studēja Viļņā, Lietuvas Mūzikas un Teātra akadēmijā, vokālajā nodaļā, apgūstot ne tikai dziedāšanu, bet arī papildus apmeklējot aktiermeistarības, skatuves kustības, skatuves dejas nodarbības, kā arī apgūstot kaimiņzemes valodu.
Koncerts Durbes pilī 4. maijā būs daļa no diplomeksāmena programmas, kuram dziedātāja šobrīd gatavojas. Operklases diplomeksāmenā uzstāsies kā Donja Elvīra Volfganga Amadeja Mocarta operas iestudējumā Dons Žuans.

Koncertā skanēs J.S.Baha, V.A.Mocarta, F.Šūberta, B.Brittena, F.Mendelsona, F.Lova un J. Vītola mūzika.
Laipni aicināti visi, kas vēlas pavadīt skaistu mūzikas pēcpusdienu vienā no skaistākajām klasicisma pilīm Kurzemē 4. maijā plkst. 14.00. Ieejas maksa 2Ls.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv